Window Holding a.s., Lázně Toušeň

19 Hodnocení
Window Holding a.s.
HLAVNÍ 456
250 89 Lázně Toušeň
Středočeský Kraj
Telefon:
234 001 111
Website:

Popis

Nabízíme plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna, dveře. Vyrábíme plastová okna, která se vyznačují velikou spolehlivostí a funkčností.


Heslový rejstřík:
dveře, okna, Vrata, plastová okna, Eurookna, dřevěná okna, Těsnění Oken a Dveří, Otvorové Výplně, Vekra
Přidejte obrázky

Hodnocení

6. února 2018

Podle mě je vekra dobrá přes plastová okna, mám je od nich asi 5 let a nic, žádný problém nemám. Před zimou nám je byli servisovat, a říkali že jsou v dobrém stavu tak si myslím že nám ještě nějaký pátek poslouží.

17. ledna 2018

Naše okna máme dělaný od týhle zmiňovaný firmy. S okny jako takovými jsme spokojená, ale binec co nám zbyl po celé rekonstrukci už bych nerada uklízela znova tak doufám že nám okna vydrží opravdu dlouho.

14. listopadu 2017

Máme od vekry okna se zvukově izolačním zasklením, které jsme potřebovali protože bydlíme u hlavní silnice takže jsme se chtěli pořádně vyspat. Sice jsme si za to museli připlatit, ale za sebe jsme s výsledkem spokojeni.

10. října 2017

Dobrý den, okna od vekry mám přibližně asi dva roky, a zatím s nimi nebyl žádný problém. Když jsem je poptával měl jsem vysoké nároky na parametry, vybral jsou s trojsklem, s hloubkou zas puštění 18mm a myslím že jsem vybral dobře. Jediné co bych mohl vytknou je dlouhá dodací doma, ale chápu že dřevěná okna se za den asi nevyrobí.

7. září 2017

Firmu Vekra bych doporučil přes dřevěná okna, máme je na domě už od minulého jara, a nic jsme s nimi nemuseli dělat, a to je pro mě pozitivní zpráva. Potom nám přišel i dost slušný přeplatek za topení, ale to bude i tou dost mírnou zimou, ale okna asi taky budou mít nějakou zásluhu.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Window Holding a.s.!

Znáte firmu Window Holding a.s.? Sdělte nám svůj názor.

Facebook