Otherm, Chomutov

9 Hodnocení
Otherm
MEISNEROVA 1133
430 01 Chomutov
Ústecký Kraj
Telefon:
474 335 086
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Heslový rejstřík:
Dveře, Okna, Vrata, Okna a Okenice, Prodej Plastových Oken, Bytů, Rekonstrukce Budov

Hodnocení

, 14. září 2018

Otherm nám dodal plastová okna, nad jiným materiálem jsem ani neuvažoval, měl jsem zkušenost s dřevěnými okny u prarodičů a byl to běs, i když věřím že dneska jsou na tom asi líp, stejně jsou plastová okna taková jistota. Vyhovovala mi u nich i cena takže jsem neměl moc co promýšlet a výběrem jsem spokojený.

, 22. června 2018

Okna od Othermu jsme si nechali udělat před loni, protože skrz stará nám už dost táhlo. Vyměnili jsme je za plastová okna s trojsklem a dobrý. Jediné co mi nevyhovovalo bylo na můj vkus pomalé tempo řemeslníků, ale jinak svou práci odvedli dobře.

, 10. května 2018

Máme doma okna sice teprve krátce, ale oproti starým oknům je to neporovnatelný rozdíl. Okna jsou zasazena dobře, nikde neprotahují, a z čeho měla radost manželka bylo to, že se nám o trochu zvětšili parapety.

, před více než 6 měsíci

V našem případě proběhla rekonstrukce oken celkem v pohodě. Okna byla na můj vkus vyrobena celkem rychle, jen montáž se pak protáhla ještě do druhého dne, ale jinak dobrý.

, před více než 6 měsíci

V našem případě jsou okna bezzádrhelu,  neměli jsme za 14 let s jejich používáním žádný problém, firma byla ještě v plenkách, když jsme si od nich nechali okna dělat a tenkrát to proběhlo v pohodě. Očividně okna i dobře usadili do stavebních otvorů – u nás je to ok.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Otherm!

Znáte firmu Otherm? Sdělte nám svůj názor.