Azyl pro milence a zamilované České Budějovice

Potvrdit záznam, aktualizováno dne 16.7.2020 Jiří Srba

Otevírací doba

Hodiny se mohou lišit
sobotaso
9:00 – 15:00
nedělene
9:00 – 15:00
pondělípo
9:00 – 15:00
úterýút
9:00 – 15:00
středast
9:00 – 15:00
čtvrtekčt
9:00 – 15:00
pátek
9:00 – 15:00
Otevřeno.
Zavírá v  3 h 11 min.
3 h 11 min

Celoročně, včetně svátků, denně od 9.00 hodin do 15.00hodin, nebo dle předchozí telefonické dohody s racepcí mileneckého azylu.

Ekonomické informace

Obchodní název
Azyl pro milence České Budějovice
DIČ
28107730
Počet zaměstnanců
5
Datum založení
01 3 2017

Popis

Azyl pro milence a zamilované České Budějovice nabízí intimní ubytování v příjemném a diskrétním prostředí, v denní době od 9.00 do 15.00 hodin, případně v jiném čase dle předchozí telefonické objednávky.
Azyly pro milence jsou běžné po celém světě a není tomu jinak ani v Českých Budějovicích, proto tedy klidně ponechte zbytečný ostych stranou a využijte služeb našeho diskrétního ubytování. Milenecký azyl je to pravé co hledáte, kde si můžete splnit i ty nejtajnější erotické sny.
Milenecký azyl České Budějovice Vám poskytne naprosto čistý a skvěle uklizený pokoj, který je určen pouze pro Vás, jinými klienty denního mileneckého azylu není během toho dne již obsazován.
Přijeďte do azylu pro milence, do výborně dostupné a přesto velice diskrétní lokality v Českých Budějovicích, užít si a zapomenout na starosti všedních dnů, s možností zdarma a diskrétně parkovat uvnitř objektu na uzavřeném parkovišti.


Popis firmy
Azyly pro milence jsou běžné po celém světě a není tomu jinak ani v Českých Budějovicích, proto tedy klidně ponechte zbytečný ostych stranou a využijte služeb diskrétního ubytování, milenecký azyl České Budějovice je to pravé co hledáte, kde si můžete splnit i ty nejtajnější sny v příjemném prostředí.
Azyl pro milence České Budějovice Vám poskytne naprosto čistý a skvěle uklizený pokoj, který je určen pouze pro Vás, jinými klienty denního mileneckého ubytování není během tohoto dne již obsazován. Pokoj je pouze Váš, s nikým se nestřídáte.
Pokoje mileneckého azylu České Budějovice jsou vybaveny rychlým internetovým Wi-Fi připojením, vlastní koupelnou, WC, minibarem, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a rádiem.
Přijeďte si do Mileneckého azylu do výborně dostupné a přesto velice diskrétní lokality v Českých Budějovicích, užít si a zapomenout na starosti všedních dnů, s možností zdarma a diskrétně parkovat uvnitř objektu mileneckého ubytování, na uzavíratelném parkovišti.
Azyl pro zamilované a milence České Budějovice je určen maximálně pro jeden milenecký pár ve dvoulůžkovém pokoji (2 osoby, které si pobyt předem objednaly a zaplatily). Přítomnost jiných dalších osob na pokoji není povolena.
V Azylu pro milence České Budějovice, může zaplatit ubytování a vyzvednout si klíče od pokoje, pouze jeden z partnerů. Po ukončení mileneckého pobytu není nutné chodit do recepce, stačí uzamknout pokoj a dát klíče na místo, které Vám bude sděleno při Vašem příjezdu do azylu.
Heslový rejstřík:
Ubytování, Hotely, Hotel, Pro, Levné, České, Budějovice, Azyl, Hodinový, Intimní, Zamilované, Azyly, Erotické, Hodinové, Milence, Milenecké, Milenecký
Oblasti služeb
České Budějovice
Používané jazyky
Španělština. Němčina, Slovenština
Možnosti platby
 • Hotově
  Hotově
 • Eurech
  Eurech
obchodní komory a spolky

Milenecký azyl - hodinový hotel České Budějovice

Hodnocení

Buďte první, kdo napíše hodnocení firmy Azyl pro milence a zamilované České Budějovice!

Sdělte nám svůj názor!

Kontaktní osoba

Srba Jiří
RECEPCE

Odeslat zprávu společnosti

387 314 949

721 589 838

  Produkty a služby

  Milenecký-azyl-Budejovice
  Milenecký azyl Budějovice Milenecký azyl - hodinový hotel České Budějovice, levné a diskrétní ubytování v příjemném intimním prostředí. Klienti azylu pro milence mají uzavřené parkování zdarma.