Vekra Okna, Plzeň-Severní Předměstí

5 Hodnocení
Vekra Okna
ALEJ SVOBODY 881/56
323 00 Plzeň-Severní Předměstí - Severní Předměstí
Plzeňský Kraj
Telefon:
377 530 489
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Heslový rejstřík:
Dům, Zahrada, Byt, Dveře, Prodejci Stavebnin, Prodejci Stavebních Prvků, Automobily nákladní, Nákladní Automobily Doprava a Přeprava

Hodnocení

, 12. října 2018

Počkal jsem si na slevy, potom jsem u Vekry koupil plastová okna a jsem spokojený. Montáž jsem si dělal sám takže k tomu nemám co říct.

, 9. srpna 2018

Máme Vekru a zatím nemáme žádnou stížnost, bez řečí nám i uznali reklamaci která byla částečně naše chyba bezplatně všechno opravili.

, 20. dubna 2018

Od Vekry jsem si nechal udělat okna i balkonové dveře které k tomu navazovali. Měl jsem v tu dobu peníze stranou takže mi cena oken vyhovovala a zatím jsem spokojený, nemohu si stěžovat ani na montáž která někdy bývá bodem zlomu, u nás to prošlo na výbornou.

, před více než 6 měsíci

Firma vekra nám okna dělala v roce 2013, zatím jsou bez chyby. Koupil jsem okna z hliníku, protože je to podle mě kvalitní materiál, i přesto že cena byla o něco vyšší než jsem počítal ale celkově můžu přidat kladné hodnocení.

, před více než 6 měsíci

Na jižní stranu domu jsme si nechávali dělat plastová okna na jaře, na severní straně byli okna po bývalích majitelích, a ještě v docela dobrém stavu. Nechali jsme si udělat plastová aby byla všechna stejná, a zasklení jsme zvolil s trojsklem, je fajn že už nám přes okna neprofukuje.

Napište hodnocení firmy Vekra Okna!

Znáte firmu Vekra Okna? Sdělte nám svůj názor.