Advokátní kancelář Hradec Králové

1 Hodnocení

Otevírací doba

čtvrtekčt
8:00 – 16:00
pátek
8:00 – 16:00
sobotasoZavřeno
neděleneZavřeno
pondělípo
8:00 – 16:00
úterýút
8:00 – 16:00
středast
8:00 – 16:00
Zavřeno.
Otevírá za  12 h 18 min.
12 h 18 min

Dohodou

Upcoming Holidays

Štědrý denZavřeno
1. svátek vánočníZavřeno
2. svátek vánočníZavřeno
SilvestrZavřeno

Ekonomické informace

DIČ
18398375

Popis

Advokátní kancelář Hradec Králové poskytuje právní služby v oblasti autorského, obchodního a občanského práva a zajišťuje právní zastoupení oprávněných při soudním a mimosoudním vymáhání pohledávek, zejména v exekučních a v insolvenčních řízeních.

Advokátní kancelář Hradec Králové zabezpečuje pro klienty nejen každodenní právní agendu (přípravu veškeré smluvní a související právní dokumentace, řešení pracovněprávních, obchodních a jiných záležitostí), ale zastupuje klienty i v soudních sporech, v řízeních před správními, trestněprávními nebo jinými orgány.

Advokátní kancelář v Hradci Králové se také dlouhodobě věnuje v celorepublikové působnosti problematice autorského práva a právu duševního vlastnictví. V oblasti autorského práva poskytuje klientům po celé České republice právní ochranu před nekalým jednáním kolektivních správců OSA, INTERGRAM, DILIA, OOA-S a OAZA a jejich kontrolorů.


Popis firmy
Advokátní kancelář Hradec Králové poskytuje právní služby v oblasti autorského, obchodního, občanského práva a při soudním a mimosoudním vymáhání pohledávek.

Advokátní kancelář Hradec Králové se specializuje na autorské právo a právo duševního vlastnictví, a to zejm. na spory o autorské licenční poplatky, které jsou často neoprávněně vymáhány ze strany kolektivních správců OSA, INTERGRAM, DILIA, OOA-S a OAZA. Advokátní kancelář Hradec Králové byla úspěšná již v desítkách takových soudních sporů, přičemž hodnota sporu se pohybovala od tisíců Kč až po statisíce Kč.

Významným úspěchem Advokátní kanceláře v Hradci Králové a současně přelomem v problematice autorských licenčních poplatků byl nález Ústavního soud ze dne 15. 4. 2014, sp. zn.: II ÚS 3076/13, OAZA vs. VELO CZ

Advokátní kanceláře v Hradci Králové se také zabývá právním zastupováním žalovaných v civilních sporech s filmovými distributory (Hollywood C. E., Bontonfilm a.s., Blue Sky Film Distribution) a s Českou protipirátskou unií.
Popis firmy v angličtině
Law firm Hradec Králové (see www.akhk.cz) provides in the Czech republic comprehensive legal advice and services to individuals and business entities in civil, commercial, family and copyright law. It also represents clients in civil cases, extrajudicial recovery, insolvency proceedings, enforcement, and gives legal advice and other assistance in business transactions in the Czech republic.

To effectively deal with legal needs of clients Law firm Hradec Králové cooperate with qualified specialists from different legal areas such as notaries, tax consultants, forensic experts, bailiffs and insolvency administrators.

Moreover Law firm Hradec Králové is specialized in Czech copyright law and intellectual property rights. It provides legal representation in civil proceedings concerning copyright infringements, counterfeiting, plagiarism, piracy, music and movies downloads and illegal copying. Law firm actively supports the development of local music culture and the creation of independent authors and artists who are not represented by collective administrators OSA or INTERGRAM.

