Nebankovní konsolidace, Praha

2 Hodnocení
Nebankovní konsolidace
Působnost: Celá ČR
Praha
Stredoceský Kraj
Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Hned při prvním hovoru dokážeme reálně vyhodnotit požadavek zájemce. Pokud vyhodnotíme případ jako neúvěrovatelný, řekneme vám to ihned na rovinu. V opačném případě začneme na vaší žádosti ihned pracovat, a to zdarma, bez jakýchkoli poplatků!
Potvrdit záznam, aktualizováno před 4 měsíci

Popis

Nebankovní konsolidace půjček s úrokovou sazbou již od 6, 9 % p.a. a dobou splatnosti dle vašich finančních možností. Půjčit si můžete až 3 miliony s dobou splatnosti až 20 let. Poplatek při sepsání žádosti o nebankovní americkou hypotéku: 0, - Kč, poplatek ze chváleného a úspěšně vyplaceného úvěru: 0, - Kč!

Na našich stránkách najdete jednoduchou online žádost, která je pro vás zcela nezávazná. po jejím vyplnění vám zavoláme max. následující prac. den na naše náklady!
Právní servis pro naše klienty zdarma!

  1. Bezúčelová půjčka bez registru
  2. Konsolidace úvěrů a půjček
  3. Nebankovní americká hypotéka
  4. Nebankovní půjčka pro podnikatele
  5. Refinancování nevýhodných zástav

Popis firmy
Americká hypotéka je bezúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Stejný finanční produkt nabízejí i banky. V naší společnosti však na rozdíl od bank nenahlížíme do bankovního registru. Stejně tak nepožadujeme placení jakýchkoli poplatků, byť sebelépe zdůvodněných, jako např. odhad nemovitosti, aniž by měl náš klient 100% jistotu, že bude jeho žádost o úvěr schválena!

Vzhledem k tomu, že se jedná o úvěr bezúčelový, můžete poskytnuté finance použít na cokoli. Máte nějaké půjčky, které pro vás nejsou výhodné? Zbavte se jich tou nejlevnější formou - americkou hypotékou! Podnikáte a potřebujete zaplatit nějaké faktury či nakoupit výhodně větší množství zboží? Pak je pro vás americká hypotéka nejlepším, a především nejlevnějším řešením! Zasloužila by už vaše koupelna rekonstrukci? Touží vaše manželka po nové kuchyni? Na to vše můžete použít peníze z tohoto výhodného bezúčelového úvěru! Klidně na vše najednou!

Velkou výhodou je, že vyřešíte, poplatíte a pořídíte vše, co potřebujete, avšak budete mít pouze jednu jedinou splátku!

Na uvedených webových stránkách najdete interaktivní kalkulačku. Zvolte si v ní výši půjčky a dobu splatnosti, ihned se vám zobrazí nejen měsíční splátka, ale samozřejmě i úroková sazba a RPSN.
V případě zájmu doporučujeme vyplnit nezávaznou žádost, na základě které vás budeme sami telefonicky kontaktovat.
Heslový rejstřík:
Finance, Zdarma, Úvěrové služby, Půjčky a Úvěry, Úvěry, Půjčky, Hypotéky, Úvěr, Exekuce, Hypotéka, Půjčka, Hypoteční Banky, Úvěry a Půjčky, Finanční Služby, Hypoteční Úvěry, Konsolidace, Nebankovní Půjčky, Americká Hypotéka, Leasing Nemovitostí, Nebankovní Půjčka, Půjčky Bez Registru, Bez Registru, Konsolidace Půjček, Půjčka Bez Registru, Nebankovní Úvěr, Americké Hypotéky, Bez Poplatku, Konsolidace Úvěrů, Půjčka na Rekonstrukci, Sloučení Půjček
Oblasti služeb
Americké hypotéky bez registru poskytujeme ve všech městech a obcích ČR.
Přidejte obrázky

Hodnocení

, před více než 6 měsíci

Chtěla bych vám velmi poděkovat za vyřízení úvěru. Vřelý dík za Vaši ochotu a trpělivost. Náš případ nebyl nejjednodušší a dotažení do zdárného konce byl pro nás jako zázrak. Mnoho společností pouze slibuje a nebo chtějí poplatky předem za vyřízení úvěru a to se nám samozřejmě nelíbilo. U vás pravý opak, vše opravdu seriózní. Ještě jednou moc děkuji za profesionální přístup, vstřícnost a ochotu. Ráda vás doporučím každému kdo bude potřebovat finanční pomoc. Renata a Jaroslav S.

, před více než 6 měsíci

Nutně jsem potřeboval finanční hotovost k rozjezdu svého podnikání. Kvůli záznamu v registru mně banka nepůjčila. Na stránkách http://www.nebankovnikonsolidace.cz/pujcka-pro-podnikatele/, kde jsem podal jako podnikatel žádost, mně úvěr poskytli, a dokonce s lepšími podmínkami, než mi původně nabízela banka, která pak úvěr stejně zamítla. Díky poskytnutému úvěru na pořízení techniky, můžeme našim klientům nabídnout ještě kvalitnější služby.

před více než 6 měsíci

Děkujeme Vám za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi podmínkami spokojen. Zvláště, pokud jsou výhodnější, než v bance, jak uvádíte. To nás opravdu těší. Přejeme Vám úspěšné podnikání a v případě potřeby se neváhejte na nás kdykoli znovu obrátit. S pozdravem Dana Daňková

Napište hodnocení firmy Nebankovní konsolidace!

Znáte firmu Nebankovní konsolidace? Sdělte nám svůj názor.

Produkty

Nebankovní-konsolidace
Konsolidace půjček bez registrů a poplatků Načerpali jste neuváženě v minulosti půjčky s vysokým RPSN? Zbavte se jich, dokud je čas! Vážným zájemcům nabízíme sloučení půjček do jediné splátky! Půjčíme vám 200.000 Kč ? 3.000.000 Kč s úrokovou sazbou již od 6,9 % p.a.! Jak je to u nás s poplatky? Žádné nevedeme! Poplatek při sepsání

Servis