Hodnocení Oční klinika Horní Počernice

, 25. července 2019

Doporučuju, chodím po operaci na klasický pravidelný prohlídky a zatím se fakt nic od doby mojí operace v jejich přístupu ke mě nemění. Spokojenost.

, 8. května 2019

Operaci očí jsem odstoupil s odstupem týdne. Bylo to OK. Jako nikdo asi nehledá zdravotní střediska zbytečně, ale tady to je opravdu celkem fajn. Lékaři jsou milý a pohotový.

, 14. března 2019

Pro mě ideální, byl jsem zde před 6 lety, na operaci očí a jsem velmi spokojen, oči jsem měl operované během chvilinky a žádný další bolesti nebo nepříjemnosti nebyli... Doporučuji.

, před 1 rokem

Furt si ještě zvykám na to, že můžu chodit bez brýlí a vidím… pro mě opravdu velká životní změna a jsem za ní nesmírně rád… mě operace na klinice přinesla zatím jen pozitiva.

, před 1 rokem

Co bych tak dodal k níže zmíněnému, mám teda letitou zkušenost s klinikou Horní Počernice a musím se přidat ke kladnému hodnocení. Za léta jsem nezaznamenal nic, co by mi vadilo a jsem s péčí, která se mi zde dostává velmi spokojen.

, před 1 rokem

Na kliniku chodím ke svému oftalmologovi už 7 let a jsem spokojen. Než jsem se rozhoupal najít nějakého lékaře na oči, tak jsem si pěkně mžoural, pak jsem se objednal sem a udělali mi vyšetření a od té doby mám brýle, takže super.

, před 1 rokem

dlouhodobě mě trápil šedý zákal a proto jsem na operaci šla. A upřímně musím říct, že mě to vážně hodně pomohlo, takže to za těch 10-15 min nepříjemnosti pocitu v oku stálo. Já bych vám to určitě doporučila.

, před 1 rokem

Oči mám po operaci konečně zase v pořádku, po 5 letech trápení mám konečně klid, jsem spokojen jak s klinikou tak s lékařema a sestrama.

, před 1 rokem

Klinika se mi osvědčila na laserový zákrok na odstranění dioptrií na dálku. Měl jsem - 4 a - 5.5 a od operace jsem bez brýlí a celkově s dobrým zrakem.

, před 1 rokem

Po opravdu mnoha letech jsem konečně bez brýlí. Na klinice v Horních Počernicích mi v operovali nitrooční  čočky na dálku a jsem velmi spokojena.

  • 1(current)
  • 2