SKLO JANÁK s.r.o., Polička

1 Hodnocení
SKLO JANÁK s.r.o.
U Liboháje 123, U Liboháje 123, 572 01 Polička-Dolní Předměstí
57201 Polička
776 145 635
Main
735 757 666
Alt
735 757 667
Mobile
aktualizováno před měsícem Yext PowerListings

Popis

V oboru bezpečnostního skla působíme již déle než 10 let a máme bohaté zkušenosti, které se nebojíme předat dál.

Naší specializací jsou otočné a posuvné celoskleněné dveře, bezrámové sprchové kouty a další produkty z plochého bezpečnostního skla. Disponujeme vlastním skladem kování na sklo a jsme tak schopni velice rychle reagovat na požadavky našeho zákazníka.

Realizujeme jak kompletní dodávky včetně montáží pro koncové zákazníky, tak i dílčí dodávky kování a skla pro firemní odběratele a naše partnery. Všechny produkty vyrábíme přesně na míru podle podkladů zákazníka nebo zaměření našeho technika. Nejste tedy vázáni žádnými standardními rozměry - získáte koupelnu zcela odpovídající vašim představám. Problémem pro nás není ani křivá zeď či jiná nerovnost.

Sklo vyrábíme s milimetrovou přesností, takže není třeba používat jakékoliv rámy či rozšiřující profily. K výrobě celoskleněných dveří a zástěn používáme tepelně tvrzené sklo o síle 8 až 12 mm. Sklo je vybaveno povrchovou úpravou "ClearShieldR Glass Protect" s perfektním vodoodpudivým efektem. ClearShieldR Glass Protect" zamezuje ulpívání vodního kamene a tvorbě bakterií.

Zaměřujeme se na zákaznickou podporu od počátečního návrhu až po konečnou realizaci. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a od vytvoření adekvátního návrhu, přes výběr vhodného kování až po zhotovení výkresové dokumentace pro výrobu bezpečnostního kaleného skla vám nabízíme vlastní dlouhodobé zkušenosti a znalosti.

Naše nabídka je unikátní spojením zakázkové výroby s širokou nabídkou předem definovaných produktů a stanovením jejich cen. Naše výhoda oproti konkurenci spočívá v poskytování plné podpory jak firemním, tak koncovým zákazníkům.

Vysvětlujeme, učíme a společně s vámi budujeme. Jinými slovy "měníme pohled na sklo".

V internetových obchodech Kování na sklo | Bezpečnostní sklo a Celoskleněné dveře | Sprchové kouty můžete zakoupit naše produkty nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@sklojanak.cz či pomocí ...


Heslový rejstřík:
sklo, zábradlí, Sprchové Kouty, Madla, Panty, Skleněné Dveře, Bezpečnostní Sklo, Celoskleněné Dveře, Posuvné Systémy, Pochozí Sklo, Sprchové Dveře, Kování na Sklo, Sprchová Zástěna, Sprchové Kouty na Míru, Bezpečnostní Sklo Esg, Bezpečnostní Sklo Polička, Bezpečnostní Sklo Svitavy, Celoskleněné Dveře Polička, Celoskleněné Dveře Svitavy, Kování Polička, Otočné Kování, Pochozí Sklo Svitavy, Posuvné Kování, Pískované Skleněné Dveře, Skleněné Dveře na Míru, Skleněné Dveře Polička, Skleněné Dveře Svitavy, Sklo Janák, Sklo Janák Polička, Sklo Janák Svitavy, Sklo Polička, Sprchové Kouty Svitavy, Zámkové Skříňky, Čiré Bezpečnostní Sklo
Kategorie
Dveře a dveřní systémy, Stavby schodišť, Sklářská a keramická výroba, Instalatérské potřeby, Skleněné nádobí

Hodnocení

před více než 6 měsíci

výborné služby..

Napište hodnocení firmy SKLO JANÁK s.r.o.!

Znáte firmu SKLO JANÁK s.r.o.? Sdělte nám svůj názor.

Facebook