Ubytování České Budějovice

Potvrdit záznam, aktualizováno dne 4.7.2020 Vladislava

Otevírací doba

Provozní hodiny nastaveny 23.3.2020
pátekOtevřeno nonstop
sobotasoOtevřeno nonstop
neděleneOtevřeno nonstop
pondělípoOtevřeno nonstop
úterýútOtevřeno nonstop
středastOtevřeno nonstop
čtvrtekčtOtevřeno nonstop

Denně po celý rok nonstop.

Ekonomické informace

Obchodní název
Ubytování České Budějovice
DIČ
67136125
Počet zaměstnanců
5

Popis

Ubytování České Budějovice nedaleko centra i výstaviště a patří mezi oblíbené a často navštěvované hotely a penziony se snídaní. Snadné parkování osobních automobilů i dodávek před objektem nebo na uzavřeném, kamerou monitorovaném parkovišti.

Penzion se nachází poblíž pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch České Budějovice.

Levné ubytování České Budějovice nabízí možnost volby z různých druhů pokojů a vybrat si takový, který bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.

Prostorné pokoje penzionu jsou kvalitně vybaveny vlastní koupelnou, WC, minibarem, LCD televizí se satelitním příjmem a rádiem. Rychlé připojení k Wi-fi internetu je v celém objektu zdarma.

Ubytování v České Budějovice je ideální pro seniory, cyklisty, motocyklisty, dovolenou, rodiny s dětmi i pro služební cesty a pro pracovní skupiny. Pobyt se psem je možný po dohodě s recepcí. Možnost pronájmu menších školících prostor v salonku a v příjemném členitém prostředí vlastní restaurace.


Popis firmy
Ubytování České Budějovice pro služební pracovní cesty i dovolenou v Jižních Čechách. Penzion se nachází v tiché části, nedaleko centra města České Budějovice, poblíž VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.

Levné ubytování České Budějovice je nekuřácké, apartmán i pokoje jsou kvalitně vybavené vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu. V některých pokojích je k dispozici kuchyňka s mikrovlnkou.
Penzion České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru z šesti položek snídaňového menu.
Penzion České Budějovice ubytovaným hostům nabízí zdarma k pronájmu menší školící prostory v salonku a v příjemném členitém prostředí vlastní restaurace.

Ubytování České Budějovice se školícími prostory pro instruktáže, besedy, přednášky, prezentace, semináře.
Pobyt v Českých Budějovicích Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů před penzionem, nebo na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti.

Penziony a hotely České Budějovice jsou nejvíce oblíbeny během dovolené a jsou velice často navštěvovány, protože Jižní Čechy jsou nejlepším lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností.
Levné ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov.
Velký zájem o ubytování v Českých Budějovicích a okolí je v době dovolené a také během konání Jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka, nebo na jaře, kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby, na výstaviště přijedete z penzionu během několika minut jízdy automobilem.
Zájemcům o pobyt v Českých Budějovicích v těchto termínech doporučujeme, zajistit si rezervaci ubytování s větším časovým předstihem.
Heslový rejstřík:
Ubytování, Penziony, Penzion, Levné, Bosch, České Budějovice, Centrum, Pracovní, Apartmán, Nejlevnější, Parkoviště, Pobyt, Výstaviště, Levný, Snídaně, Prostory, Čechy, Cesty, Nejlepší, Jižní, Skupiny, Školící, Budvar, Služební, Psem, Se, VŠTE
Oblasti služeb
České Budějovice
Používané jazyky
Němčina
Možnosti platby
 • Hotově
  Hotově
 • Bankovním převodem
  Bankovním převodem
 • Eurech
  Eurech
obchodní komory a spolky

Ubytování České Budějovice

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Hodnocení

Buďte první, kdo napíše hodnocení firmy Ubytování České Budějovice!

Sdělte nám svůj názor!

Kontaktní osoba

Srbová Vladislava
RECEPCE

Odeslat zprávu společnosti

387314949

721589838

  Produkty a služby

  Ubytování-Ces-Budejovice
  Ubytování České Budějovice Ubytování České Budějovice je vhodné pro služební cesty a rodinnou dovolenou na jihu Čech. Penzion České Budějovice připravuje denně kvalitní snídaně a umožní bezproblémové parkování osobních aut i dodávek. 400 CZK