Biofarma Pod Hájkem s.r.o., Horní Braná

2 Hodnocení
aktualizováno před více než 2 roky

Otevírací doba

Hodiny se mohou lišit
pondělí[1]po[1]Otevřeno nonstop
úterýútZavřeno
středastZavřeno
čtvrtekčtZavřeno
pátekZavřeno
sobotasoZavřeno
neděleneZavřeno

Dostupnost - telefonicky nebo e-mailem - domluvit konkrétní termín

Výjimky

[1] 28.9.2020: Den české státnosti

Ekonomické informace

Předchozí názvy
Penzion Pod Hájkem
Chata Pod Hájkem
Guest House Pod Hajkem
DIČ
24736261
Předchozí adresy
Horní Branná 422, 512 36
Horní Branná 117, 512 36

Popis

Jsme malá rodinná ekologická farma, zabývající se produkcí kvalitního hovězího masa, ubytovacími a stravovacími službami.
Poskytujeme kvalitní ubytování a stravování v areálu farmy - v krásné obci Horní Branná - na úpatí Krkonoš. Obec se nachází mezi dvěma turistickými centry - městečkem Jilemnice a Vrchlabí.

Na naší farmě hospodaříme ekologickým způsobem. Jedná se o hospodaření v koloběhu. Je to velmi pokrokový a moderní způsob hospodaření, který staví na tisíciletých zkušenostech našich předků. Ekologické zemědělství bere ohled na koloběhy a závislosti v ekosystémech. Tak umožňuje produkovat vysoce hodnotné a kvalitní potraviny bez používání chemických postřiků a hnojiv. Ekologický zemědělec velmi významně přispívá k zachování životního prostředí a k péči o něj.


Popis firmy
Pro větší skupiny nabízíme pronájem celé rekreační chalupy s názvem Chata Pod Hájkem. Chata disponuje 16 ti lůžky v pěti ložnicích, společenskou místností a vlastní kuchyní.

Pro menší skupinky a náročnější klientelu nabízíme ubytování v rodinných apartmánových pokojích v Penzionu Pod Hájkem. Oba objekty jsou od sebe vzdáleny cca 50 m.

V přízemí Penzionu je prostorná nekuřácká farmářská restaurace, určená ke stravování nejen hostů z Penzionu, ale i hostů z Chaty Pod Hájkem. Vaříme z lokálních surovin pravou domácí kuchyni, kterou ocení milovníci zdravé stravy i milovníci poctivého jídla z masa. Muží ocení fortelnou "chlapskou" stravu z hovězího masa, pro ženy jsou připravena jídla ze zeleniny, obilnin a pseudoobilnin, dětem uvaříme chutná lehká jídla z telecího masa. Maso je z faremního bio-chovu. Ostatní suroviny pocházejí převážně od dalších spřátelených farem.
Popis firmy v angličtině
We offer quality accommodation in the area of ??organic farms - in the beautiful village Horni Branna. The village is located between two tourist centers - town Jilemnice and Vrchlabí.
Pension has 3 family suites. Each apartment has 2 bedrooms (master bedroom and bedroom in the duplex) with private bathroom (shower, sink and toilet). The apartments are located on the first floor of the house. On the ground floor is a spacious non-smoking restaurant, which serves meals to guests staying campus farm. Parking is provided in front of the guesthouse. The entire area is fenced. Accommodation is available with breakfast or half board can negotiate and full board ie. Cook with local ingredients honest home cooking. The raw materials used are either directly from the farm or from other friendly farm suppliers.
Equipment:
Two apartments have a master bedroom with a double bed and two single beds in the duplex double and 1 single bed (a total of 7 beds). One apartment has a master bedroom with a double bed and one single bed in a large duplex 1 double and 1 single bed - a total of 6 beds. All rooms have a separate bathroom with toilet, wardrobe, mirror, coat racks, bedside table, stools. Guests can enjoy a detached wellness - with a hot tub, infrared sauna and relaxation room. Furthermore, the pension outdoor seating (garden), outdoor playground and indoor swimming pool.
Oferujemy zakwaterowanie w obszarze gospodarstw ekologicznych - w pięknej miejscowości Horni Branna. We wsi znajduje się pomiędzy dwoma ośrodkami turystycznymi - miasta Jilemnice i Vrchlabí. Pensjonat posiada 3 apartamenty rodzinne. Każdy apartament posiada 2 sypialnie (sypialnia i mieszkanie w dupleks) z łazienką (prysznic, umywalka, WC). Apartamenty znajdują się na pierwszym piętrze domu. Na parterze znajduje się przestronna restauracja dla niepalących, która serwuje posiłki dla gości przebywających farmę Campus. Parking znajduje się przed pensjonatem. Cały teren jest ogrodzony. Zakwaterowanie jest d
Heslový rejstřík:
Restaurace, Ubytování, Penzion, Turistika, Cestování, Wellness, Lyžování, Chaty, Chalupy, Cyklistika, Krkonoše, Hory, Agroturistika, Víkendové Pobyty, Hovězí Maso, Turistické Trasy, Venkovní Bazén, Pěší Turistika, Ubytování na Farmě, Cyklistické Trasy, Rodinné Výlety, Bio-Maso, Bio-Produkce, Letní Prázdniny, Motorkáři Vítáni, Motorkářské Srazy, Rodinné Apartmány, Sauna Vířivka, Vhodné pro Rodiny s Dětmi, Zimní Prázdniny
Oblasti služeb
Česká republika
Používané jazyky
Čeština, Slovenština, Ruština, Polština, Angličtina.
Možnosti platby
 • Bankovním převodem
  Bankovním převodem

Hodnocení

, více než 2 roky

Musíme naprosto souhlasit s předchozím hodnocením.

, více než 2 roky

Výborné ubytování, ještě lepší jídlo. Super

Napište hodnocení firmy Biofarma Pod Hájkem s.r.o.!

Znáte firmu Biofarma Pod Hájkem s.r.o.? Sdělte nám svůj názor.

Kontaktní osoba

Řehořková Hana
OSTATNÍ

Odeslat zprávu společnosti

  Stáhnout

  Ceník ubytování
  Ceník ubytování
  PDF od 21.6.2017 - 364 KB
  Datei herunterladen
  Brožura
  Brožura
  PDF od 21.6.2017 - 849 KB
  Datei herunterladen
  Turistika v Česku
  Turistika v Česku
  PDF od 21.6.2017 - 12973 KB
  Datei herunterladen