ALPA, a.s., Velké Meziříčí

aktualizováno dne 20.5.2020

Otevírací doba

Tyto hodiny mohou být ovlivněny kvůli omezením koronavirus vydaným vládou.
úterýút
6:00 – 15:30
středast
6:00 – 15:30
čtvrtekčt
6:00 – 15:30
pátek
6:00 – 14:00
sobotasoZavřeno
neděleneZavřeno
pondělípo
6:00 – 15:30
Zavřeno.
Otevírá za  11 h 2 min.
11 h 2 min

Popis

Francovka pod značkou ALPA se poprvé spotřebitelům představila již v roce 1913. Ve stejném roce byla rovněž zaregistrována ochranná známka ALPA. Neboť značka ALPA, a především francovka této značky, je již více než 100 let zcela přirozenou součástí našeho života.

Naše společnost vyrábí francovku podle původní osvědčené receptury dodnes. Stejně jako je charakteristická vysoká kvalita naší francovky, je typický i obal, ve kterém se s ní spotřebitel tradičně setkává.

Řada francovek je dále rozšiřována o další výrobky na podobné bázi. Jde především o masážní krémy, gely a emulze. Nové zákazníky si v poslední době naše značka nachází stále častěji rovněž za hranicemi naší země.

Základem receptury francovky je alkoholický roztok éterických olejů, silic, vonných látek bylin a přírodního mentolu. Francovka ALPA představuje jejich optimální kombinaci, která je výsledkem pečlivé a citlivé práce autorů naší jedinečné receptury.

Francovka ALPA je určena převážně k zevnímu použití, ke vtírání do pokožky, k masážím, jako přísada ke koupelím jak celkovým, tak i ke koupelím nohou, jako obklad i jako kloktadlo nebo mírný dezinfekční prostředek.

Poznejte legendu na vlastní kůži!


Heslový rejstřík:
Péče o Vlasy, Masážní Emulze, Masážní Oleje, Šampony na Vlasy, Opalovací Krémy, Pánská Kosmetika, Péče o Nohy, Repelenty, Opalovací Přípravky, dárkové sady alpa, dětské zásypy, e-shop alpa, Emulze po Opalování, Herbal Alpa, Lak na Vlasy, Masážní Gely, masážní krémy, Mléko na Opalování, Olej na Opalování, Pleťová Voda, prodej výrobků alpa, péče o klouby, péče o svaly
Produkty
Masážní přípravky, Dětská kosmetika, Vlasová kosmetika, Přípravky pro sportovce, Ústní hygiena, Opalovací a repelentní přípravky, Pleťová kosmetika, Tělová kosmetika, Kolínské vody, Vody po holení, Repelentní a opalovací přípravky, Herbal řada, Dárkové sady
Služby
Prodej kosmetických přípravků, E-shop, Poradenství
Kategorie
Prodejna kosmetiky, Prodejna kosmetiky, Dárková prodejna
Značky
ALPA, Francovka, Amica, Apiko, Aviril, Pedik, Batole, Luna, Farao, Fougere, Chypre, Classique, Windsor, ALPA dent
Možnosti platby
  • Hotově
    Hotově

Hodnocení

Buďte první, kdo napíše hodnocení firmy ALPA, a.s.!

Sdělte nám svůj názor!