Otherm, Chomutov

10 Hodnocení
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Heslový rejstřík:
Dveře, Okna, Vrata, Okna a Okenice, Prodej Plastových Oken, Bytů, Rekonstrukce Budov

Hodnocení

, 30. listopadu 2018

Celkově hodnotím kladně jen po převzetí jsme měli jednu nefunkční kliku. Druhý den se na to podíval jejich člověk a řekl že to není v klice ale v kování a chvilku se v tom rejpal a opravil to.

, 14. září 2018

Otherm nám dodal plastová okna, nad jiným materiálem jsem ani neuvažoval, měl jsem zkušenost s dřevěnými okny u prarodičů a byl to běs, i když věřím že dneska jsou na tom asi líp, stejně jsou plastová okna taková jistota. Vyhovovala mi u nich i cena takže jsem neměl moc co promýšlet a výběrem jsem spokojený.

, před více než 6 měsíci

Okna od Othermu jsme si nechali udělat před loni, protože skrz stará nám už dost táhlo. Vyměnili jsme je za plastová okna s trojsklem a dobrý. Jediné co mi nevyhovovalo bylo na můj vkus pomalé tempo řemeslníků, ale jinak svou práci odvedli dobře.

, před více než 6 měsíci

Máme doma okna sice teprve krátce, ale oproti starým oknům je to neporovnatelný rozdíl. Okna jsou zasazena dobře, nikde neprotahují, a z čeho měla radost manželka bylo to, že se nám o trochu zvětšili parapety.

, před více než 6 měsíci

V našem případě proběhla rekonstrukce oken celkem v pohodě. Okna byla na můj vkus vyrobena celkem rychle, jen montáž se pak protáhla ještě do druhého dne, ale jinak dobrý.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Otherm!

Znáte firmu Otherm? Sdělte nám svůj názor.