Window Holding a.s., Lázně Toušeň

26 Hodnocení
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Nabízíme plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna, dveře. Vyrábíme plastová okna, která se vyznačují velikou spolehlivostí a funkčností.


Heslový rejstřík:
Dveře, Okna, Vrata, Plastová Okna, Eurookna, Dřevěná Okna, Těsnění Oken a Dveří, Otvorové Výplně, Vekra

Hodnocení

, 15. ledna 2019

Měl jsem v hlavě Vekru spojenou s oknama tak nějak automaticky, takže když přišel čas na výměnu, šel jsem k nim jako k prvním, pak jsem obešel ještě nějaké menší firmy co jsem měl poblíž domu, ale když jsem vzal v potaz cenu a kvalitu tak jsem je vzal stejně od nich. Udělali mi dřevěná okna a myslím si že je všechno ok i po letech.

, 13. prosince 2018

Kupoval jsem od nich okna hlavně kvůli izolaci a bylo to znát prakticky hned po montáži, protože barák jsem pak vytopil v řádu hodin.

, 17. října 2018

Za sebe můžu doporučit, přes zjištění nabídky po objednávku a následnou montáž proběhlo všechno hladce. Delší čekací doba na montáž, ale s tím se asi musí počítat.

, 6. září 2018

Firmu Vekra jsem oslovil s třemi dalšími firmami. Ve Vekře jsme se byli podívat jako poslední, udělali nám dobrý výklad toho jaké okna nabízí a co by se podle nich hodilo nám, na základě toho jsme vybrali okna u nich. Okna nám udělali kvalitně, tím pádem mohu firmu doporučit dál.

, před více než 6 měsíci

S čím jsem byl nejvíce spokojený byla cena oken, čekal jsem že u tak velké firmy budou okna za větší cenu, takže jsem byl jak s cenou tak s kvalitou oken příjemně spokojený.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Window Holding a.s.!

Znáte firmu Window Holding a.s.? Sdělte nám svůj názor.

Facebook