Hodnocení Národní Pokladnice S.r.o.

, 7. srpna 2019

Mám od téhle firmy 7 stříbrných mincí a 5 zlatým, u obou typů je ražba výborná, zatím jsem ještě nekoupil kolorovanou minci ale myslím že se k tomu za chvíli dostanu, zatím nevydali nějakou která by mě nějak zaujala tak si ještě počkám.

, 17. července 2019

klidně doporučím

, 19. června 2019

zatím je vše bez problému, mám u Národní pokladnice teď objednanou minci pro tátu k 50. narozeninám tak snad stihne přijít, ale když jsem objednával něco před tím tak mi to občas přišlo s předstihem tak uvidíme.

, 28. května 2019

Za nějakou delší dobu se mi podařilo posbírat už asi 3 alba a 4 už se už se taky blíží ke konci, zatím nehodlám s nakupováním končit.

, 16. dubna 2019

Od Národní pokladnice sbírám nepravidelně mince už přes 5 let, za tu dobu se její fungování nijak nezměnilo a je to podle mě dobře, při objednávce je všechno stejné, zboží dorazí vždy perfektně zabalené proti poškození a jejich ražby mincí jsou dobře provedené.

, 27. března 2019

Zboží mi bylo vždycky doručeno bez závad. Motivy vyobrazeny na mincích jsou propracované.

, 27. února 2019

Jsem rád že když už není kamenný obchod tak se dá zavolat na zákaznickou linku a poptat se na konkrétní minci a nějaké doplňující informace o ní a jejím dodání. Objednávky mi vždy přijdou kompletní a bez závad, takže za mě je to bezpečný obchod.

, 22. ledna 2019

Škoda že není možné si mince prohlédnout někde reálně, ale naštěstí jsem se zatím nesetkal s tím že by mince vypadala jinak než jak mají vystavenou na webu. Mince vždycky přijdou v čas, a jsem rád že je k nim přiložený certifikát autentičnosti.

, před 1 rokem

Jako dárek jsem u Národní pokladnice nakoupil teď před vánoci docela slušnou várku mincí, a myslím si že každému kdo jí dostal udělala radost. Co se týče doručení tak jsem rád že všechno přišlo včas.

, před 1 rokem

Pár medailí od nich ve sbírce mám a všechno dobrý, po bližším prozkoumání vypadají kvalitně a jsou i hezké na pohled.

  • 1(current)
  • 2