Vekra Okna, Lázně Toušeň

10 Hodnocení
více než 2 roky

Popis

Nabízíme plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna, dveře. Vyrábíme plastová okna, která se vyznačují velikou spolehlivostí a funkčností.


Heslový rejstřík:
Dveře, Vrata, Okna a Okenice, Plastová Okna, Eurookna, Plastové Dveře, Dřevěná Okna, Eurookna a Dřevěná Okna

Hodnocení

, 10. června 2019

Vekra dělá fajn okna, mám je ze dřeva, je lepší si dát bacha na montáž, okna můžou být nejkvalitnější ale když se pak špatně zasadí je to k ničemu, já si to radši pohlídal a aspoň vím že bylo všechno jak mělo být.

, 17. dubna 2019

Od Vekry jsem koupil okna, vstupní dveře a interiérové posuvné dveře, do pár týdnů všechno přivezli a sami namontovali, můžu doporučit.

, 12. března 2019

Chvilku nám trvalo než jsme si u Vekry okna vybrali, ale pak už to naštěstí šlo všechno raz dva, okna nám přivezli dost rychle, ani jsem to nečekal, ale asi do 3 týdnů jsme měli okna usazená v otvorech.

, 10. ledna 2019

Dali jsme jim zakázku aby nám udělali dřevěný okna na chatu, trochu jsem se bál odstínu aby k chatě pasoval, ale docela se povedlo, jen když se na to člověk zaměří tak je trochu vidět rozdíl. Chata teď vypadá mnohem líp, a to nemusím mluvit o tom že už nemusíme tak často přikládat do kamen díky tomu že okna líp těsní.

, 6. prosince 2018

Před 7mi lety jsme se stěhovali do nového bytu a nechali jsme si ho vybavit okny od vekry. Za tu dobu u nás byl montážník jen jednou, a to vyměnit kliku kterou syn ulomil. Okna jako taková jsou ale stále v pořádku.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Vekra Okna!

Znáte firmu Vekra Okna? Sdělte nám svůj názor.