Oční Klinika Horní Počernice, S.r.o., Praha

11 Hodnocení
Oční Klinika Horní Počernice, S.r.o.
Obchodní 2
193 00 Praha - Praha 9 - Horní Počernice
Hlavní Město Praha

Popis

Oční Klinika Horní Počernice, u všech pacientů zaručujeme doživotní záruku. Nejnižsí cena za nejlepší technologii.

  1. About
  2. Contact

Heslový rejstřík:
Oční Optiky, Lékaři, Oční Ordinace, Praktická a Odborná Medicína, Oční Lékaři, Kliniky Plastické Chirurgie, Oči, Laserová Operace Očí
Možnosti platby
  • MasterCard
    MasterCard
  • Visa
    Visa
Přidejte obrázky

Hodnocení

7. března 2018

Po opravdu mnoha letech jsem konečně bez brýlí. Na klinice v Horních Počernicích mi v operovali nitrooční  čočky na dálku a jsem velmi spokojena.

8. února 2018

Dobrý den, chtěla bych zde předat mou pozitivní zkušenosti s klinikou Horní Počernice, je to už rok co mě zde provedli laserový zákrok a zatím(klepu na dřevo) jsem velmi spokojena a doporučuji, je to rychle a bezbolestné...

3. ledna 2018

Konečně jsem po 10letech bez brýlí. Na klinice v Horních Počernicích mi operovali nitrooční čočky na dálku i na blízko... Jako plus vidím cenu.

14. listopadu 2017

rozhodla jsem se pro tuto kliniku na základě referencí co jsem dostala od známe, které zde postoupila operaci. Momentálně jsem na čekací listině a po novém roce mě čeká operace, zatím jsem ale s přístupem kliniky spokojená.

3. října 2017

Zdravím, podělím se o své zkušenosti s klinikou Horní Počernice, protože mi zde operovali oči a musím říct že s jejich péči jsem byla spokojená, když to srovnám s klasickou nemocnicí, tak je to opravdu velký rozdíl. Osobně po téhle zkušenosti, si raději za kvalitní péči připlatím.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Oční Klinika Horní Počernice, S.r.o.!

Znáte firmu Oční Klinika Horní Počernice, S.r.o.? Sdělte nám svůj názor.

Facebook