Window Holding a.s., Lázně Toušeň

22 Hodnocení
Window Holding a.s.
HLAVNÍ 456
250 89 Lázně Toušeň
Středočeský Kraj
Telefon:
234 001 111
Website:
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Nabízíme plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna, dveře. Vyrábíme plastová okna, která se vyznačují velikou spolehlivostí a funkčností.


Heslový rejstřík:
Dveře, Okna, Vrata, Plastová Okna, Eurookna, Dřevěná Okna, Těsnění Oken a Dveří, Otvorové Výplně, Vekra
Přidejte obrázky

Hodnocení

, 12. července 2018

S čím jsem byl nejvíce spokojený byla cena oken, čekal jsem že u tak velké firmy budou okna za větší cenu, takže jsem byl jak s cenou tak s kvalitou oken příjemně spokojený.

, 4. května 2018

U výběru oken jsem se zaměřil hlavně na jejich kvalitu, podle toho jsem vybral okna u Vekry, které byli za o trochu větší částku než v ostatních firmách, ale zase splňovali parametry které jsem požadoval. Okna nám slouží už řadu let a zatím bez problém, takže rád doporučím dál.

, 28. března 2018

V září minulého roku nám Vekra nainstalovala plastová okna a dobrý, všechno proběhlo v pohodě a podle plánu, takže můžu přidat kladnou recenzi.

, 6. února 2018

Podle mě je vekra dobrá přes plastová okna, mám je od nich asi 5 let a nic, žádný problém nemám. Před zimou nám je byli servisovat, a říkali že jsou v dobrém stavu tak si myslím že nám ještě nějaký pátek poslouží.

, 17. ledna 2018

Naše okna máme dělaný od týhle zmiňovaný firmy. S okny jako takovými jsme spokojená, ale binec co nám zbyl po celé rekonstrukci už bych nerada uklízela znova tak doufám že nám okna vydrží opravdu dlouho.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Window Holding a.s.!

Znáte firmu Window Holding a.s.? Sdělte nám svůj názor.

Facebook