AC DODÁVKY, s.r.o., Praha

15 Hodnocení
AC DODÁVKY, s.r.o.
KVĚTNOVÉHO VÍTĚZSTVÍ 945/82A
149 00 Praha - Praha 4 - Háje
Hlavní Město Praha

Popis

Bazar užitkových vozů a dodávek | užitkové vozy: AC Dodávky


Heslový rejstřík:
Použité Užitkové Vozy, Bazar Užitkových Vozů A Dodávek, Užitkové Vozy Ac Dodávky
Přidejte obrázky

Hodnocení

VojtaT

, 21. června 2017

byl jsem se tam podívat včera. Na internetu jsem si četl různé recenze a reference od lidí který navštívili tento bazar. Nevím co si myslí ostatní a zda tam fakt reálné byly ale výběr aut je slušný a personál je také v pohodě. Za mě OK.

Karel Zima

, 9. února 2017

Najít to správné auto není vůbec jednoduchá věc. Poslední měsíc jsem prošel desítky online bazarů, kde přestože při autě je napsán počet kilometrů do 200 tisíc pokud je jednou auto vyrobené kolem roku 2000 není možne aby mělo najeto tak málo. Narazil jsem na inzerát z webu acdodavky na škodu Fabii z roku 2009. Ty kilometry tomu roku odpovídají. Okamžitě jsem volal abych se zeptal kdy a zda byly měněny rozvody, a ostatní informace o autě .Prodávajíci byl v telefonu celkem milí, a vyjadřoval se k věci. Do mého budgetu jsem se vešel a přemýšlím že to auto vezmu. Je škoda že nemají více takových dobrých aut v této cenové kategorii .To auto vypadá fakt super.

Karel

, před více než 6 měsíci

Kámoš mi doporučil tenhle web, protože si koupil do firmy auto právě z této firmy.Byl jsem se tam podívat a mají dobrý výběr. Sháněl jsem pickup na stavební materiál a ukázali mi pár, které nabízejí i na webu. Prodejce mněl přehled, zeptal jsem se ho na technický stav a nějaké info o nabízených vozů. Promluvili jsme si a jsem spokojen s přístupem.

jirka.kudlac

, před více než 6 měsíci

dobrý den chtěl bych se podělit o zkušenost s touto společností. Ve firmě nám vypovědělo chladírenské auto, a zde se nám podařilo sehnat auto s chladicí jednotkou za přiměřenou cenu. Jednalo se o Mercedes Sprinter - chlaďák.Vše je v pořádku auto je funkční a chladí.

jiri bohdal

, před více než 6 měsíci

při hledání pickupu na splátky jsem narazil na firmu ac dodávky, mají docela dobrý výběr na webu, a v pohodě ceny. psal jsem jim mail jelikož jsem chtěl vědět víc o nabízeném autě Renault Kangoo 1.5DCI, odpověděli rychle a k věci. Za mě dobrá zkušenost.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy AC DODÁVKY, s.r.o.!

Znáte firmu AC DODÁVKY, s.r.o.? Sdělte nám svůj názor.

Facebook