Oresi S.r.o., Březí

20 Hodnocení
Oresi S.r.o.
BŘEZÍ 102
251 01 Březí
Středočeský Kraj
Telefon:
323 608 000
Fax:
323 608 005
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Navštivte některé z 50 kuchyňských studií ORESI v ČR a na Slovensku. Garance nejnižší ceny kuchyní, nadstandardní záruky, rychlost dodání a vstřícný přístup


Heslový rejstřík:
Nábytek, Kuchyně, Prodej Kuchyní, Koupelny vybavení, Kuchyňské Linky, Kuchyňské Vybavení, Potřeby a Zařízení, Kuchyňské Studio, BMB Nábytek, Kuchyně Praha, Kuchyně Brno, Kuchyně Oresi, České Kuchyně, Levné Kuchyňské Linky

Hodnocení

, 4. října 2018

Kuchyni od Oresi máme ještě docela krátkou dobu, ale musím říct že mě díky ní skoro i začalo bavit vařit. Kuchyni jsem si mohla úplně uzpůsobit tomu jak jsem chtěla, materiály které jsem zvolila mi taky vyhovují, kuchyně je bytelná a i tak vypadá útulně.

, 3. července 2018

Mám kuchyni od Oresi už dobrých 9 let, a za tu dobu jsme jen museli dotáhnout jednu úchytku která se uvolnila, což byla záležitost asi 5 minut. Jinak s kuchyní nedělám nic když nepočítám klasické mytí. Za sebe můžu doporučit.

, 19. dubna 2018

Máme od Oresi kuchyni řady Bauformat a ta kvalita je znát, kvalitní kování, materiály…jednoduše je znát že je vyrobená v Německu. Máme ji v moderním stylu takže dobře zapadlo do zbytku interiéru. Jinak přístup na pobočce byl podle mého dobrý.

, před více než 6 měsíci

Mám od nich udělanou kuchyni na míru i se spotřebiči, takovou hodně do moderního stylu. S kuchyní jsem spokojená, teď nás čeká rekonstrukce obýváku aby to všechno k sobě pěkně pasovalo.

, před více než 6 měsíci

Za sebe mohu oresi doporučit, mají hezké kuchyně, i když některé už jsou dost drahé, já jsem šla do té střední třídy, ale myslím že i tak jsem si vybrali dobrou kuchyň.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Oresi S.r.o.!

Znáte firmu Oresi S.r.o.? Sdělte nám svůj názor.