BOHEMIA ENERGY entity s.r.o., Praha 1

6 Hodnocení
Potvrdit záznam, aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

BOHEMIA ENERGY entity s. r. o. je největší český alternativní dodavatel elektrické energie a zemního plynu existující od roku 2005.


Heslový rejstřík:
Plyn, Energetika, Elektřina, Energie, alternativní dodavatel

Hodnocení

, 22. února 2019

Zatím mohu hodnotit jako solidního dodavatele. Všechna vyúčtování podstatně levnější, s vracením peněz nijak nezahálejí, moc dobře si pamatuji, že v tom prvním roce se mi peníze od nich vrátily do měsíce a rok na to jsem dospěl do stádia, že si to nechávám převádět do dalšího období, je to tak pro mě lepší a jednodušší.

, 15. ledna 2019

Před přestupem k Bohemia energy jsme si přečetli hodně pečlivě podmínky, protože mi kamarád povídal, že ta firma není špatná, pouze hodně tvrdě dbá na dodržení podmínek, takže jsme říkali, že je teda musíme prostudovat. Nic špatného co by se nám vyloženě příčilo jsme v nich nenašli, finančně jsme u nich našli rozdíl, tak jsme si k to k nim nechali převést. Změnu nám zařídil prodejce sám, tak jsme spokojení. Zatím vše v pořádku.

, 7. prosince 2018

Vhodná alternativa, Bohemia energy nám vyšla levněji než klasické firmy za posledních několik let.

, 15. listopadu 2018

Když jsem si vybíral náhradní společnost tak to bylo jenom kvůli ceně, protože druhý rok po sobě jsem měl nedoplatky a to mi nepřišlo solidní. Přes porovnávač jsem si našel Bohemia energy, která propagovala ceny nižší, tak jsem jim pak na stránkách nechal kontakt, aby se mi ozvali. Do druhého dne jsem měl zpětný hovor a novou výhodnější smlouvu jsem si u nich domluvil. Teď už jsem bez doplatků s podobně vysokými zálohami.

, 30. října 2018

Doporučuji tohoto dodavatele, nejen že má ceny slušné, ale Bohemia energy podporuje i dobrou věc, což je mi sympatické.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.!

Znáte firmu BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.? Sdělte nám svůj názor.

Facebook