Window Holding a.s., Lázně Toušeň

14 Hodnocení
Window Holding a.s.
HLAVNÍ 456
250 89 Lázně Toušeň
Středočeský Kraj

Popis

Nabízíme plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna, dveře. Vyrábíme plastová okna, která se vyznačují velikou spolehlivostí a funkčností.


Heslový rejstřík:
Dveře, Okna, Vrata, Plastová Okna, Eurookna, Dřevěná Okna, Těsnění Oken A Dveří, Otvorové Výplně, Vekra
Přidejte obrázky

Hodnocení

28. června 2017

Nedávno mi dělali okna do mého srubu. Koupil jsem dřevěná, aby všechno ladilo. Cena byla podle mého přijatelná, montáž trvala dlouho, ale okna jsou tam jak mají být.

19. května 2017

V našem případě jsme dali na plastovou klasiku a nevidím zatím žádný problém, cena mi furt příjde že byla fajn, jen bych doporučil, být u montáže je to lepší než pak řešit nějaké nedostatky časem.

11. dubna 2017

Brali jsme od nich jak okna, tak dveře a díky tomu nám dali fakt dobrou cenu, původně jsem čekal, že budou nejdražší, když jsou tak velcí, ale cena normální – hodně shodná s ostatními firmami které jsme poptávali- . Montáž ušla, takže bych doporučil.

17. února 2017

Zakoupili jsme u vekry eurookna a všechno je v pohodě od montáže, jediné co mi trošku překáží je že musím více větrat, protože stará okna tolik netěsnila a spíše jsme museli více topit, ale jinak jsem nezaznamenal nic negativního.

6. ledna 2017

Já chtěl na domě dřevo. Jsem z principu naprosto prosti plastu – tímto tempem tu naši zemi, zahltíme úplně plastem... Okna nám měnila společnost Vekra, která má u nás plus za odvoz starých oken. Okna mají krásný přirozený dekor a vypadají na domě přirozeně, což byl vedle ekologie další cíl.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Window Holding a.s.!

Znáte firmu Window Holding a.s.? Sdělte nám svůj názor.

Facebook