Law firm Hradec Králové also offers legal protection against excessive royalty fees and unfair conduct of Czech Copyright Protection Associations such as OSA, INTERGRAM DILIA OOA-S and OAZA and against lawsuits brought by the plaintiffs Czech film distributors such as Hollywood C. E., Bontonfilm Inc., Blue Sky Film Distribution and by Czech Anti-piracy Union.
Heslový rejstřík:
Poradenství, Právní Služby, Vymáhání Pohledávek, Obchodní Právo, Advokát, Advokátní Kancelář, Občanské Právo, Hradec Králové, Právník, Oddlužení, Právní Zastoupení, Insolvenční Řízení, Autorské Právo, Právo Duševního Vlastnictví, Oaza, Licenční Smlouva, Osa, Reorganizace, Česká Republika, Intergram, Kolektivní Správci
Oblasti služeb
Hradec Králové, Pardubice, Praha, Brno, Olomouc, Rychnov nad Kněžnou, Liberec
Používané jazyky
Czech, English, French
Možnosti platby
 • Hotově
  Hotově
 • Bankovním převodem
  Bankovním převodem
 • Eurech
  Eurech
 • PayPal
  PayPal

Licenční poplatky OAZA - nález Ústavního soudu ČR

Pojistné plnění - rozdíl ceny před a po autonehodě

Oškodné od pojištovny za havarované auto

Pojistné plnění za havarované auta

Odškodnění újmy na zdraví - pád na náledí

Hodnocení

, před více než 6 měsíci

Děkuji moc advokátu Mgr. Marianu Pavlovovi a Ing. Mgr. Petru Molnárovi za právní pomoc v soudním sporu s OSA, který byl díky Vám doveden ke zdárnému konci. Velice oceňuji skvělou odbornou práci, příjemné vystupování, ochotu kdykoli s čímkoli poradit. Klient si nepřipadá, že je na obtíž, naopak cítí podporu lidí na svém místě, na které se může kdykoliv plně spolehnout. Ve Vaší další práci přeji hodně úspěchů a ještě jednou z celého srdce děkuji! Nekalým praktikám kolektivních správců OSA a spol. je potřeba se bránit, kdo cítíte nespravedlnost, nebojte se přidat !!!

Napište hodnocení firmy Advokátní kancelář Hradec Králové!

Znáte firmu Advokátní kancelář Hradec Králové? Sdělte nám svůj názor.

Kontaktní osoba

Molnár Petr
PRÁVNÍ ODDĚLENÍ

Odeslat zprávu společnosti

Produkty a služby

Vymáhání-dluhu
Právní služby - Vymáhání pohledávek Zabezpečení komplexní správy pohledávek a jejich soudního a mimosoudního vymáhání v České republice a na Slovensku, včetně zastupování v exekučních a insolvenčních řízeních a v incidenčních sporech. 1500 CZK

Právní služby Advokátní kancelář Hradec Králové (viz www.akhk.cz ) poskytuje v České republice právní služby v oblasti obchodního, občanského, autorského práva a práva duševního vlastnictví. Zastupuje také oprávněné při soudním a mimosoudním vymáhání pohledávek. 1500 CZK

Právní služby - Obchodní právo Právní poradenství pro zajištění řádného chodu společnosti (due diligence), tvorba smluv, vymáhání pohledávek a nároků, zastupování v obchodních a pracovních sporech a při mimosoudním vyjednávání. 1500 CZK

Autorské-právo
Právní služby - Autorské právo Právní poradenství a zastupování v soudních řízeních o autorské licenční poplatky, zejména ve sporech s kolektivním správci OSA, INTERGRAM, OAZA, filmovými distributory a Českou protipirátskou unií. 1500 CZK

Obcanské-právo
Právní služby - Občanské právo Právní pomoc v občanskoprávní sporech, při uplatnění nároků, právní ochrana proti neoprávněným zasahům do práv, tvorba a revize smluv, právní poradenství při vypořádání majetkových vztahů manželů. 1500 CZK
Zobrazit všechny produkty
Facebook
Twitter