Hodnocení Národní Pokladnice S.r.o.

, 22. ledna 2019

Škoda že není možné si mince prohlédnout někde reálně, ale naštěstí jsem se zatím nesetkal s tím že by mince vypadala jinak než jak mají vystavenou na webu. Mince vždycky přijdou v čas, a jsem rád že je k nim přiložený certifikát autentičnosti.

, 27. prosince 2018

Jako dárek jsem u Národní pokladnice nakoupil teď před vánoci docela slušnou várku mincí, a myslím si že každému kdo jí dostal udělala radost. Co se týče doručení tak jsem rád že všechno přišlo včas.

, 29. listopadu 2018

Pár medailí od nich ve sbírce mám a všechno dobrý, po bližším prozkoumání vypadají kvalitně a jsou i hezké na pohled.

, 7. listopadu 2018

Můžu doporučit. U Národní pokladnice nakupuju samostatné medaile i různé kolekce, většinou všechno dorazilo na čas, nikdy poškozené, vždycky v ochranném obalu. K mincím jsem dostal certifikáty, a různé povídání. Podle mě je tento obchod dobře řešený, nic složitého.

, 24. října 2018

Mince a medaile od nich sbírám přibližně dva roky, což znamená že už jich mám doma docela kupu. Některými jsem obdaroval rodinu, ty nejhezčí mám vystavené. Do teď jsem se vším spokojený, je dobré že mají často nějaké novinky takže je furt co sbírat.

, 11. října 2018

Eshop je dobře řešený, nic složitého. Medaile dorazili v dobrém obalu, neškozené a na čas. Můžu doporučit.

, 25. září 2018

Líbí se mi že jsou mince spokojené s různými událostmi nebo lidmi, sbírám hlavně mince co jsou nějakým stylem spojené s Amerikou takže mám takovou soukromou velkou sbírku. S jejich e-shopem mám dobré zkušenosti.

, 6. září 2018

Líbí se mi že nabídka mincí je u Národní pokladnice široká, zatím jich mám jen pár. Mám zatím jen pozitivní zkušenosti. Dodací lhůta by na můj vkus mohla být kratší, ale vždycky všechno dorazilo včas takže za mě dobrý.