VEKRA OKNA a.s., Plzeň-Lobzy

4 Hodnocení
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Heslový rejstřík:
Dům, Zahrada, Byt, Dveře, Prodejci Stavebnin, Prodejci Stavebních Prvků, Automobily nákladní, Nákladní Automobily Doprava a Přeprava

Hodnocení

, 2. ledna 2019

I po několika letech mi okna slouží dobře, je to už víc jak 10 let co jsem je kupoval a furt jsou na tom fajn, těsní pořád dobře, což je to nejdůležitější.

, 25. října 2018

Na tuhle firmu jsem dostal tip od kamaráda, který od nich okna už měl. Šel jsem do nich protože mi dali dobrou cenovou nabídku. Okna jsou na svém místě už rok a oproti původním je rozdíl znát, neprofukují, jednoduše se ovládají.

, před více než 6 měsíci

Všechny otvorové výplně máme dělané u Vekry z doby kdy jsme stavěli dům v roce 2014. Zvolili jsme plastová okna protože jsme na ně dostali nejlepší cenovou nabídku. Minulý rok jsme jim dali další zakázku na vchodové dveře, kde už tedy proběhla reklamace ale všechno bylo pohotově vyřešené, takže nemám co vytknout.

, před více než 6 měsíci

Nám vekra dělala okna na dvojdomek, strávili u nás dva dny, a podle sebe si myslím že si dali docela záležet. Dělali nám je před zimou a naštěstí to stihli do doby než začala ta hnusná zima. Zakázku u nich vyřizovala manželka a na nic a na nikoho si nestěžovala, takže si myslím že to probíhalo v pořádku.

Napište hodnocení firmy VEKRA OKNA a.s.!

Znáte firmu VEKRA OKNA a.s.? Sdělte nám svůj názor.