Otherm, Chomutov

11 Hodnocení
více než 2 roky

Popis

Heslový rejstřík:
Dveře, Okna, Vrata, Okna a Okenice, Prodej Plastových Oken, Bytů, Rekonstrukce Budov

Hodnocení

, 12. února 2019

Neměl jsem čas se moc poohlížet po firmách na okna tak jsem zval ty které jsou na trhu asi nejdéle a nejlíp z nich vyšel Otherm. S okny přijeli asi měsíc po tom co jsem je objednal takže celkem fofr, a do teď fungujou dobře, nemám problém.

, 30. listopadu 2018

Celkově hodnotím kladně jen po převzetí jsme měli jednu nefunkční kliku. Druhý den se na to podíval jejich člověk a řekl že to není v klice ale v kování a chvilku se v tom rejpal a opravil to.

, před 1 rokem

Otherm nám dodal plastová okna, nad jiným materiálem jsem ani neuvažoval, měl jsem zkušenost s dřevěnými okny u prarodičů a byl to běs, i když věřím že dneska jsou na tom asi líp, stejně jsou plastová okna taková jistota. Vyhovovala mi u nich i cena takže jsem neměl moc co promýšlet a výběrem jsem spokojený.

, před 1 rokem

Okna od Othermu jsme si nechali udělat před loni, protože skrz stará nám už dost táhlo. Vyměnili jsme je za plastová okna s trojsklem a dobrý. Jediné co mi nevyhovovalo bylo na můj vkus pomalé tempo řemeslníků, ale jinak svou práci odvedli dobře.

, před 1 rokem

Máme doma okna sice teprve krátce, ale oproti starým oknům je to neporovnatelný rozdíl. Okna jsou zasazena dobře, nikde neprotahují, a z čeho měla radost manželka bylo to, že se nám o trochu zvětšili parapety.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Otherm!

Znáte firmu Otherm? Sdělte nám svůj názor.