MIRA studio - masáže a kosmetická péče, Brno

aktualizováno dne 23.7.2020

Otevírací doba

Hodiny se mohou lišit

Otevírací doba dle objednání.

Popis

Mira studio je malé masážní a kosmetické studio s majitelkou Simonou jakožto masérkou i kosmetičkou, proto je profesionální a osobitý přístup zaručen, spolu s příjemnými cenami.

Masáž patří mezi nejstarší terapeutické techniky na světě a provází nás už tisíce let, proto o jejích báječných vlivech nelze pochybovat.

Mimo klasické rekondiční, sportovní masáže a baňkování, ovládám také masáž Skandinávskou, která ještě více prohlubuje uvolnění svalstva a přispívá k lepší celkové relaxaci.

Dále dle individuální potřeby využívám techniku tzv. fundovaných dotyků neboli "trigger points", kdy zatlačením na spoušťové body, které jsou lokalizovány na napjatých pruzích kosterního svalstva a přidružených fasciích mohu pomoci k odbourání bolesti.

Trpíte častými bolestmi hlavy, migrénami? Vyzkoušejte speciální protimigrénovou masáž! Účinky budete příjemně překvapeni.

Jestliže máte pochybnosti, zda je pro Vás masáž vhodná, neváhejte mě kontaktovat. Poradím Vám ve Vašem nejlepším zájmu - kvalitní péče o zákazníky je moje priorita.

Těším se na Vaši návštěvu!


Heslový rejstřík:
Kosmetika, Masáže, Masáž, Kosmetické Přípravky, Kosmetické Studio, Masáže Brno, Čištění Pleti, Masáž Zad, Masáž Šíje, bolest zad Brno, fundované dotyky, masáž dolních končetin, masáž dolních končetin Brno, masáže zad Brno, masáže šíje Brno, masérka Brno, MIRA studio, rekondiční masáže Brno, skandinávská masáž Brno, sportovní masáže Brno, trigger points Brno
Produkty
Rekondiční masáže, Sportovní masáže, Skandinávská masáž, Trigger points, Baňkování, Protimigrénová masáž, Kosmetické ošetření, Úprava a barvení obočí, Barvení řas
Služby
Masážní a relaxační služby, Dárkové poukazy, Džbán s čerstvou vodou zdarma, Kosmetické služby
Kategorie
Masérna, Wellness centrum, Kosmetický salon, Prodejna kosmetiky
Používané jazyky
Mluvím Česky., I Also Speak English.
Možnosti platby
  • Hotově
    Hotově

Hodnocení

Buďte první, kdo napíše hodnocení firmy MIRA studio - masáže a kosmetická péče!

Sdělte nám svůj názor!

Facebook