Otherm, Chomutov

7 Hodnocení
Otherm
MEISNEROVA 1133
430 01 Chomutov
Ústecký Kraj
Telefon:
474 335 086

Popis

Heslový rejstřík:
dveře, okna, Vrata, Okna a Okenice, Prodej Plastových Oken, Bytů, Rekonstrukce Budov
Přidejte obrázky

Hodnocení

23. ledna 2018

V našem případě proběhla rekonstrukce oken celkem v pohodě. Okna byla na můj vkus vyrobena celkem rychle, jen montáž se pak protáhla ještě do druhého dne, ale jinak dobrý.

před více než 6 měsíci

V našem případě jsou okna bezzádrhelu,  neměli jsme za 14 let s jejich používáním žádný problém, firma byla ještě v plenkách, když jsme si od nich nechali okna dělat a tenkrát to proběhlo v pohodě. Očividně okna i dobře usadili do stavebních otvorů – u nás je to ok.

před více než 6 měsíci

Vybírali jsem ze třech firem a tato firma byla cenově ve středu a našli jsme na ně i dobré recenze. Asi bych si nechal příště udělat cenové nabídky i na jiné tipy, abych měl lepší představu, ale jinak s okny není žádný problém, takže spokojenost.

před více než 6 měsíci

Nám okolo starých oken dost profukovalo, jak už za sebou měli xlet, tak jsme si je nechali od firmy Otherm udělat nový okna a už jsou v pořádku, sice to byla větší investice, ale nemohu  si na nic stěžovat, už konečně nemusíme do oken přes zimu dávat deky, aby nám netáhlo víc než muselo.

před více než 6 měsíci

Otherm mě překvapil jejich cenou a nabídkou jejich oken. Měl jsem je v hlavě zafixovaný jako malou českou firmu a nabídkou mě velmi potěšili. Okna od nich máme a s kvalitou jsem spokojen.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Otherm!

Znáte firmu Otherm? Sdělte nám svůj názor.