Otherm Košíře, S.r.o., Praha

8 Hodnocení
Otherm Košíře, S.r.o.
PLZEŇSKÁ 2052/172
150 00 Praha - Praha 5 - Smíchov
Hlavní Město Praha
Mobil:
602 615 156
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Heslový rejstřík:
Fasády, Výroba Oken a Dveří, Výroba Plastových Oken, Výroba Ocelových a Hliníkových Oken
Přidejte obrázky

Hodnocení

, 17. května 2018

U Othermu jsem si z jejich nabídky vybral plastová okna v barvě dřeva. Do měsíce od objednání jsem měl okna namontovaná. Za tu dobu co je mám nainstalovaná si myslím že okna na tom budou kvalitou dobře.

, 28. prosince 2017

Od othermu máme okna asi víc jak 10 let a všechno je stále v pořádku, zatím se s okny nic nestalo. Podle mě když si člověk všechno pohlídá a montáž se dobře, tak pak není důvod okolo oken něco řešit.

, před více než 6 měsíci

Od othermu jsem plánoval okna koupit na jaře, ale koukal jsem že zrovna mají nějakou podzimní akci, tak už jsem je byl objednat a doufám že mi je do zimy stihnou namontovat, i když to asi zas tak krutá zima nebude. Ale zatím jsem s fungováním firmy spokojený, do teď mi ve všem vyšli vstříc.

, před více než 6 měsíci

Už několik let máme od Othermu udělaná okna, jen bych doporučil všem kteří si budete vyměnovat okna, aby jste dbali na zakrytí všeho co chcete potom očišťovat. My měli všechny skříně podlahy atp, zakryté, sice jsem na zakrývání strávil asi 2 hodiny, ale pak co chlapi odešli jsme jen všechno sunadli a bylo čisto.

, před více než 6 měsíci

Otherm byl naše poslední varianta. Mysleli jsme si, že si necháme udělat okna někde poblíž nás a né, že jen na pobočku pojedem půl hodiny, ale je na druhou stranu pravda, že okna nás u nich vyšla na nejlepší cenu a zatím jsem neměl problém s ničím ohledně oken ani firmy.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Otherm Košíře, S.r.o.!

Znáte firmu Otherm Košíře, S.r.o.? Sdělte nám svůj názor.