Double Information, Praha

2 Hodnocení
Skutečnosti: Co vám nikdo jiný nenabídne! Nebankovní americké hypotéky poskytujeme bez podpisu rozhodčí doložky či notářského zápisu, garantujeme nejnižší úrokovou sazbu na celou dobu splatnosti (bez nastavování nesmyslných fixací), veškeré naše služby jsou absolutně zdarma! Nikam nevolejte, ani nejezděte. Šetřete si kredit i benzin! vyplňte online žádost na našich stránkách, zavoláme Vám!
aktualizováno před více než 2 roky

Otevírací doba

Hodiny se mohou lišit
pondělípoZavřeno
úterýút
10:00 – 17:00
středast
10:00 – 17:00
čtvrtekčt
10:00 – 17:00
pátek
10:00 – 17:00
sobotasoZavřeno
neděleneZavřeno
Zavřeno.
Otevírá za  19 h 36 min.
19 h 36 min

Ekonomické informace

DIČ
71634576
Datum založení
16 6 2004

Popis

Nebankovní americké hypotéky bez registrů a poplatků, vhodné na konsolidaci nevýhodných úvěrů a půjček. Veškerá práce pro naše klienty od A do Z zdarma, a to vč. právního servisu!

Běháte od jedné banky ke druhé a už vás to nebaví? Vždy a všude vaše žádost o úvěr zamítnuta, a ještě bez sdělení důvodu? Zaplatili jste u konkurence za příslibem úvěru nějaké poplatky a výsledek žádný? Zaplatili jste už několik odhadů nemovitosti, avšak úvěr byl poté zamítnut?

U nás neplatíte poplatky naprosto vůbec žádné, a už vůbec ne předem! U nás nebudete platit ani odhad nemovitosti, aniž by byl úvěr 100% schválen! Vyzkoušejte si nás!


Popis firmy
Americké hypotéky bez registru pro každého, kdo potřebuje peníze na cokoli, přičemž nemůže žádat o americkou hypotéku v bance. Ať potřebujete peníze na cokoli, je pro vás americká hypotéka nejlevnějším řešením. Levnější typ bezúčelného úvěru neexistuje!

Proto je tento finanční produkt vhodný na doplacení drahých půjček, leasingů či kreditních karet. Peníze však můžete použít i na rozjezd či rozšíření podnikání, nové vybavení bytu či kanceláře, rekonstrukci nemovitosti apod.

Máte zápis v bankovním registru? Začínáte podnikat, a tedy nemůžete doložit daňové přiznání? U nás neposuzujeme žádosti podle tabulek, jako banky! Ke všem klientům přistupujeme individuálně a všechny žádosti posuzujeme velmi pečlivě. Veškerá práce je včetně právního servisu pro naše klienty zdarma!
Heslový rejstřík:
Finance, Zdarma, Úvěrové služby, Půjčky a Úvěry, Úvěry, Půjčky, Hypotéky, Úvěr, Exekuce, Hypoteční Úvěry, Hypotéka, Půjčka, Hypoteční Banky, Úvěry a Půjčky, Finanční Služby, Konsolidace, Nebankovní Půjčky, Americká Hypotéka, Konsolidace Půjček, Nebankovní Půjčka, Půjčky Bez Registru, Bez Registru, Půjčka Bez Registru, Nebankovní Úvěr, Bez Poplatku, Půjčka na Rekonstrukci, Sloučení Půjček, Americké Hypotéky, Double Information, Doubleinformation
Oblasti služeb
Nebankovní americké hypotéky zajišťujeme v rámci celé ČR.

Hodnocení

Velké díky!

, více než 2 roky

Chtěl bych tímto poděkovat všem z firmy Double Information za poskytnutí půjčky 600.000 Kč, když mě moje banka zradila. Zkoušel jsem nějaké firmy i před vámi, ale musím uznat, že u vás to bylo od začátku jiný kafe. Fakt super přístup, profesionální i přátelský. Hodně pěkný úrok, žádný poplatky, opravdu smekám a ještě jednou děkuji!
#půjčka # půjčky # poděkování # recenze # reference # hodnocení # hypotéka # hypotéky
Napsat komentář    Nahlásit zneužití

z , více než 2 roky

Velmi nás těší, že jste si vybral ze všech firem nás, a že jsme nezklamali Vaši důvěru. S pozdravem a přáním hezkého dne Dana Daňková

, více než 2 roky

Moc touto cestou děkuji firmě Double information za poskytnutí úvěru 450 tisíc, když mi žádná banka nepomohla. Váš celkový přístup k mému finančnímu problému byl opravdu profesionální, tím spíš, když jste za svou nelehkou práci se mnou a mými dluhy nechtěli ani korunu. Rád vás budu doporučovat a ještě jednou děkuji.

z , více než 2 roky

Jsme velmi rádi, že jste byl s námi spokojen, a že jsme Vám mohli pomoci. Děkujeme předem i za doporučení.
S přáním hezkého dne
Jan Kohlman

Napište hodnocení firmy Double Information!

Znáte firmu Double Information? Sdělte nám svůj názor.

Produkty a služby

www-nebankovni-cz
Konsolidace půjček zdarma Konsolidace půjček bez nahlížení do registrů a placení jakýchkoli poplatků. Sloučení všech půjček do jediné výhodné splátky. Jedná se o bezúčelový úvěr zajištěný nemovitostí, s úrokovou sazbou již od 6,9 % p.a. a dobou splatnosti až 20 let. Právní služby zdarma!