Aliatrix, Praha

Show, ze které se Vám rozbuší srdce.
Potvrdit záznam, aktualizováno dne 11.5.2020 Michal Halačka

Otevírací doba

Hodiny se mohou lišit
pátekOtevřeno nonstop
sobotasoOtevřeno nonstop
neděleneOtevřeno nonstop
pondělípoOtevřeno nonstop
úterýútOtevřeno nonstop
středastOtevřeno nonstop
čtvrtekčtOtevřeno nonstop

Ekonomické informace

DIČ
08055947

Popis

Produkce vytvářející netradiční vizuální show propojující pohybové a cirkusové umění společně s krásou ohně, světla, speciálních efektů a nejmodernějších technologií. Dalšími produkty je ohnivá show a světelná show, které jsou díky standardizovaným choreografiím levnější, ale pořád velmi efektní.


Popis firmy
Aliatrix se specializuje na tvorbu unikátních vizuálních show na klíč. Pojí dohromady myšlenku a motivy akce, netradiční kreativní koncepty a nejlepší umělce z mnoha oborů.

Pro unique shows se využívají speciální (SFX) efekty, ohnivé prvky, světelné programovatelné vybavení, pyrotechnické efekty, aktivní projekce a mnoho dalšího. Možnosti jsou prakticky neomezené, jak už to bývá. Je to vždy otázkou rozpočtu. Ale i jeho sestavení a konzultaci právě unikátní show zahrnuje.

Není to ovšem vše. Aliatrix nabízí i klasické světelné show a ohnivé show, které jsou levnější, ale přesto kvalitní, protože je s plným nasazením předvádějí profesionální umělci.

Do repertoáru standardních show se zapojuje i multimedia show, kde diváky každé akce překvapí interaktivní projekce a animace, které se kloubí s partnerskou akrobacií, tancem a právě světelnou show.

Samozřejmostí ve všech show Aliatrix je možnost zobrazení LOGA, textů a dalších obrazců přímo ve vystoupení, čímž se celý zábavní program emočně propojí s diváky.

Zobrazení log přímo v show je výborný marketingový nástroj, který má velmi rozmanité využití.
Popis firmy v angličtině
We specialize in creating unique visual shows as turnkey projects. We combine the theme of your event, unusual creative ideas and the best performers with all sorts of skills.

In unique shows we use special (SFX) effects, fire elements, programmed LED equipment, pyrotechnics, video mapping, interactive projections and much more. Possibilities are practically unlimited, however as it usually is, it's dependent on the budget. Discussing its composition plays an important role in producing a unique show.

That is not all. We offer classical light and fire show, which are cheaper, yet still in the highest quality.

Our repertoire of standard shows includes a multimedia show, where the spectator is surprised by interactive video mapping projections, which are combined with partner acrobatics, dance and light show.

Of course in all Aliatrix shows we offer the possibility of visualizing logos, texts and other images in the performance, which draws the audience in the middle of the action on stage.

The visualizations of your logos in the hands of our artists is an amazing marketing tool, which has many amazing applications.
Heslový rejstřík:
Ohňová Show, Světelná Show, Fireshow, Ohnivá Show, Aliatrix, LED kostýmy, LED show, lightshow, speciální show, světelné kostýmy, unikátní show, unique show, visual show, vizuální show
Oblasti služeb
Česká Republika, Evropa, Amerika, Afrika, Austrálie, Asie
Používané jazyky
Slovenština, Angličtina, Francoužština, Španělština, Němčina
Možnosti platby
 • Hotově
  Hotově
 • Bankovním převodem
  Bankovním převodem
 • PayPal
  PayPal

Aliatrix - ohnivá show

Aliatrix - světelná show

Aliatrix - unikátní show

Hodnocení

Buďte první, kdo napíše hodnocení firmy Aliatrix!

Sdělte nám svůj názor!

Kontaktní osoba

Halačka Michal
PRODEJ

Odeslat zprávu společnosti

+420774297349

+420774297349


  Adamusová Tereza
  VÝVOJ

  Odeslat zprávu společnosti

  +420608950877

  +420608950877


   ADAMUSOVÁ BÁRA
   VÝROBA

   +420774969674

   +420774969674

    Facebook

    Stáhnout

    Aliatrix - Portfolio CZ
    Aliatrix - Portfolio CZ
    PDF od 8.7.2019 - 11901 KB
    Datei herunterladen
    Aliatrix - Portfolio ENG
    Aliatrix - Portfolio ENG
    PDF od 8.7.2019 - 11900 KB
    Datei herunterladen