Umělecké rámování - Ing. Ivana Křenková, Brno

1 Hodnocení
Umělecké rámování - Ing. Ivana Křenková
Nováčkova 69a/1280, Husovice, Nováčkova 69a/1280, 614 00 Brno-Husovice
61400 Brno
Jihomoravský Kraj
Telefon:
545 214 272
Main
aktualizováno před 4 měsíci Yext PowerListings

Popis

Firma se zabývá klasickým rámováním obrazů, paspartováním do papírových i plátěných paspart včetně olepů grafik, speciálním rámováním výšivek, napínáním olejů na blind rámy, exklusivním rámováním starožitných obrazů, grafik a uměleckých děl včetně čištění olejů, oprav rámů a celkového poradenství v oblasti restaurování.

Rámujeme vše běžné - puzzle, papyrusy, fota aj. i neobvyklé - mince, plastické předměty.


Heslový rejstřík:
Historizující Lišty Brno, Laminace Plakátů Brno, Ochrana Obrazů Proti Slunci, Paspartování Brno, Prodej Foto Rámečků Brno, Restaurování Olejových Obrazů Brno, Restaurování Rámů Brno, Rámování Obrazů Brno, Čištění Olejových Obrazů Brno
Služby
rámování, paspartování, laminace, prodej foto rámečků, kompletní poradenská činnost
Kategorie
Rámování obrazů a plakáty
Používané jazyky
Čeština, Němčina
Možnosti platby
  • MasterCard
    MasterCard
  • Visa
    Visa
Přidejte obrázky

Hodnocení

, 21. prosince 2017

Se službami uměleckého rámování paní Ing. Ivany Křenkové jsem velice spokojen. Mám od ní po celém domě již desítky zarámovaných obrazů, od obyčejných fotografií formátů A5 a A4 až po cenné originály. Je fakt, že zdejší služby nepatří k nejlevnějším, což je ale dáno hlavně současnými cenami rámařských profilů. Za svoje peníze zde ale dostane skvěle zarámované obrazy, se kterými se můžete s pýchou pochlubit vašim známým. Obě milé paní zde pracující se vám snaží splnit každí vaše přání. Dokáží vám skvěle poradit s výběrem vhodného typu rámu k vašemu obrazu, doporučí tu nejlepší paspartu. Krásu vášeho obrázku může doplnit i fileta, se kterou se jinde po Brně ztěží setkáte. Míso obyčejného skla můžete mít speciální sklo Clarity, které díky pokovení povrchu zajistí maximální propustnost světla a na obraze prakticky není vidět. S podobnou vychytávkou se můžete setkat pod názvem multicoating například u objektivů fotoaparátů. Na výběr jsou zde desítky a desítky typů rámů, od těch nejnáročnějších zlatem zdobených až po jednoduché moderní k fotografiím. Pasparty, papírové či textilní jsou k dispozici v nejrůznějších barevných odstínech a pokud není formát Vašeho obrázku standardní, vyrobí vám bez problému paspartu na míru. K dostání je zde i řada hotových rámů i obrázků, ale i drobných keramických doplňků a jiných hezkých ozdob. Jako bonus k nabízeným službám je zde milá obsluha, která jen dotváří atmosféru obchodu, kde se budete cítit jako doma. Návštěvu uměleckého rámovýní mohu doporučit všem, kterým není líto obětovat pár korun za zkrášlení vašeho domova. Za vaše peníze zde dostanete doslova modré z nebe. S trochou nadsázky by se dalo říci ono známé: "Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů".

Napište hodnocení firmy Umělecké rámování - Ing. Ivana Křenková!

Znáte firmu Umělecké rámování - Ing. Ivana Křenková? Sdělte nám svůj názor.