Oční Klinika Horní Počernice, S.r.o., Praha

8 Hodnocení
Oční Klinika Horní Počernice, S.r.o.
Obchodní 2
193 00 Praha - Praha 9 - Horní Počernice
Hlavní Město Praha

Popis

Oční Klinika Horní Počernice, u všech pacientů zaručujeme doživotní záruku. Nejnižsí cena za nejlepší technologii.

  1. About
  2. Contact

Heslový rejstřík:
Oční Optiky, Lékaři, Oční Ordinace, Praktická A Odborná Medicína, Oční Lékaři, Kliniky Plastické Chirurgie, Oči, Laserová Operace Očí
Možnosti platby
  • MasterCard
    MasterCard
  • Visa
    Visa
Přidejte obrázky

Hodnocení

14. listopadu 2017

rozhodla jsem se pro tuto kliniku na základě referencí co jsem dostala od známe, které zde postoupila operaci. Momentálně jsem na čekací listině a po novém roce mě čeká operace, zatím jsem ale s přístupem kliniky spokojená.

3. října 2017

Zdravím, podělím se o své zkušenosti s klinikou Horní Počernice, protože mi zde operovali oči a musím říct že s jejich péči jsem byla spokojená, když to srovnám s klasickou nemocnicí, tak je to opravdu velký rozdíl. Osobně po téhle zkušenosti, si raději za kvalitní péči připlatím.

1. srpna 2017

Mám po operaci na oční klinice v horních počernicích nějaký čas dozadu, skoro přes dva roky a zrak mám naprosto v pořádku. Můj manžel byl teď z jara a také to má v pořádku, dokonce pár dní po zákroku už řídil auto. Fakt se mu to rychle zahojilo, že hned viděl parádně. A taky byl tam co já.

Chapman

, 15. června 2017

Já byl letos v květnu v Horních počernicích a musím to pochválit. Měl jsem 4,5 a 4,75, zákrok i hojení bezproblémové a byl jsem i spokojený s přístupem všech na klinice.

15. června 2017

Já byl letos v květnu v Horních počernicích a musím to pochválit. Měl jsem 4,5 a 4,75, zákrok i hojení bezproblémové a byl jsem i spokojený s přístupem všech na klinice.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Oční Klinika Horní Počernice, S.r.o.!

Znáte firmu Oční Klinika Horní Počernice, S.r.o.? Sdělte nám svůj názor.

Facebook