Umělecké rámování - Ing. Ivana Křenková, Brno

1 Hodnocení
aktualizováno před měsícem Yext PowerListings

Otevírací doba

čtvrtekčt
9:00 – 16:00
pátekZavřeno
sobotasoZavřeno
neděleneZavřeno
pondělípo
9:00 – 16:00
úterýút
9:00 – 18:00
středast
9:00 – 16:00
Zavřeno.
Otevírá za  3 dny 14 h 29 min.
3 dny 14 h 29 min

mimo otevírací dobu možná domluva na tel.: 603 533 540

Popis

Firma se zabývá klasickým rámováním obrazů, paspartováním do papírových i plátěných paspart včetně olepů grafik, speciálním rámováním výšivek, napínáním olejů na blind rámy, exklusivním rámováním starožitných obrazů, grafik a uměleckých děl včetně čištění olejů, oprav rámů a celkového poradenství v oblasti restaurování.

Rámujeme vše běžné - puzzle, papyrusy, fota aj. i neobvyklé - mince, plastické předměty.

Nabízíme Vám jen ty nejkvalitnější služby v oboru rámování s 30letou zkušeností. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb, moderních metod. Naší předností je pokračování v tradici uměleckého rámování včetně dalších služeb, neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.

Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, rádi ochotně vám poradíme.


Heslový rejstřík:
Poradenství Brno, Čištění Obrazů, Čištění Olejomaleb, Historizující Lišty Brno, Laminace Plakátů Brno, Ochrana Obrazů Proti Slunci, Paspartování Brno, Prodej Foto Rámečků Brno, prodejna rámování, Restaurování Olejových Obrazů Brno, Restaurování Rámů Brno, Rámování Obrazů Brno, umělecké rámování Brno, zarámování televizoru, Čištění Olejových Obrazů Brno
Produkty
lišty, oválné rámy, lišty pro starožitné obrazy
Služby
rámování, paspartování, laminace, prodej foto rámečků, kompletní poradenská činnost
Kategorie
Prodejna obrazových rámů, Restaurování starožitností
Používané jazyky
Čeština, Němčina
Možnosti platby
  • Hotově
    Hotově
  • MasterCard
    MasterCard
  • Visa
    Visa

Hodnocení

, před více než 6 měsíci

Se službami uměleckého rámování paní Ing. Ivany Křenkové jsem velice spokojen. Mám od ní po celém domě již desítky zarámovaných obrazů, od obyčejných fotografií formátů A5 a A4 až po cenné originály. Je fakt, že zdejší služby nepatří k nejlevnějším, což je ale dáno hlavně současnými cenami rámařských profilů. Za svoje peníze zde ale dostane skvěle zarámované obrazy, se kterými se můžete s pýchou pochlubit vašim známým. Obě milé paní zde pracující se vám snaží splnit každí vaše přání. Dokáží vám skvěle poradit s výběrem vhodného typu rámu k vašemu obrazu, doporučí tu nejlepší paspartu. Krásu vášeho obrázku může doplnit i fileta, se kterou se jinde po Brně ztěží setkáte. Míso obyčejného skla můžete mít speciální sklo Clarity, které díky pokovení povrchu zajistí maximální propustnost světla a na obraze prakticky není vidět. S podobnou vychytávkou se můžete setkat pod názvem multicoating například u objektivů fotoaparátů. Na výběr jsou zde desítky a desítky typů rámů, od těch nejnáročnějších zlatem zdobených až po jednoduché moderní k fotografiím. Pasparty, papírové či textilní jsou k dispozici v nejrůznějších barevných odstínech a pokud není formát Vašeho obrázku standardní, vyrobí vám bez problému paspartu na míru. K dostání je zde i řada hotových rámů i obrázků, ale i drobných keramických doplňků a jiných hezkých ozdob. Jako bonus k nabízeným službám je zde milá obsluha, která jen dotváří atmosféru obchodu, kde se budete cítit jako doma. Návštěvu uměleckého rámovýní mohu doporučit všem, kterým není líto obětovat pár korun za zkrášlení vašeho domova. Za vaše peníze zde dostanete doslova modré z nebe. S trochou nadsázky by se dalo říci ono známé: "Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů".

Napište hodnocení firmy Umělecké rámování - Ing. Ivana Křenková!

Znáte firmu Umělecké rámování - Ing. Ivana Křenková? Sdělte nám svůj názor.