Consulting zone s.r.o., Praha 1

Ekonomické informace

DIČ
03385523

Popis

Originální a kreativně zpracované podklady pro Vaši bakalářskou či diplomovou práci


Popis firmy
Nabízíme Vám kreativní a originální přístup ke zpracování veškerých studijních a odborných textů přesně dle Vašich požadavků. Zpracováváme nejčastěji podklady pro seminární, bakalářské či diplomové práce, nicméně zvládneme prakticky cokoli od krátkého referátu či eseje až po disertační práci či odborný článek. Čím se lišíme od konkurence? Kreativním přístupem - Vaši práci pojmeme tak, aby se svým konceptem lišila od celé řady podobných prací na stejné či podobné téma. Vyučující tvůrčí přístup a samostatné myšlení vždy ocení, uvidíte!

Automatická cenová kalkulace, která je Vám zaslána pár minut po vyplnění objednávkového formuláře zaručí rychlé přiřazení Vaší objednávky vhodnému zpracovateli a urychlí celý proces zpracování. Automaticky generované faktury a notifikace o jakékoliv změně týkající se Vaší objednávky rovněž napomáhají hladkému průběhu realizace celé objednávky a umožňují Vám kdykoliv online sledovat stav objednávky. Pokud však něco nefunguje, je tu pro Vás příjemná zákaznická podpora, která v pracovní době vždy zvedá telefon a na maily reaguje nejdéle do pár hodin.

Ke každé zakázce dostanete rovněž výsledek antiplagiátorské kontroly e-mailem. Zaručujeme diskrétnost a osobní přístup, který jinde nenajdete. Ukázka práce je zdarma a zcela nezávazná. Možnost expresního zpracování i do 12 hodin. Informaci o vzdělání a současném profesím působení zpracovatele, čímž máte záruku, že Vaši zakázku zpracovává opravdový odborník. Zapracování připomínek vedoucího zdarma! Přiměřené množství tabulek, grafů a obrázků zcela zdarma. Zdarma dodáme rovněž úvodní stranu, seznam použité literatury a obsah (osnovu) práce. Vše legálně s fakturou a se zárukou! V případě, že preferujete osobní jednání, je možná nezávazná osobní schůzka v Praze. Tak neváhejte a vyzkoušejte nás!
Heslový rejstřík:
Bakalářské Či Diplomové Práce, je tu pro Vás příjemná Baka, uvidíte Automatická cenová kalkulace
Používané jazyky
Anglicky, Španělsky, Slovensky
Možnosti platby
  • Hotově
    Hotově
  • Bankovním převodem
    Bankovním převodem
  • Eurech
    Eurech

Hodnocení

Buďte první, kdo napíše hodnocení firmy Consulting zone s.r.o.!

Sdělte nám svůj názor!

Facebook

Stáhnout

ceník
ceník
JPG od 5.2.2018 - 220 KB
Datei herunterladen