Azyl pro milence České Budějovice

Otevírací doba

pondělípo
9:00 – 15:00
úterýút
9:00 – 15:00
středast
9:00 – 15:00
čtvrtekčt
9:00 – 15:00
pátek
9:00 – 15:00
sobotaso
9:00 – 15:00
nedělene
9:00 – 15:00
Zavřeno.
Otevírá za  4 h 16 min.
4 h 16 min

Celoročně, včetně svátků, denně od 9.00 hodin do 15.00hodin, nebo dle předchozí telefonické dohody s racepcí mileneckého azylu.

Ekonomické informace

Obchodní název
Azyl pro milence České Budějovice
DIČ
28107730
Datum založení
01 3 2017

Popis

Azyl pro milence České Budějovice, denní levné a diskrétní ubytování pro zamilované páry a milenecké dvojice v intimním prostředí.


Popis firmy
Azyly pro milence jsou běžné po celém světě a není tomu jinak ani v Českých Budějovicích, proto tedy klidně ponechte zbytečný ostych stranou a využijte služeb diskrétního ubytování, milenecký azyl České Budějovice je to pravé co hledáte, kde si můžete splnit i ty nejtajnější sny v příjemném prostředí.
Azyl pro milence České Budějovice Vám poskytne naprosto čistý a skvěle uklizený pokoj, který je určen pouze pro Vás, jinými klienty denního mileneckého ubytování není během tohoto dne již obsazován. Pokoj je pouze Váš, s nikým se nestřídáte.
Pokoje mileneckého azylu České Budějovice jsou vybaveny rychlým internetovým Wi-Fi připojením, vlastní koupelnou, WC, minibarem, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a rádiem.
Přijeďte si do Mileneckého azylu do výborně dostupné a přesto velice diskrétní lokality v Českých Budějovicích, užít si a zapomenout na starosti všedních dnů, s možností zdarma a diskrétně parkovat uvnitř objektu mileneckého ubytování, na uzavíratelném parkovišti.
Azyl pro zamilované a milence České Budějovice je určen maximálně pro jeden milenecký pár ve dvoulůžkovém pokoji (2 osoby, které si pobyt předem objednaly a zaplatily). Přítomnost jiných dalších osob na pokoji není povolena.
V Azylu pro milence České Budějovice, může zaplatit ubytování a vyzvednout si klíče od pokoje, pouze jeden z partnerů. Po ukončení mileneckého pobytu není nutné chodit do recepce, stačí uzamknout pokoj a dát klíče na místo, které Vám bude sděleno při Vašem příjezdu do azylu.
Heslový rejstřík:
Ubytování, Hotely, Hotel, Zdarma, Pro, Levné, Centrum, Relaxace, Hygiena, Kvalitní, České, Parkoviště, Pobyt, Budějovice, Parkování, Pobyty, Denní, Centra, Relaxační, Prostředí, Čistota, Českých, Páry, Budějovicích, Azyl, Budějovic, Diskrétní, Bezpečně, Uzavřené, Hotýlek, Bezpečné, Intimní, Na, Skryté, Zamilované, Českobudějovické, Azyly, Erotické, Hodinové, Hygienické, Milence, Milenci, Milenců, Milenecké, Milenecký, Parkovišti, Skrytě, Uzavřeném, Zamilovaní, Zamilovyných, Zaparkovat, Českobudějovický, Čisté
Oblasti služeb
České Budějovice
Možnosti platby
  • Hotově
    Hotově

Hodnocení

Buďte první, kdo napíše hodnocení firmy Azyl pro milence České Budějovice!

Sdělte nám svůj názor!

Kontaktní osoba

Srba Jiří
RECEPCE

Odeslat zprávu společnosti

387 314 949

721 589 838