POLMARKUS, s.r.o., Frýdek-Místek

Otevírací doba

pondělípo
7:00 – 12:00
úterýút
7:00 – 12:00
středast
7:00 – 12:00
čtvrtekčt
7:00 – 12:00
pátekZavřeno
sobotasoZavřeno
neděleneZavřeno
Zavřeno.
Otevírá za  16 h 57 min.
16 h 57 min

Pátek: zavřeno pro drobné odběratele a objednávky z e-shopu

Popis

Hledáte dodavatele pekařských a cukrářských surovin pro svoji firmu? Obraťte se na nás! Nabízíme Vám široký sortiment surovin pro pekárny a cukrárny, kterým jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Naše produkty se vyznačují vysokou kvalitou podpořenou odborně zdatným servisem. Naše nabídka je stále rozšiřována o nové produkty zachycujícími nové trendy v pekárenském a cukrárenském oboru - v současné době naše nabídka obsahuje přes 1 700 položek. K surovinám dále nabízíme veškeré vybavení provozoven, které může být vyrobeno přímo na míru Vašim požadavkům.

Náš profesionální tým, odpovídající skladové prostory a logistický systém Vám zajistí dodávky zboží na vysoké úrovni. Naše dodávky jsou podpořeny odbornou pomocí při zavádění nových výrobků, surovin a technologií. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce založená na vzájemné důvěře, a proto vítáme Vaše podněty pro zdokonalování našich služeb. Pevně věříme, že výběrem naší firmy jako svého dodavatele budete spokojení s našimi službami i námi nabízenými produkty.

Široký sortiment surovin pro pekárny, cukrárny a výrobce zmrzliny. Naše výrobky můžete nakoupit i na našem E-SHOPU -
www.polmarkus.cz.

Těšíme se na budoucí spolupráci!


Heslový rejstřík:
Čisticí Prostředky, Krémy, Pekařské Suroviny, Cukrářské Suroviny, Cukrářské Pomůcky, Suroviny pro Pekaře, cukr Frýdek-Místek, Dezinfekční Prostředky, droždí Frýdek-Místek, krémy Frýdek-Místek, Pekařské Pomůcky, Pracovní Oděvy Frýdek-Místek, Suroviny pro Cukráře, Suroviny pro Výrobce Zmrzliny, sůl Frýdek-Místek
Produkty
suroviny na výrobu zmrzliny, posypy na pečivo, krémy a náplně, cukrářské přípravky, suché plody, mléčné výrobky, droždí, tuky a margaríny, zlepšující přípravky, mražené ovoce, cukrářské dekorace, vaječné výrobky, čokoláda a kakao, zeleninové náplně, pekařské směsi, ovocné náplně
Služby
prodej surovin pro pekaře, cukráře, výrobce zmrzlin, velkoobchodní prodej, E-SHOP
Kategorie
Pekařství, Obchod s potravinami
Značky
Eco Trade, Suprima, ComPrital, Unifet, Enzym, Eipro, Evegs
Možnosti platby
  • Hotově
    Hotově

Hodnocení

Buďte první, kdo napíše hodnocení firmy POLMARKUS, s.r.o.!

Sdělte nám svůj názor!