Kupujted.cz, Hořovice

Kupujted.cz
K Plevnu 388/10
268 01 Hořovice
Stredoceský Kraj
Mobil:
739329269
734391996

Ekonomické informace

DIČ
00508616

Popis

Prodej špičkových granulí pro psi a kočky. Vitamínová a doplňková strava pro stárnoucí, pracovní a obézní jedince.


Popis firmy
V nabídce také máme krmivo se speciálním složením pro alergické a citlivé miláčky. Odstavné granule pro štěňata po ukončení kojení, složení dokáže nahradit mateřské mléko a převést štěně na běžnou stravu. Některé složení granulí pomáhá svým obsahem snižovat váhu, obvzlášťe když hrozí zdravotní problémy.
Naše doplňková strava taktéž přispívá k růstu a vitalitě, všechny výrobky jsou obohaceny vitamíny a minerály a přitom obsahují 100% podíl masa a vhodných rostlinných produktů odsouhlasené veterináři a chovateli. Přejeme Vám pohodlný nákup.
Váš tým kupujted.cz
Heslový rejstřík:
Pes, Chovatelské Potřeby, Kočka, Granule, Brit, Granule pro Kočky, Acana, Obojky, Pamlsky, Pelíšek, Vína z Moravy, Mazlíček, Pelech, Psí Bouda, Kamarád, Vinařství Pálava, Firma Weingut R& Pfaffl, Granule pro Psi, Holistické Krmivo, Hypoalergenní Krmivo, Jedince, Jedinec, Kočičí Granule, Kočičí Pamlsky, Mazlíčky, Nově Prodej Značkových Vín, Pochoutky pro Kočky, Pochoutky pro Psi, Psí Bouda Velur, Psí Granule, Psí Pamlsky, Psí Pohoda, Superprémiové Krmivo, Vinařství Komarov, Vína z Rakouska, Vítěz 2016
Přidejte obrázky

Hodnocení

Buďte první, kdo napíše hodnocení firmy Kupujted.cz!

Sdělte nám svůj názor!