Vekra Okna, Lázně Toušeň

7 Hodnocení
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Nabízíme plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna, dveře. Vyrábíme plastová okna, která se vyznačují velikou spolehlivostí a funkčností.


Heslový rejstřík:
Dveře, Vrata, Okna a Okenice, Plastová Okna, Eurookna, Plastové Dveře, Dřevěná Okna, Eurookna a Dřevěná Okna

Hodnocení

, 10. ledna 2019

Dali jsme jim zakázku aby nám udělali dřevěný okna na chatu, trochu jsem se bál odstínu aby k chatě pasoval, ale docela se povedlo, jen když se na to člověk zaměří tak je trochu vidět rozdíl. Chata teď vypadá mnohem líp, a to nemusím mluvit o tom že už nemusíme tak často přikládat do kamen díky tomu že okna líp těsní.

, 6. prosince 2018

Před 7mi lety jsme se stěhovali do nového bytu a nechali jsme si ho vybavit okny od vekry. Za tu dobu u nás byl montážník jen jednou, a to vyměnit kliku kterou syn ulomil. Okna jako taková jsou ale stále v pořádku.

, 30. října 2018

Počkal jsem si na zimu protože jsem měl od známého zjištěno že budou slevy, takže jsem dřevěná okna koupil za příjemnější cenu. Okna mi naistalovali za den, termín jsme vypočítali dobře protože pár dní na to přišel sníh, to už by asi nebylo takhle rychlé. S okny zatím nemám problém, přes zimu jsme nemuseli ani tolik topit.

, 18. září 2018

Vekra okna mám, podle mě jsou dobrá, kvalitní, nemám s nimi problém, cena mohla být nižší, ale to je tak asi u všeho.

, před více než 6 měsíci

My jsme taky brali okna od Vekry, zvolili jsme dřevěná okna ze meranti, soused nám doporučoval smrk, ale tohle se nám líbilo více a cenový rozdíl už nebyl tak veliký. Okna si myslím budou kvalitní, nebo alespoň ten soused je má už 7 let myslím, a zatím si na nic nestěžoval tak snad to tak bude i u nás.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Vekra Okna!

Znáte firmu Vekra Okna? Sdělte nám svůj názor.