Svatební dům NUANCE - Pronovias specialista, Praha

1 Hodnocení

Otevírací doba

sobotaso
10:00 – 18:00
neděleneZavřeno
pondělípo
10:00 – 19:00
úterýút
10:00 – 19:00
středast
10:00 – 19:00
čtvrtekčt
10:00 – 19:00
pátek
10:00 – 19:00
Otevřeno.
Zavírá v  3 h 35 min.
3 h 35 min

Ekonomické informace

Datum založení
1990

Popis

NUANCE přináší to nejlepší ze světové svatební, společenské a pánské slavnostní módy. Jako jediná v ČR nabízí i svatební šaty haute couture ATELIER PRONOVIAS.

NUANCE byla založena v roce 1990 a je lídrem svatební branže. Autorizovaně zastupuje barcelonské značky PRONOVIAS a ROSA CLARÁ. Modely prodává a zatím i půjčuje.

Svatební šaty ze svatebního domu vás potěší nejmodernějšími střihy a materiály, jsou luxusní a propracované. Na výběr jsou fazony pro všechny typy a velikosti postav. Nemusíte se obávat, svatební šaty z NUANCE nejsou jen na modelky a jsou profesionálně krejčovsky upravovány na vaši postavu. Zabrané, zvětšené či zkrácené šaty krásně obejmou vaše tělo a stanou se vaší součástí. Neškrtí, netáhnou, nepadají, nekrabatí se.

Pánové v NUANCI najdou obleky a doplňky německé prémiové značky WILVORST, které nemají konkurenci. Vybrat si mohou ze široké nabídky doplňků, košil, vest, opasků a bot, u nás je vždy dostatek k prodeji i pronájmu.

Zajišťujeme také hromadné zápůjčky např. smokingů. Koupit si svatební šaty není marnotratné, na svatbě není, krom ženicha, nic důležitějšího, na co ve svatebním rozpočtu myslet. Kdo šetří na svatební róbě a obleku, dělá chybu a většinou toho později nad svatebními fotografiemi lituje.

Těšíme se na Vás!


Heslový rejstřík:
Svatba, Obchod s pánskými oděvy, Pánské Oděvy, Plesové Šaty, Svatební Salon, Pánská Móda, Svatební Agentura, Svatební Šaty Praha, Luxusní Svatební Šaty, Nejkrasnejsi Svatebni Saty, Svatební Salon Recenze, Svatební Salon České Budějovice, Svatební Šaty Pronovias, haute couture Praha, Návrháři, Pronovias Premium Dealer, svatební salon Nuance, svatební salon v Praze, TV Seriál Svatby v Benátkách
Produkty
Svatební šaty, Společenské šaty, Pánské obleky, Svatební obuv, Svatební dekorace, Snubní prsteny, Haute couture
Služby
Svatební salón, Prodej svatebních šatů, Půjčovna svatebních šatů, Cukrárna a kavárna, Pánský butik, Prodej společenských šatů, Pronájem společenských šatů, Dekorování svateb
Kategorie
Svatební obchod, Prodejna pánských obleků, Obchod s pánskými oděvy, Svatební plánovač
Značky
Atelier Pronovias, Pronovias, Rosa Clara, Pepe Botella, Wilvorst, Nuance
Používané jazyky
En, Ru, De
Možnosti platby
  • Hotově
    Hotově
  • MasterCard
    MasterCard
  • Visa
    Visa
obchodní komory a spolky

NUANCE fanclub, Cech svatebních expertů ČR

Hodnocení

Lucie Balasova

, 29. června 2019

Byla jsem víc než spokojena!

Napište hodnocení firmy Svatební dům NUANCE - Pronovias specialista!

Znáte firmu Svatební dům NUANCE - Pronovias specialista? Sdělte nám svůj názor.

Facebook
Twitter