Recenze na Europe Easy Energy A.s.

Recenze

, před více než 5 lety

S cenami co u nich máme jsem OK i nyní, je mi jasný, že jinde bych to o moc víc nevyhrál. Sleduji u nich i úroveň služeb a jednání firmy a to pro mě má taky dost velkou váhu.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 5 lety

S přístupem dodavatele jsem spokojená, je s nimi domluva od samého začátku našeho odběru.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 5 lety

Dodavatele doporučuji.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 5 lety

Hodinová polední pauza na zákaznickým centru to je mazec, já mám na oběd 30 minut a zvládám to v pohodě. Po telefonu jsem si raději v klidu domluvil schůzku, abych nepřišel nevhod.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 5 lety

Zvedli nám zálohy i přesto, že jsme měli ve vyúčtování přeplatek. Přes operátora se to nechalo upravit.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 5 lety

Nejsou s nimi problémy, věci zvládají vyřizovat rychle.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 5 lety

Přeplatky posílají rovnou na účet, a vyhovuje mi i online systém, že už nemusím postaru lítat se složenkama na poštu.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 5 lety

Na začátku roku jsem s nimi vyřizoval novou smlouvu, slečna byla trochu nepříjemná, když jsem měl zvídavé otázky, asi jí nebylo pochuti odpovídat stále na to samé, ale jinak nám se vším pomohla ohledně sepsání nových papírů i to poslala k prostudování a kontrole.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 6 lety

Přes své letité zkušenosti mohu doporučit.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 6 lety

Podařilo se s nimi snížit náklady, doufala jsem, že moje cena je natolik dobrá, podle toho co mi tvrdila původní firma, že víc ušetřit nemohu. Dala jsem na doporučení známého a nechala si u nich udělat kalkulaci, která to pěkně vyvrátila, takže jsem udělala kroky k tomu, abych měla tuhle jejich ještě nižší cenu. Člověk si to prostě musí furt hlídat. Jsem ráda, že jsem si polepšila.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 6 lety

Přepis z otce na syna zvládli sice dobře, ale trvalo to dýl než bych čekal. Proto 4 hvězdy.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 6 lety

Líbí se mi jejich přístup, i když začátky jsme měli trochu divoké, ale vše se dalo dohromady, šlo jen o papíry.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 6 lety

Upřednostnil jsem jejich nabídku kvůli smlouvě, kde není několikaletý závazek.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 6 lety

Zkušenosti – VELMI DOBRÉ. Příznivější nabídku jsem pro sebe zatím nenašel.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 6 lety

Za mě je jejich přístup super, nenutili mě nějaký pofidérní fixace, smlouvy mají bez vázání a standardně od nich můžu kdykoliv odejít s 3měsíční výpovědní lhůtou. Tohle se mi líbí a nevidím v tom háček.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 6 lety

S Europe easy energy jsem spokojený již dlouhodobě. Neodradila mě ani jejich změna majitele, kdy jsem registroval jen nepatrné změny, jinak vše zůstalo postaru.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 6 lety

U mě si zatím drží status nejvýhodnější dodavatele, co jsem zatím měl.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 7 lety

Díky přechodu k Europe Easy Energy se nám za dva roky podařilo ušetřit velmi pěkné peníze, ono se sice všude dokola zdražuje, ale nám výměna dodavatele stála za to, protože jsme se zbavili zbytečně drahého dodavatele.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 7 lety

Z firmy mám dobrý dojem, nikam mě netlačí a jednají se mnou na úrovni.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 7 lety

Ochota, jasnost, přehlednost..
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 7 lety

Vybíral jsem mezi několika firmami, ale nakonec jsem skončil u 3E, protože jako jediní neměli tu podmínku, abych se k nim musel vázat kvůli dobré ceně.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

, před více než 7 lety

S Europe easy energy máme smlouvu už od 2014 a i přes částečné změny, jsme stále jejich příznivci. Kalkulují dobré cena a celkově jako firma funguji dobře – komunikace, reklamace, servis atd.
Napsat komentář Nahlásit recenzi

Znáte Europe Easy Energy A.s.? Napište recenzi!

Podělte se o své zkušenosti s ostatními