GrandOptical - oční optika FORUM Liberec

1 Hodnocení
aktualizováno dne 13.3.2020 Yext

Otevírací doba

Hodiny se mohou lišit
sobotaso
10:00 – 18:00
nedělene
10:00 – 18:00
pondělípo
10:00 – 18:00
úterýút
10:00 – 18:00
středast
10:00 – 18:00
čtvrtekčt
10:00 – 18:00
pátek
10:00 – 18:00
Otevřeno.
Zavírá v  56 min.
56 min

Ekonomické informace

Datum založení
1997

Popis

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří k největším provozovatelům na světě.

V současnosti provozuje GrandOptical 59 prosperujících prodejen oční optiky v celé ČR a najdete v nich široký sortiment dioptrických i slunečních brýlí a kontaktních čoček.

Svým zákazníkům nabízí bezkonkurenční kvalitu v oblasti sortimentu, ale také nabízených služeb a záruk. K těmto patří profesionální měření zraku, servis brýlí zdarma, pojištění brýlí či garance spokojenosti.

Díky akčním nabídkám si můžete v GrandOptical vždy zakoupit kvalitní produkty za výhodné ceny. V prodejnách GrandOptical si vážíme každého zakázníka, a proto Vám kromě širokého spektra služeb přinášíme i nový Věrnostní program a OptiKartu Partner.

Neváhejte a využijte některou z našich nabídek!

Těšíme se na Vás!


Heslový rejstřík:
Brýle, Oční optika, Optika, Měření zraku, Oprava brýlí, Grand Optical, GrandOptical, Dioptrické brýle Liberec, Kontaktní čočky Liberec, Měření zraku Liberec, Oční Optika Liberec, Aplikace čoček Liberec, GrandOptical Liberec, Prodej brýlí Liberec, Sluneční brýle Liberec, FORUM Liberec, GrandOptical Forum Liberec, Měření zraku Forum Liberec, Oprava brýlí FORUM Liberec, Oční optika FORUM Liberec, Prodej brýlí Forum Liberec, Solaris FORUM Liberec
Produkty
Dioptrické brýle, Brýlové obruby, Brýlové čočky, Sluneční brýle, Kontaktní čočky, Roztoky na kontaktní čočky
Služby
Profesionální měření zraku, Aplikace kontaktních čoček, Garance a bezplatný servis, Věrnostní program, Odborný personál a poradenství, Kvalifikovaní optometristé, Dostupné ceny pro každého
Kategorie
Optometrie, Prodejna kontaktních čoček
Značky
5th Avenue, Activ, Be Bright, C-line, DbyD, Enzzo, Fuzion, Heritage, In Style, iWear, Julius, LightFly, Miki Ninn, Play, Seen, Sensaya, Solaris, Twiins, Unofficial, Boss Orange, Carrera, Emporio Armani, Fossil, Gucci, Jaguar, Lacoste, Marc by Marc Jacobs, Michael Kors, Nike, Oakley, Ralph Lauren, Prada, Ray-Ban, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Jimmy Choo, Versace, Polaroid, Dior, Burberry
Možnosti platby
 • Hotově
  Hotově
 • MasterCard
  MasterCard
 • Visa
  Visa
 • American Express
  American Express

Hodnocení

, 6. května 2020

Nechat si tady udělat brýle je záležitost na týden. Opravu jsem taky okusil a byla vyřízena na místě, chyběla mi capička, kterou mi hned přidělali.

Napište hodnocení firmy GrandOptical - oční optika FORUM Liberec!

Znáte firmu GrandOptical - oční optika FORUM Liberec? Sdělte nám svůj názor.