HelpnuTi s.r.o., Brno

Otevírací doba

neděleneZavřeno
pondělípo
7:00 – 20:00
úterýút
7:00 – 20:00
středast
7:00 – 20:00
čtvrtekčt
7:00 – 20:00
pátek
7:00 – 20:00
sobotasoZavřeno
Zavřeno.
Otevírá za  20 h 28 min.
20 h 28 min

Pondělí - Pátek 7:00 - 20:00 Ostatní dny a časy na základě dohody.

Ekonomické informace

DIČ
06020780

Popis

1.bezbariérové taxi v Brně poskytující mimo jiné služby i handicapovaným osobám a seniorům. Jedno z vozidel je vybaveno nájezdovou rampou pro převoz vozíčkáře bez přesedání. Dále nabízíme půjčovnu řidičů, taxi, osobní přepravu, dopravu na Evropská letiště a do lázní. Expresní kurýrní přeprava, dodávkové taxi. Služby velkého městského taxi, které odveze více zavazadel i dětský kočárek, firemní taxi na fakturu, shuttle, pickup.


Heslový rejstřík:
Brno, WiFi, Hodonín, Břeclav, Blansko, Vyškov, Osobní Přeprava, Platba Kartou, Klimkovice, Pick-Up, ZTP, Senior Taxi, Uber, Hrabyně, Shuttle, Pickup, airport taxi Bratislava Ivanka BTS, bezbariérové taxi pro vozíčkáře v Brně, City taxi Impuls, Darkov, do lázní, dodávkové taxi IKEA, doprava na rehabilitace a neurologii, dětské taxi, expresní kurýrní přeprava, firemní taxi na fakturu, handicap transport, handicapované osoby, handy auto, handykap transport, levná osobní přeprava k moři, na letiště do Vídně, nejlevněší taxi v Brně, neskladný invalidní vozík, novodobá sanitka Brno, přeprava invalidního vozíku, přeprava na vozíku bez přesedání, půjčovna řidičů, rent drivers, sanitka do lázní, sanitou s doprovodemrehabilitační ústav Kladruby, sleva ISIC a senior pas, svezeme dětský kočárek, TOP1, velké komfortní taxi, velké taxi, vozidlo s nájezdovou rampou, vozíčkář nemocnice, vyšší vozidlo pro pohodlný nástup, více objemnějších zavazadel, Wien Schwechat, ZTP/P
Možnosti platby
 • Hotově
  Hotově
 • Bankovním převodem
  Bankovním převodem
 • Eurech
  Eurech
 • Maestro
  Maestro
 • MasterCard
  MasterCard
 • Visa
  Visa
 • American Express
  American Express

Hodnocení

Buďte první, kdo napíše hodnocení firmy HelpnuTi s.r.o.!

Sdělte nám svůj názor!

Produkty a služby

Půjčovna řidičů Řidič, řidička...osobní vozidlo, mikrobus nebo klidně bagr? Krátkodobě Vám pracovníka zapůjčíme .

Firemní taxi shuttle, pickup, dopravu na letiště nebo jen po Brně a okolí? Jistě najdeme vhodné řešení s platbou fakturou nebo kartou.

Expresní kurýrní přeprava Od obálky po 700 kg čistého nákladu. Je to málo? Můžeme nabídnout rozšíření o plachtový přívěsný vozík.

Airport taxi Osobní přeprava na letiště Vídeň Schwechat, Bratislava BTS, Brno Tuřany a jiné

Ford-Tourneo-Grand-Con
Taxi Brno Velmi prostorné taxi v Brně, které odveze Vás i třeba s nákupem v IKEA. Vozíme i dětské kočárky bez skládání.
Zobrazit všechny produkty
Facebook