Window Holding a.s., Lázně Toušeň

24 Hodnocení
Window Holding a.s.
HLAVNÍ 456
250 89 Lázně Toušeň
Středočeský Kraj
Telefon:
234 001 111
Website:
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Nabízíme plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna, dveře. Vyrábíme plastová okna, která se vyznačují velikou spolehlivostí a funkčností.


Heslový rejstřík:
Dveře, Okna, Vrata, Plastová Okna, Eurookna, Dřevěná Okna, Těsnění Oken a Dveří, Otvorové Výplně, Vekra

Hodnocení

, 17. října 2018

Za sebe můžu doporučit, přes zjištění nabídky po objednávku a následnou montáž proběhlo všechno hladce. Delší čekací doba na montáž, ale s tím se asi musí počítat.

, 6. září 2018

Firmu Vekra jsem oslovil s třemi dalšími firmami. Ve Vekře jsme se byli podívat jako poslední, udělali nám dobrý výklad toho jaké okna nabízí a co by se podle nich hodilo nám, na základě toho jsme vybrali okna u nich. Okna nám udělali kvalitně, tím pádem mohu firmu doporučit dál.

, 12. července 2018

S čím jsem byl nejvíce spokojený byla cena oken, čekal jsem že u tak velké firmy budou okna za větší cenu, takže jsem byl jak s cenou tak s kvalitou oken příjemně spokojený.

, 4. května 2018

U výběru oken jsem se zaměřil hlavně na jejich kvalitu, podle toho jsem vybral okna u Vekry, které byli za o trochu větší částku než v ostatních firmách, ale zase splňovali parametry které jsem požadoval. Okna nám slouží už řadu let a zatím bez problém, takže rád doporučím dál.

, před více než 6 měsíci

V září minulého roku nám Vekra nainstalovala plastová okna a dobrý, všechno proběhlo v pohodě a podle plánu, takže můžu přidat kladnou recenzi.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Window Holding a.s.!

Znáte firmu Window Holding a.s.? Sdělte nám svůj názor.

Facebook