AC DODÁVKY, s.r.o., Praha

17 Hodnocení
AC DODÁVKY, s.r.o.
KVĚTNOVÉHO VÍTĚZSTVÍ 945/82A
149 00 Praha - Praha 4 - Háje
Hlavní Město Praha
Telefon:
281 910 036

Popis

Bazar užitkových vozů a dodávek | užitkové vozy: AC Dodávky


Heslový rejstřík:
Použité Užitkové Vozy, Bazar Užitkových Vozů a Dodávek, Užitkové Vozy AC Dodávky
Přidejte obrázky

Hodnocení

, před více než 6 měsíci

Koupil jsem tam Fiat Ducato a maximální spokojenost. Překvapil mě i stav karoserie a spodek auta, který byl v super stavu. Motor měl najeto 250 tisíc což je u naftového motoru min polovina životnosti. Za mně dobrý nákup. Doporučuji se tam jít podívat a neuspěchat se.

, před více než 6 měsíci

oboustranná spokojenost Naše firma vlastní od společnosti AC Dodávky už několik aut. Auta která neměli aktuálně na skladě, nám přivezli na objednávku ze zahraničí. Mají velký výběr vozů Iveco za slušný ceny. Doporučuji.

, před více než 6 měsíci

byl jsem se tam podívat včera. Na internetu jsem si četl různé recenze a reference od lidí který navštívili tento bazar. Nevím co si myslí ostatní a zda tam fakt reálné byly ale výběr aut je slušný a personál je také v pohodě. Za mě OK.

, před více než 6 měsíci

Najít to správné auto není vůbec jednoduchá věc. Poslední měsíc jsem prošel desítky online bazarů, kde přestože při autě je napsán počet kilometrů do 200 tisíc pokud je jednou auto vyrobené kolem roku 2000 není možne aby mělo najeto tak málo. Narazil jsem na inzerát z webu acdodavky na škodu Fabii z roku 2009. Ty kilometry tomu roku odpovídají. Okamžitě jsem volal abych se zeptal kdy a zda byly měněny rozvody, a ostatní informace o autě .Prodávajíci byl v telefonu celkem milí, a vyjadřoval se k věci. Do mého budgetu jsem se vešel a přemýšlím že to auto vezmu. Je škoda že nemají více takových dobrých aut v této cenové kategorii .To auto vypadá fakt super.

, před více než 6 měsíci

Kámoš mi doporučil tenhle web, protože si koupil do firmy auto právě z této firmy.Byl jsem se tam podívat a mají dobrý výběr. Sháněl jsem pickup na stavební materiál a ukázali mi pár, které nabízejí i na webu. Prodejce mněl přehled, zeptal jsem se ho na technický stav a nějaké info o nabízených vozů. Promluvili jsme si a jsem spokojen s přístupem.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy AC DODÁVKY, s.r.o.!

Znáte firmu AC DODÁVKY, s.r.o.? Sdělte nám svůj názor.

Facebook