Vekra Okna, Lázně Toušeň

5 Hodnocení
Vekra Okna
HLAVNÍ 456
250 89 Lázně Toušeň
Středočeský Kraj
Telefon:
800 183 572
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Nabízíme plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna, dveře. Vyrábíme plastová okna, která se vyznačují velikou spolehlivostí a funkčností.


Heslový rejstřík:
Dveře, Vrata, Okna a Okenice, Plastová Okna, Eurookna, Plastové Dveře, Dřevěná Okna, Eurookna a Dřevěná Okna

Hodnocení

, 30. října 2018

Počkal jsem si na zimu protože jsem měl od známého zjištěno že budou slevy, takže jsem dřevěná okna koupil za příjemnější cenu. Okna mi naistalovali za den, termín jsme vypočítali dobře protože pár dní na to přišel sníh, to už by asi nebylo takhle rychlé. S okny zatím nemám problém, přes zimu jsme nemuseli ani tolik topit.

, 18. září 2018

Vekra okna mám, podle mě jsou dobrá, kvalitní, nemám s nimi problém, cena mohla být nižší, ale to je tak asi u všeho.

, 26. dubna 2018

My jsme taky brali okna od Vekry, zvolili jsme dřevěná okna ze meranti, soused nám doporučoval smrk, ale tohle se nám líbilo více a cenový rozdíl už nebyl tak veliký. Okna si myslím budou kvalitní, nebo alespoň ten soused je má už 7 let myslím, a zatím si na nic nestěžoval tak snad to tak bude i u nás.

, před více než 6 měsíci

Plastový okna který jsem si nechal u vekry udělat asi před 10 lety jsou furt v cajku, zatím u mě byli jen jednou okna seřídit a řikali že jsou na tom okna dobře, tak myslim že nám ještě nějakej pátek vydržej.

, před více než 6 měsíci

Až na posunutí termínu, kvůli počasí, jsme s firmou Vekra neřešili nic zásadního. Objednali jsme u nich klasický plastový okna v bílý barvě, domluvili termín a bylo hotovo, okna pak byli za pár hodin na svým místě, takže spokojenost.

Napište hodnocení firmy Vekra Okna!

Znáte firmu Vekra Okna? Sdělte nám svůj názor.