Oresi S.r.o., Březí

17 Hodnocení
Oresi S.r.o.
BŘEZÍ 102
251 01 Březí
Středočeský Kraj
Telefon:
323 608 000
Fax:
323 608 005

Popis

Navštivte některé z 50 kuchyňských studií ORESI v ČR a na Slovensku. Garance nejnižší ceny kuchyní, nadstandardní záruky, rychlost dodání a vstřícný přístup


Heslový rejstřík:
nábytek, Kuchyně, Prodej Kuchyní, Koupelny vybavení, Kuchyňské Linky, Kuchyňské Vybavení, Potřeby a Zařízení, Kuchyňské Studio, BMB Nábytek, Kuchyně Praha, Kuchyně Brno, České Kuchyně, Kuchyně Oresi, Levné Kuchyňské Linky
Přidejte obrázky

Hodnocení

28. února 2018

Mám od nich udělanou kuchyni na míru i se spotřebiči, takovou hodně do moderního stylu. S kuchyní jsem spokojená, teď nás čeká rekonstrukce obýváku aby to všechno k sobě pěkně pasovalo.

29. prosince 2017

Za sebe mohu oresi doporučit, mají hezké kuchyně, i když některé už jsou dost drahé, já jsem šla do té střední třídy, ale myslím že i tak jsem si vybrali dobrou kuchyň.

30. listopadu 2017

My jsme si nechali od oresi udělat kuchyň asi před půl rokem a zatím jsme se vším spokojeni, jsem hlavně ráda že všechny spotřebiče máme sladěné a zabudované, takže kuchyň konečně vypadá jednotně.

19. října 2017

My jsme kuchyni od oresi koupili přibližně minulý rok, a zatím jsme s ní spokojeni. Co se mi líbilo, že mi hned jak jsem si nechávala dělat návrh navrhli, že mi mou snížit kuchyňkou linku, jsem malého vzrůstu takže jsem to velmi uvítala, jen můj muž se v kuchyni musí trošku ohýbat, ale zas na druhou stranu v ní většinu času trávím já.

před více než 6 měsíci

Když jsme se s přítelem stěhovali do svého, tak jsem měla docela jasno jakou kuchyň chci, protože máma měla kuchyň od Oresi a byla s ní spokojená, a já taky, když jsem tedy občas něco uvařila. Šli jsme do jedné z těch dražších řád, protože vypadali opravdu dobře, a podle mě je vzhled důležitý. V kuchyni teď trávím každý den a jsem s ní spokojená.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Oresi S.r.o.!

Znáte firmu Oresi S.r.o.? Sdělte nám svůj názor.