SLEZSKÁ TVORBA, výrobní družstvo, Opava

1 Hodnocení
aktualizováno dne 15.2.2019 Yext PowerListings

Otevírací doba

Hodiny se mohou lišit
pátek
7:00 – 15:00
sobotasoZavřeno
neděleneZavřeno
pondělípo
7:00 – 15:00
úterýút
7:00 – 15:00
středast
7:00 – 17:00
čtvrtekčt
7:00 – 15:00
Otevřeno.
Zavírá v  3 h 57 min.
3 h 57 min

Popis

Naše výrobní družstvo bylo založeno v roce 1951. Zabýváme se výrobou tradičních skleněných ručně foukaných a malovaných Vánočních ozdob.

Patříme mezi největší výrobce skleněných vánočních ozdob v České republice, celoročně zajišťujeme výrobu pro velkoodběratele i maloodběratele.

Vánoční ozdoby ze Slezské tvorby jsou prodávány po celém světě. Mezi největší odběratele patří USA, Velká Británie, Německo, Holandsko, Švédsko, Rakousko, Itálie a Francie, kde na vánočních ozdobách oceňují hlavně kvalitní provedení a tradiční ruční výrobu.

Flexibilita, krátké dodací lhůty, dodržování termínů a důraz na nejvyšší kvalitu a jakost u každé vánoční ozdoby jsou pro nás samozřejmostí při realizaci zakázek.

Pro Vás, které zajímá, jak se tradiční skleněné vánoční ozdoby vyrábějí, nabízíme exkurze přímo do výroby. Navštivte nás a nechte se okouzlit krásou ozdob a manuální zručností žen, které je v družstvu vyrábějí. Budete mít jedinečnou příležitost sledovat celý proces výroby: od ručního foukání přes stříbření, máčení, malování až ke konečnému balení.

Pokud se Vám budou naše výrobky líbit, máte možnost navštívit firemní prodejnu, kde si můžete ozdoby vybrat a zakoupit za zvýhodněné ceny. Doporučujeme i návštěvu kreativní dílny, která je součástí prodejny.

Neváhejte nás kontaktovat! Budeme se těšit na případnou budoucí spolupráci s Vámi!


Heslový rejstřík:
Vánoce, Vánoční Ozdoby, Podniková Prodejna, Obchod s vánočním zbožím, exkurze Opava, figurky Opava, foukané ozdoby Opava, kreativní dílna Opava, ozdoby Opava, ručně foukané ozdoby, ručně malované ozdoby, ruční výroba Opava, Skleněné Vánoční Ozdoby, zvonky Opava, špice Opava, české vánoční ozdoby
Produkty
Koule, Zvonky, Srdce, Rakety, Olivy, Špice, Figurky, Volně foukané tvary
Kategorie
Prodejna skleněného nádobí, Obchod s vánočním zbožím
Možnosti platby
  • Hotově
    Hotově

Hodnocení

, 18. prosince 2019

Krásné výrobky.

Ohnheiserova

Napište hodnocení firmy SLEZSKÁ TVORBA, výrobní družstvo, Opava!

Znáte firmu SLEZSKÁ TVORBA, výrobní družstvo, Opava? Sdělte nám svůj názor.

Facebook