Vekra Okna, Plzeň-Severní Předměstí

8 Hodnocení
více než 2 roky

Popis

Heslový rejstřík:
Dům, Zahrada, Byt, Dveře, Prodejci Stavebnin, Prodejci Stavebních Prvků, Automobily nákladní, Nákladní Automobily Doprava a Přeprava

Hodnocení

, 26. března 2019

Dal jsem na rady stavbyvedoucího co nám dělal stavbu domu a vybral jsem u Vekry dřevěná okna s trojsklem, středovým těsněním a hlubším uložením skla proti rosení.

, 6. února 2019

Koupili jsme od nich okna když měli nějaké slevy takže jsme se mohli trochu rozšoupnout a koupili jsme dřevěná okna která se nám líbila hlavně vzhledem, pak jsme do nich nechali dát trojskla kvůli izolaci s to teď s okny není problém.

, 20. prosince 2018

Přístup firmy byl skvělí, objednávka byla zpracována rychle a dodáni oken bylo v daný termin. Namontovali je dost rychle co mně mile překvapilo. Snažil jsem se být přítomen pro případ že by něco nešlo jak mělo. Ale chlapci byli šikovný a všechno zvládli.

, 12. října 2018

Počkal jsem si na slevy, potom jsem u Vekry koupil plastová okna a jsem spokojený. Montáž jsem si dělal sám takže k tomu nemám co říct.

, před 1 rokem

Máme Vekru a zatím nemáme žádnou stížnost, bez řečí nám i uznali reklamaci která byla částečně naše chyba bezplatně všechno opravili.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Vekra Okna!

Znáte firmu Vekra Okna? Sdělte nám svůj názor.