Na Cesty Starter, Hradec Králové

1 Hodnocení
Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes!
aktualizováno dne 13. února 2020 Yext

Otevírací doba

úterýút
8:00 – 16:30
17:00 – 24:00
středast
8:00 – 0:30
čtvrtekčt
8:00 – 16:30
17:00 – 23:00
pátek
8:00 – 16:30
sobotasoOtevřeno nonstop
neděleneZavřeno
pondělípoOtevřeno nonstop
Otevřeno.
Zavírá v  4 h 0 min.
4 h 0 min

Popis

Baví nás vymýšlet kvalitní a efektivní řešení, a to přímo Vám na míru! Rádi Vám usnadníme práci a to kdekoliv na světě.

Naše firma vytvořila specializovanou aplikaci, kterou použijete v jakémkoli prohlížeči. Ani ten nejnáročnější vývoj softwaru na míru podle Vašich požadavků pro nás není překážkou.

Zabýváme se vývojem navigačního softwaru. Od návrhu projektu a designu přes programování, až po testování a dlouhodobý provoz.
Specializujeme se na navigační řešení pro profesionální řidiče, komunikaci mezi dispečinkem a řidičem. Nabízíme aktualizované dopravní informace, mapy a navigační software nejen pro osobní automobil, ale i speciálně upravený pro nákladní vozidla.

Naši špičkoví vývojáři zajistí implementaci v požadovaném prostředí tak, aby byl systém optimální z hlediska použitelnosti, rychlosti a přístupnosti. Ke každému námi dodanému systému zajistíme údržbu, monitoring a technickou podporu.

Při vývoji využíváme ty nejvhodnější nástroje, abychom do budoucna ušetřili váš čas a nový software tak byl připravený na vše, co od něj očekáváte. Vlastní software přináší firmám dnes téměř nutnou automatizaci některých procesů. Výsledkem chytrého využití business inteligence a možnosti analýzy dat může být i zvýšení konkurenceschopnosti na trhu.

Nabízíme vám především individuální přístup zaměřený na uspokojení Vašich potřeb. Náš vztah s klienty považujeme za dlouhodobé partnerství a jsme Vám tedy plně k dispozici. Pomáháme najít optimální cestu, která přinese splnění veškerých Vašich požadavků.

Máme mnoho spokojených klientů. Konzultace zdarma jsou u nás samozřejmostí.

Budeme se těšit na případnou budoucí spolupráci s Vámi!


Heslový rejstřík:
Software, Informační Systémy, Sledování Vozidel, Navigační Software, Technická Podpora, Business Inteligence, GPS Moduly, Vlastní Software, aplikace pro mobilní zařízení, software pro navigace, specializované aplikace
Produkty
navigace
Služby
vývoj navigačního systému, vývoj aplikací pro mobilní zařízení
Kategorie
Služby zabezpečení počítačů, Prodejna počítačového softwaru
Možnosti platby
  • Hotově
    Hotově
  • MasterCard
    MasterCard
  • Visa
    Visa

Hodnocení

, 17. září 2019

super super super super

Napište hodnocení firmy Na Cesty Starter!

Znáte firmu Na Cesty Starter? Sdělte nám svůj názor.

Facebook
Twitter