Otherm, Chomutov

8 Hodnocení
Otherm
MEISNEROVA 1133
430 01 Chomutov
Ústecký Kraj
Telefon:
474 335 086
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Heslový rejstřík:
Dveře, Okna, Vrata, Okna a Okenice, Prodej Plastových Oken, Bytů, Rekonstrukce Budov
Přidejte obrázky

Hodnocení

, 22. června 2018

Okna od Othermu jsme si nechali udělat před loni, protože skrz stará nám už dost táhlo. Vyměnili jsme je za plastová okna s trojsklem a dobrý. Jediné co mi nevyhovovalo bylo na můj vkus pomalé tempo řemeslníků, ale jinak svou práci odvedli dobře.

, 10. května 2018

Máme doma okna sice teprve krátce, ale oproti starým oknům je to neporovnatelný rozdíl. Okna jsou zasazena dobře, nikde neprotahují, a z čeho měla radost manželka bylo to, že se nám o trochu zvětšili parapety.

, 23. ledna 2018

V našem případě proběhla rekonstrukce oken celkem v pohodě. Okna byla na můj vkus vyrobena celkem rychle, jen montáž se pak protáhla ještě do druhého dne, ale jinak dobrý.

, před více než 6 měsíci

V našem případě jsou okna bezzádrhelu,  neměli jsme za 14 let s jejich používáním žádný problém, firma byla ještě v plenkách, když jsme si od nich nechali okna dělat a tenkrát to proběhlo v pohodě. Očividně okna i dobře usadili do stavebních otvorů – u nás je to ok.

, před více než 6 měsíci

Nám okolo starých oken dost profukovalo, jak už za sebou měli xlet, tak jsme si je nechali od firmy Otherm udělat nový okna a už jsou v pořádku, sice to byla větší investice, ale nemohu  si na nic stěžovat, už konečně nemusíme do oken přes zimu dávat deky, aby nám netáhlo víc než muselo.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Otherm!

Znáte firmu Otherm? Sdělte nám svůj názor.