Recenze na Europe Easy Energy A.s.
Recenze
Marek , před více než 5 lety
S cenami co u nich máme jsem OK i nyní, je mi jasný, že jinde bych to o moc víc nevyhrál. Sleduji u nich i úroveň služeb a jednání firmy a to pro mě má taky dost velkou váhu.
Vendula Janáková , před více než 5 lety
S přístupem dodavatele jsem spokojená, je s nimi domluva od samého začátku našeho odběru.
Luboš , před více než 5 lety
Hodinová polední pauza na zákaznickým centru to je mazec, já mám na oběd 30 minut a zvládám to v pohodě. Po telefonu jsem si raději v klidu domluvil schůzku, abych nepřišel nevhod.
Kateřina Nováčková , před více než 5 lety
Zvedli nám zálohy i přesto, že jsme měli ve vyúčtování přeplatek. Přes operátora se to nechalo upravit.
Rene , před více než 5 lety
Nejsou s nimi problémy, věci zvládají vyřizovat rychle.
Prokop , před více než 5 lety
Přeplatky posílají rovnou na účet, a vyhovuje mi i online systém, že už nemusím postaru lítat se složenkama na poštu.
František P. , před více než 5 lety
Na začátku roku jsem s nimi vyřizoval novou smlouvu, slečna byla trochu nepříjemná, když jsem měl zvídavé otázky, asi jí nebylo pochuti odpovídat stále na to samé, ale jinak nám se vším pomohla ohledně sepsání nových papírů i to poslala k prostudování a kontrole.
Přes své letité zkušenosti mohu doporučit.
Veronika , před více než 6 lety
Podařilo se s nimi snížit náklady, doufala jsem, že moje cena je natolik dobrá, podle toho co mi tvrdila původní firma, že víc ušetřit nemohu. Dala jsem na doporučení známého a nechala si u nich udělat kalkulaci, která to pěkně vyvrátila, takže jsem udělala kroky k tomu, abych měla tuhle jejich ještě nižší cenu. Člověk si to prostě musí furt hlídat. Jsem ráda, že jsem si polepšila.
Ka Sated Sperbenha , před více než 6 lety
Přepis z otce na syna zvládli sice dobře, ale trvalo to dýl než bych čekal. Proto 4 hvězdy.
Líbí se mi jejich přístup, i když začátky jsme měli trochu divoké, ale vše se dalo dohromady, šlo jen o papíry.
Kuslo Varlin Vidhim , před více než 6 lety
Upřednostnil jsem jejich nabídku kvůli smlouvě, kde není několikaletý závazek.
Bureš , před více než 6 lety
Zkušenosti – VELMI DOBRÉ. Příznivější nabídku jsem pro sebe zatím nenašel.
Nusri Fusrus Hellor , před více než 6 lety
Za mě je jejich přístup super, nenutili mě nějaký pofidérní fixace, smlouvy mají bez vázání a standardně od nich můžu kdykoliv odejít s 3měsíční výpovědní lhůtou. Tohle se mi líbí a nevidím v tom háček.
Rod Stange Veharo , před více než 6 lety
S Europe easy energy jsem spokojený již dlouhodobě. Neodradila mě ani jejich změna majitele, kdy jsem registroval jen nepatrné změny, jinak vše zůstalo postaru.
Her Qusin Vaktomin , před více než 6 lety
U mě si zatím drží status nejvýhodnější dodavatele, co jsem zatím měl.
Díky přechodu k Europe Easy Energy se nám za dva roky podařilo ušetřit velmi pěkné peníze, ono se sice všude dokola zdražuje, ale nám výměna dodavatele stála za to, protože jsme se zbavili zbytečně drahého dodavatele.
Leona , před více než 7 lety
Z firmy mám dobrý dojem, nikam mě netlačí a jednají se mnou na úrovni.
Stegab Daes Mequs , před více než 7 lety
Vybíral jsem mezi několika firmami, ale nakonec jsem skončil u 3E, protože jako jediní neměli tu podmínku, abych se k nim musel vázat kvůli dobré ceně.
Macus Niter Sahu , před více než 7 lety
S Europe easy energy máme smlouvu už od 2014 a i přes částečné změny, jsme stále jejich příznivci. Kalkulují dobré cena a celkově jako firma funguji dobře – komunikace, reklamace, servis atd.
Znáte Europe Easy Energy A.s.? Napište recenzi!
Podělte se o své zkušenosti s ostatními