Window Holding a.s., Lázně Toušeň

17 Hodnocení
Window Holding a.s.
HLAVNÍ 456
250 89 Lázně Toušeň
Středočeský Kraj

Popis

Nabízíme plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna, dveře. Vyrábíme plastová okna, která se vyznačují velikou spolehlivostí a funkčností.


Heslový rejstřík:
Dveře, Okna, Vrata, Plastová Okna, Eurookna, Dřevěná Okna, Těsnění Oken A Dveří, Otvorové Výplně, Vekra
Přidejte obrázky

Hodnocení

14. listopadu 2017

Máme od vekry okna se zvukově izolačním zasklením, které jsme potřebovali protože bydlíme u hlavní silnice takže jsme se chtěli pořádně vyspat. Sice jsme si za to museli připlatit, ale za sebe jsme s výsledkem spokojeni.

10. října 2017

Dobrý den, okna od vekry mám přibližně asi dva roky, a zatím s nimi nebyl žádný problém. Když jsem je poptával měl jsem vysoké nároky na parametry, vybral jsou s trojsklem, s hloubkou zas puštění 18mm a myslím že jsem vybral dobře. Jediné co bych mohl vytknou je dlouhá dodací doma, ale chápu že dřevěná okna se za den asi nevyrobí.

7. září 2017

Firmu Vekra bych doporučil přes dřevěná okna, máme je na domě už od minulého jara, a nic jsme s nimi nemuseli dělat, a to je pro mě pozitivní zpráva. Potom nám přišel i dost slušný přeplatek za topení, ale to bude i tou dost mírnou zimou, ale okna asi taky budou mít nějakou zásluhu.

28. června 2017

Nedávno mi dělali okna do mého srubu. Koupil jsem dřevěná, aby všechno ladilo. Cena byla podle mého přijatelná, montáž trvala dlouho, ale okna jsou tam jak mají být.

19. května 2017

V našem případě jsme dali na plastovou klasiku a nevidím zatím žádný problém, cena mi furt příjde že byla fajn, jen bych doporučil, být u montáže je to lepší než pak řešit nějaké nedostatky časem.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Window Holding a.s.!

Znáte firmu Window Holding a.s.? Sdělte nám svůj názor.

Facebook