GrandOptical - oční optika Kladno

1 Hodnocení
aktualizováno dne 6.1.2020 Yext

Otevírací doba

Hodiny se mohou lišit
úterýút
9:00 – 17:30
středast
9:00 – 17:30
čtvrtekčt
9:00 – 17:30
pátek
9:00 – 17:30
sobotasoZavřeno
neděleneZavřeno
pondělípo
9:00 – 17:30
Zavřeno.
Otevírá za  14 h 19 min.
14 h 19 min

Ekonomické informace

Datum založení
1997

Popis

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří k největším provozovatelům na světě.

V současnosti provozuje GrandOptical 59 prosperujících prodejen oční optiky v celé ČR a najdete v nich široký sortiment dioptrických i slunečních brýlí a kontaktních čoček.

Svým zákazníkům nabízí bezkonkurenční kvalitu v oblasti sortimentu, ale také nabízených služeb a záruk. K těmto patří profesionální měření zraku, servis brýlí zdarma, pojištění brýlí či garance spokojenosti.

Díky akčním nabídkám si můžete v GrandOptical vždy zakoupit kvalitní produkty za výhodné ceny. V prodejnách GrandOptical si vážíme každého zakázníka, a proto Vám kromě širokého spektra služeb přinášíme i nový Věrnostní program a OptiKartu Partner.

Neváhejte a využijte některou z našich nabídek!

Těšíme se na Vás!


Heslový rejstřík:
Brýle, Oční optika, Optika, Měření zraku, Oprava brýlí, Grand Optical, GrandOptical, Prodej brýlí Praha, Dioptrické brýle Kladno, GrandOptical Kladno, Kontaktní čočky Kladno, Měření zraku Kladno, Prodej brýlí Kladno, Sluneční brýle Kladno, Solaris Kladno
Produkty
Dioptrické brýle, Brýlové obruby, Brýlové čočky, Sluneční brýle, Kontaktní čočky, Roztoky na kontaktní čočky
Služby
Profesionální měření zraku, Aplikace kontaktních čoček, Garance a bezplatný servis, Věrnostní program, Odborný personál a poradenství, Kvalifikovaní optometristé, Dostupné ceny pro každého
Kategorie
Optometrie, Prodejna kontaktních čoček
Značky
5th Avenue, Activ, Be Bright, C-line, DbyD, Enzzo, Fuzion, Heritage, In Style, iWear, Julius, LightFly, Miki Ninn, Play, Seen, Sensaya, Solaris, Twiins, Unofficial, Boss Orange, Carrera, Emporio Armani, Fossil, Gucci, Jaguar, Lacoste, Marc by Marc Jacobs, Michael Kors, Nike, Oakley, Ralph Lauren, Prada, Ray-Ban, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Jimmy Choo, Versace, Polaroid, Dior, Burberry
Možnosti platby
 • Hotově
  Hotově
 • MasterCard
  MasterCard
 • Visa
  Visa
 • American Express
  American Express

Hodnocení

, 24. července 2020

Nechávám si tady dělat brýle... Hnedka po tom co většinou jdu z kontroly očí... Takže fakt jednou do roka si nechávám brejličky dělat.

Napište hodnocení firmy GrandOptical - oční optika Kladno!

Znáte firmu GrandOptical - oční optika Kladno? Sdělte nám svůj názor.