ZACHARIAS s.r.o., Felbabka

aktualizováno dne 8.3.2020

Otevírací doba

Tyto hodiny mohou být ovlivněny kvůli omezením koronavirus vydaným vládou.
úterýút
8:00 – 16:00
středast
8:00 – 16:00
čtvrtekčt
8:00 – 16:00
pátek
8:00 – 16:00
sobotasoZavřeno
neděleneZavřeno
pondělípo
8:00 – 16:00
Zavřeno.
Otevírá za  12 h 42 min.
12 h 42 min

Po předchozí domluvě je možná návštěva i o víkendu.

Ekonomické informace

Datum založení
2015

Popis

Naše firma se zabývá luxusním ručním šitím bot.

Šijeme také obuv na zakázku podle přání našich zákazníků.

Obuv na zakázku:

Boty na zakázku zhotovujeme v několika variantách a jejich ceny se mírně liší. Záleží na složitosti střihu a použitém materiálu na svršek a spodek obuvi.

Podrobné informace Vám rádi sdělíme při osobním setkání. V současné době máme v nabídce jen jeden tvar špičky, ale časem budeme nabídku rozšiřovat.

V naší dílně v Praze na Vrchlického 60 je možné si boty prohlédnout a vyzkoušet. Doporučujeme domluvit si návštěvu předem. Navrhněte termín podle sebe a dohodneme se.

Boty na míru:

Při výrobě používáme prvotřídní materiály od špičkových výrobců, kteří po generace dbají na tradiční výrobní postupy a udržují maximální kvalitu. Obuv zhotovujeme ručně. Jen tak lze dosáhnout detailního vypracování a dokonalé kvality. Celý proces, od naměření po předání hotových bot, trvá u prvního páru přibližně šest měsíců.

Zhotovujeme také doplňky, jako jsou opasky na míru, ze stejných materiálů jako naše ručně šitá obuv. Šíře opasku je 3, 5 a 4 cm. Opasek je možné objednat i samostatně (bez bot).

V současné době nabízíme zákazníkům také tyto servisní služby:

- napnutí obuvi
- odstranění nečistot
- aplikace prostředků na ošetření kůže (usně)
- ošetření spodků obuvi
- leštění
- výměna patníků
- oprava špiček
- zabroušení a zabarvení hran spodků obuvi
- výměna kožených stélek
- vyjmutí staré stélky
- odpárání prochozených podešví
- oprava půdování
- postavení nových podpatků

Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes, budeme se těšit na Vaši návštěvu a na případnou budoucí spolupráci s Vámi!


Heslový rejstřík:
Luxusní Obuv, aplikace prostředků na ošetření kůže usně, boty na zakázku, boty s pružinkou, boty s přezkou, dámské boty na míru, kotníkové boty, leštění bot, mokasíny Praha, obuv na zakázku, obuvník Praha, opasky na míru, Opravna Obuvi Praha, prošívaná obuv, pánské boty na míru, ručně barvené boty, ručně šitá dámská obuv, ručně šitá obuv, ručně šitá pánská obuv, ručně šité boty, servis bot, sportovní oxfordky, volnočasové boty, zdobení svršku obuvi, šité boty na míru
Služby
boty na míru, šití luxusní obuvi, šití na zakázku, napnutí obuvi, odstranění nečistot, aplikace prostředků na ošetření kůže (usně), ošetření spodků obuvi, leštění, výměna opotřebených patníků, oprava špiček, zabroušení a zabarvení hran spodků obuvi, výměna kožených stélek, výměna krycích podrážek nebo nové podražení, vyjmutí staré stélky, rozebrání podpatků a odpárání prochozených podešví, oprava půdování, postavení nových podpatků
Kategorie
Obuv, Opravna bot
Značky
Chelsea, Ankle boots, Plain Oxford, Wholecut Oxford, Mokasin, Full Brogue Oxfort, Monk, Derby, Slipper, Wholecut Derby, Saddle Oxford, Boots
Možnosti platby
  • Hotově
    Hotově

Hodnocení

Buďte první, kdo napíše hodnocení firmy ZACHARIAS s.r.o.!

Sdělte nám svůj názor!

Facebook
Twitter