Oresi S.r.o., Březí

22 Hodnocení
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Navštivte některé z 50 kuchyňských studií ORESI v ČR a na Slovensku. Garance nejnižší ceny kuchyní, nadstandardní záruky, rychlost dodání a vstřícný přístup


Heslový rejstřík:
Nábytek, Kuchyně, Prodej Kuchyní, Koupelny vybavení, Kuchyňské Linky, Kuchyňské Vybavení, Potřeby a Zařízení, Kuchyňské Studio, BMB Nábytek, Kuchyně Praha, Kuchyně Brno, Kuchyně Oresi, České Kuchyně, Levné Kuchyňské Linky

Hodnocení

, 3. ledna 2019

Personál na pobočce mi docela dobře poradil s rozmístěním kuchyně tak aby pro mě byla co nejpraktičtější. Cena byla slušná, i když jsme brali kuchyni se spotřebiči tak jsme se nevyšplhali ani na částku kterou jsme chtěli investovat.

, 29. listopadu 2018

Návrh kuchyně mi dal docela zabrat, ale po pár promluvách jsme se dostali k tomu co jsem chtěla. Kuchyni mám malinkou, takže to nebylo úplně jednoduchý tam všechno dostat, ale povedlo se. Konečně po letech mám i myčku.

, 4. října 2018

Kuchyni od Oresi máme ještě docela krátkou dobu, ale musím říct že mě díky ní skoro i začalo bavit vařit. Kuchyni jsem si mohla úplně uzpůsobit tomu jak jsem chtěla, materiály které jsem zvolila mi taky vyhovují, kuchyně je bytelná a i tak vypadá útulně.

, před více než 6 měsíci

Mám kuchyni od Oresi už dobrých 9 let, a za tu dobu jsme jen museli dotáhnout jednu úchytku která se uvolnila, což byla záležitost asi 5 minut. Jinak s kuchyní nedělám nic když nepočítám klasické mytí. Za sebe můžu doporučit.

, před více než 6 měsíci

Máme od Oresi kuchyni řady Bauformat a ta kvalita je znát, kvalitní kování, materiály…jednoduše je znát že je vyrobená v Německu. Máme ji v moderním stylu takže dobře zapadlo do zbytku interiéru. Jinak přístup na pobočce byl podle mého dobrý.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Oresi S.r.o.!

Znáte firmu Oresi S.r.o.? Sdělte nám svůj názor.