Otherm Košíře, S.r.o., Praha

9 Hodnocení
Otherm Košíře, S.r.o.
PLZEŇSKÁ 2052/172
150 00 Praha - Praha 5 - Smíchov
Hlavní Město Praha
Mobil:
602 615 156
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Heslový rejstřík:
Fasády, Výroba Oken a Dveří, Výroba Plastových Oken, Výroba Ocelových a Hliníkových Oken
Přidejte obrázky

Hodnocení

, 17. srpna 2018

Otherm jsem zvolila na základě zkušeností známých. S okny jsem spokojená, firma k objednávce přistupovala zodpovědně a byla jsem ráda že po montáži se mnou „vrchní“ dělník všechna okna ještě jednou prošel abych se přesvědčila že nikde není žádná závada.

, 17. května 2018

U Othermu jsem si z jejich nabídky vybral plastová okna v barvě dřeva. Do měsíce od objednání jsem měl okna namontovaná. Za tu dobu co je mám nainstalovaná si myslím že okna na tom budou kvalitou dobře.

, před více než 6 měsíci

Od othermu máme okna asi víc jak 10 let a všechno je stále v pořádku, zatím se s okny nic nestalo. Podle mě když si člověk všechno pohlídá a montáž se dobře, tak pak není důvod okolo oken něco řešit.

, před více než 6 měsíci

Od othermu jsem plánoval okna koupit na jaře, ale koukal jsem že zrovna mají nějakou podzimní akci, tak už jsem je byl objednat a doufám že mi je do zimy stihnou namontovat, i když to asi zas tak krutá zima nebude. Ale zatím jsem s fungováním firmy spokojený, do teď mi ve všem vyšli vstříc.

, před více než 6 měsíci

Už několik let máme od Othermu udělaná okna, jen bych doporučil všem kteří si budete vyměnovat okna, aby jste dbali na zakrytí všeho co chcete potom očišťovat. My měli všechny skříně podlahy atp, zakryté, sice jsem na zakrývání strávil asi 2 hodiny, ale pak co chlapi odešli jsme jen všechno sunadli a bylo čisto.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Otherm Košíře, S.r.o.!

Znáte firmu Otherm Košíře, S.r.o.? Sdělte nám svůj názor.