Ammado Půjčka, Praha

1 Hodnocení
Potvrdit záznam, aktualizováno 9 dny nazpět info@ammado.sk

Otevírací doba

pondělípoOtevřeno nonstop
úterýútOtevřeno nonstop
středastOtevřeno nonstop
čtvrtekčtOtevřeno nonstop
pátekOtevřeno nonstop
sobotasoOtevřeno nonstop
neděleneOtevřeno nonstop

Ekonomické informace

DIČ
07286686

Popis

Pokud hledáte půjčku, obraťte se na Ammado. Naše půjčky jsou dostupné online a pod dohledem ČNB. Půjčte si výhodně a rychle. Půjčku od Ammado můžete díky Afilační spolupráci získat vždy za nejvýhodnější pomienok. Pokud půjčka tak Ammado.
Díky Afilační sítě partnerů vám dokážeme nabídnout půjčky podle vašich představ. U nás si prostě vybere každý.

Nabízíme vám:
půjčky ihned
půjčky online
Půjčky bez registru
bankovní půjčky
Půjčky před výplatou
půjčky P2P

Půjčte si moderně a jednoduše s Ammado. Naše půjčky jsou pro každého a rychlé. Vyřešte si finanční těžkosti s námi a dovolte nám přesvědčit vás, že Ammado půjčka se skutečně vyplatí.


Popis firmy
Rozumná půjčka Ammado až do 800 000 Kč je dostupná téměř pro každého. Nemusíte nikam chodit, nic kopírovat, vyplňovat komplikované žádosti ani čekat na výpisy z registrů. Prostě žádné papírování a složité dokladování. Jednoduše si vyberete částku, kterou potřebujete a odešlete žádost online. To ostatní už zařídíme my. Vyberte si od 5000 Kč až do 800 000 Kč.

Proč si požádat o Ammado nebankovní půjčku?
Nejvýhodnější nebankovní půjčka od Ammado Vám garantuje 100% serióznost. Půjčky jsou bez jakéhokoli poplatku a roční úrok je již od 9, 8% ročně. Rychlost, spolehlivost a serióznost to je naše krédo, které přinášíme našim klientům. V případě neschopnosti splácet naši půjčku si může klient požádat o bezplatný odklad splátek. Bezkonkurenční úrok, serióznost a spolehlivost činí z našich půjček ty nejvýhodnější. Proto je Vás stále více a více.

Půjčte si ihned bez zbytečného čekání
Půjčka ihned je oproti klasické půjčce výhodnější i v samotném dokládání. Při tomto typu půjčky nemusíte totiž vystávat dlouhé řady na pobočkách a shánět nesmyslná potvrzení. Přínosem je hlavně u klientů, kteří si potřebují půjčit peníze v co nejkratším čase. Rozdíl v úroku mezi půjčkou ihned a klasickým úvěrem je nulový. Náklady spojené s procesem schválení jsou mnohem nižší a tak i odpadá poplatek za vyřízení takové půjčky.
Heslový rejstřík:
Půjčky, Půjčka, Pujcka, Pujcky, Půjčky Ihned, Půjčka Bez Registru, Půjčka Ihned, Půjčka Online, Pujcky Ihned, pujcka ihned, půjčka dovýplaty, půjčka před výplatou
Oblasti služeb
Naše online služby jsou dostupné po celé ČR
Používané jazyky
Aj, Nj, Sk, Pl
Možnosti platby
  • Hotově
    Hotově
  • Bankovním převodem
    Bankovním převodem

Půjčka - Ammado

Hodnocení

, 7. listopadu 2018

Moc děkuji za vyřízení půjčky.

Napište hodnocení firmy Ammado Půjčka!

Znáte firmu Ammado Půjčka? Sdělte nám svůj názor.

Produkty a služby

Pujcka-ihned
Ammado Půjčka ihned Vaši žádost o půjčku zpracujeme okamžitě a bez zbytečných průtahů. Nezkoumáme registry a peníze posíláme obratem na účet klienta. Požádejte si o půjčku ihned online a vyřešte si tak s námi Vaše finanční potíže výhodně. Půjčky až do 800 000Kč a to bez dokládaní a ověřování registrů.