Joinmusic S.r.o., Praha

Potvrdit záznam, aktualizováno dne 7.4.2020 Michal Glončák

Otevírací doba

Provozní hodiny nastaveny 7.4.2020
sobotasoZavřeno
neděleneZavřeno
pondělípo
9:00 – 18:00
úterýút
9:00 – 18:00
středast
9:00 – 18:00
čtvrtekčt
9:00 – 18:00
pátek
9:00 – 18:00
Zavřeno.
Otevírá za  1 den 20 h 53 min.
1 den 20 h 53 min

Pronájem techniky po domluvě NON-STOP

Ekonomické informace

Obchodní název
JOINMUSIC s.r.o.
DIČ
27122069
Datum založení
13 2 2004

Popis

Technické zajištění akcí - pronájem prezentační techniky. Ozvučení, osvětlení, pódia, stany, zastřešení, videoprojekce, LED obrazovky.


Popis firmy
Hlavní zaměření společnosti JOINMUSIC
Do naší nabídky se řadí projekce za denního osvětlení vikuiti, videoprojekce, osvětlovací technika a ozvučovací technika spojená se zajištěním ozvučení akcí. Poskytujeme také kompletní řešení pro firemní večírky.
Pronájem technického vybavení
Nabízíme pronájem projekční techniky pro projekce, pronájem ozvučení a pronájem osvětlení, dále pronájem pódia a zastřešení pro vaše akce a pronájem dalšího technického vybavení, dle vašich požadavků.

Úspěch celé akce především
Správné využití vhodné prezentační techniky je rozhodujícím prvkem pro každou úspěšnou vizuální prezentaci, která výrazně ovlivňuje úspěch celé akce. Ať se již jedná o konference, kongresy, společenské a kulturní akce, firemní prezentace, semináře nebo výstavy, videoprojekce se stávají nedílnou součástí těchto akcí.

Mnohé z nich, mají-li být úspěšné, se v dnešní době bez prezentační techniky již neobejdou. Našimi nástroji jsou data a video projektory, projekční plátna, plazmové obrazovky, LCD displeje, monitory, videomixy a další technické zařízení, kterými realizujeme velkoplošné projekce, přenosy, využíváme VJing a vizualizace.
Našim krédem je, uspokojení rozmanitých požadavků na způsoby provedení prezentací při zajištění nejvyšší kvalitu a provedení instalací.
Při realizacích akcí využíváme vlastní výkonnou moderní techniku. Instalaci osvědčené techniky, ověřené na předchozích akcích provádí zkušení a proškolené pracovníci, kteří se již podíleli na mnoha zakázkách. Realizujeme také netradiční videoprojekce a akce - v jakémkoliv prostředí, za každého počasí a v kterékoliv době.
Na každou akci vám připravíme výhodnou cenovou nabídku podle konkrétních podmínek. Pro nekomerční a benefiční akce poskytujeme výrazné slevy. Výhodně nabízíme také organizaci a techniku pro maturitní plesy.
Vyjdeme vám vstříc individuálním přístupem, profesionální službami, špičkovou technikou a schopností kdykoli operativně reagovat na veškeré požadavky.
Popis firmy v angličtině
The company JOINMUSIC is engaged in renting projection equipment and technical support of cultural and social events since 2001. We have many satisfied clients who come to us with confidence with their requirements. We can offer all our services to you as well.
For our clients, we provide sound and lighting, stage and roofing, and we like to call ourselves specialists in video projection.
Heslový rejstřík:
E-shopy, Pronájem, Osvětlení, Pořadatelé Firemních a Společenských Akcí, Audio, Ozvučení, LED, Stany, Zastřešení, Koncert, Satelitní antény a přijímače, Půjčovny Vybavení pro Společenské Akce, Ples, Pódia, Stage, Obrazovky, Videoprojekce, přehlídka
Používané jazyky
Čeština, Angličtina
Možnosti platby
 • Hotově
  Hotově
 • Bankovním převodem
  Bankovním převodem

Zahájení festivalu Jeden svět 6.3. 2017 - časosběr

JOINMUSIC - Převod VHS na DVD

Hodnocení

Buďte první, kdo napíše hodnocení firmy Joinmusic S.r.o.!

Sdělte nám svůj názor!

Kontaktní osoba

Glončák Michal
ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Odeslat zprávu společnosti

603161173

  Facebook

  Stáhnout

  ceník techniky k pronájmu
  ceník techniky k pronájmu
  PDF od 7.4.2020 - 647 KB
  Datei herunterladen