Ammado Půjčka produkty, nabídky, novinky

Novinky

Nová "Půjčka Onlinka"

2.11.2018

Onlinka - Půjčka online

Půjčte si s Onlinkou online a ušetřete na poplatcích. Je to jednoduché jako facka. S Onlinkou neplatíte žádné poplatky a půjčit si můžete až 800 000 Kč. Onlinka je bezpečná. Používá nejmodernější technologii SSL šifrování a tak je celý online proces bezpečný.

Co je půjčka Onlinka?

Půjčka onlinka je speciální půjčka, kterou vyřídíte online. Co to znamená? Znamená to, že nemusíte nikam chodit a vyřizovat půjčky na pobočkách. Onlinka je zkrátka jediná online půjčka na trhu připravena pro každého klienta.

Pro koho jsem určena?

Pro každého moderního klienta, který ví, co je online servis a nepotřebuje půjčky vyřizovat klasickým a zastaralým způsobem.

 • zaměstnaný
 • OSVČ
 • důchodce
 • brigádník
 • dohodáři
 • Na rodičovské dovolené

Výhody půjčky Onlinka

 1. Žádné administrativní poplatky
 2. Žádné lítání po pobočkách
 3. Online servis 24 hodin denně
 4. Dostupnost z mobilu
 5. Dostupnost z PC
 6. Dostupnost z Tabletu
 7. Dostupnost ze SMART TV
 8. Dostupnost přes jakýkoliv internet

Půjčky online - To je naše nová půjčka Onlinka

Více na: https://www.ammado.eu/pujcka-onlinka/

Zprávy/zboží

Půjčka ihned

15.3.2019

Někdy se člověk dostane do situace, že potřebuje peníze ihned. Tedy bez zbytečných průtahů a čekání. Právě pro tento účel Ammado připravilo finanční produkt Půjčka ihned, který splňuje tato kritéria. Pokud si klient požádá o tento druh půjčky, zpracování žádosti proběhne ihned.

Půjčujte si ihned s Ammado

Požádat si o půjčky ihned je přitom stejně snadné jako si zažádat o ostatní finanční produkty z finančního portálu Ammado. Stačí vyplnit online žádost, která se nachází přímo u tohoto produktu (půjčce ihned) a následně ji odeslat. Zpracování proběhne v online systému a klientovi se ihned po schválení odešlou finance na bankovní účet.

S půjčkami to jde i hned

Fyzická administrativa schvalování půjček, kterou prosazují například některé banky, je zastaralá. V dnešní moderní době je reálné poskytnout klientovi produkt půjčka ihned na účet nebo v hotovosti. Administrativní zátěž fyzickým papírováním totiž prodlužuje časový interval analýzy samotného procesu zpracování žádosti o půjčku. Právě při Ammado půjčkách ihned je prvotní zpracování žádosti výlučně přenechány inteligentnímu online systému, který dokáže bonitu klienta a duplicitnosť zpracovat během pár vteřin.

Jak požádat o půjčku ihned

Jde o velmi prostý krok. Klient si jednoduše zvolí finanční produkt půjčky ihned a podá online žádost. S půjčkami ihned probíhá odeslání takové žádosti ve stejném režimu jako u jiných produktech a tak celý takový proces nezabere klientům více než 3 minuty. Jediné podmínky pro podání žádosti je dosažení minimálního věku 18 let a funkční připojení k internetu. Bezpečnost při předávání osobních údajů zajišťuje SSL certifikát, kterým Ammado disponuje a žádost lze podat prostřednictvím počítače, tabletu, mobilu nebo SMART TV.