Hodnocení Oční klinika Horní Počernice

, 16. ledna 2019

Furt si ještě zvykám na to, že můžu chodit bez brýlí a vidím… pro mě opravdu velká životní změna a jsem za ní nesmírně rád… mě operace na klinice přinesla zatím jen pozitiva.

, 1. listopadu 2018

Co bych tak dodal k níže zmíněnému, mám teda letitou zkušenost s klinikou Horní Počernice a musím se přidat ke kladnému hodnocení. Za léta jsem nezaznamenal nic, co by mi vadilo a jsem s péčí, která se mi zde dostává velmi spokojen.

, 29. srpna 2018

Na kliniku chodím ke svému oftalmologovi už 7 let a jsem spokojen. Než jsem se rozhoupal najít nějakého lékaře na oči, tak jsem si pěkně mžoural, pak jsem se objednal sem a udělali mi vyšetření a od té doby mám brýle, takže super.

, před více než 6 měsíci

dlouhodobě mě trápil šedý zákal a proto jsem na operaci šla. A upřímně musím říct, že mě to vážně hodně pomohlo, takže to za těch 10-15 min nepříjemnosti pocitu v oku stálo. Já bych vám to určitě doporučila.

, před více než 6 měsíci

Oči mám po operaci konečně zase v pořádku, po 5 letech trápení mám konečně klid, jsem spokojen jak s klinikou tak s lékařema a sestrama.

, před více než 6 měsíci

Klinika se mi osvědčila na laserový zákrok na odstranění dioptrií na dálku. Měl jsem - 4 a - 5.5 a od operace jsem bez brýlí a celkově s dobrým zrakem.

, před více než 6 měsíci

Po opravdu mnoha letech jsem konečně bez brýlí. Na klinice v Horních Počernicích mi v operovali nitrooční  čočky na dálku a jsem velmi spokojena.

, před více než 6 měsíci

Dobrý den, chtěla bych zde předat mou pozitivní zkušenosti s klinikou Horní Počernice, je to už rok co mě zde provedli laserový zákrok a zatím(klepu na dřevo) jsem velmi spokojena a doporučuji, je to rychle a bezbolestné...

, před více než 6 měsíci

Konečně jsem po 10letech bez brýlí. Na klinice v Horních Počernicích mi operovali nitrooční čočky na dálku i na blízko... Jako plus vidím cenu.

, před více než 6 měsíci

rozhodla jsem se pro tuto kliniku na základě referencí co jsem dostala od známe, které zde postoupila operaci. Momentálně jsem na čekací listině a po novém roce mě čeká operace, zatím jsem ale s přístupem kliniky spokojená.

  • 1(current)
  • 2