Grafické studio Designcrew, Praha

1 Hodnocení

Otevírací doba

Tyto hodiny mohou být ovlivněny kvůli omezením koronavirus vydaným vládou.
úterýút
9:00 – 18:00
středast
9:00 – 18:00
čtvrtekčt
9:00 – 18:00
pátek
9:00 – 18:00
sobotasoZavřeno
neděleneZavřeno
pondělípo
9:00 – 18:00
Zavřeno.
Otevírá za  12 h 17 min.
12 h 17 min

O víkendech práce dohodou

Popis

Poskytujeme reklamní a marketingové služby pro firmy i jednotlivce. Jsme kreativní grafické studio zaměřené na tvorbu webových stránek a programování na zakázku, seo optimalizaci webových stránek, firemní corporate identity, tvorbu logotypů, grafické návrhy online i offline reklamy a její výrobu, tvorbu reklamní fotografie a reklamního i produktového videa videa.


Popis firmy
Poskytujeme reklamní, propagační a marketingové služby pro firmy i jednotlivce. Jsme kreativní grafické studio zaměřené na tvorbu webových stránek a programování na zakázku, firemního designu a corporate identity, tvorbu logotypů, grafické návrhy online i offline reklamy a její výrobu, tvorbu reklamní fotografie a reklamního i produktového videa videa. Nabízíme také SEO a marketingové služby (seo optimalizace webových stránek, internetový marketing, linkbuilding, copywriting atd.)
Popis firmy v angličtině
We are graphic design and webdesign design studio. We are also internet marketing and SEO agency from Prague Czech Republic. We are focused on graphic design, SEO optimalization, webdesign and web development, coding and websites promotion.
Heslový rejstřík:
Reklama, Marketing, Webdesign, Tvorba www Stránek, SEO, Grafické Studio, Grafické Návrhy, Tvorba Webových Stránek, Výroba Reklamy, SEO Optimalizace, Programátor, Programování na Zakázku, web na míru
Oblasti služeb
Praha, Středočeský kraj, Česká Republika, Slovensko, Brno
Používané jazyky
Angličtina
Možnosti platby
 • Hotově
  Hotově
 • Bankovním převodem
  Bankovním převodem
 • Eurech
  Eurech
 • PayPal
  PayPal

Hodnocení

Phase Info

, 30.11.2018

Potřebovali jsem návrh loga pro naši firmu. Líbila se nám práce tohoto grafického studia a nebyli jsme vůbec zklamáni výběrem. Nakonec jsme si u firmy nechali udělat veškeré reklamní produkty, které jsme potřebovali. Skvělá domluva, rychlé jednání a přijatelná cena.

Napište hodnocení firmy Grafické studio Designcrew!

Znáte firmu Grafické studio Designcrew? Sdělte nám svůj názor.

Kontaktní osoba

Oberpfalzer jan
MANAGEMENT

Odeslat zprávu společnosti

+420721627467

+420721627467

  Produkty a služby

  seo-optimalizace
  SEO optimalizace SEO optimalizace webových stránek na míru včetně linkbuildingu a internetového marketingového poradenství.

  grafické-návrhy
  Grafické návrhy Grafické návrhy logotypů, tiskovin, reklamní grafiky, reklamy, corporate identity, reklamních polepů, vizitek, letáků, plakátů a mnoho dalšího.

  tvorba-webovych-stranek
  Tvorba webových stránek Tvorba webových stránek na míru včetně SEO optimalizace, grafického návrhu a programování.
  Facebook