Národní Pokladnice S.r.o., Praha

9 Hodnocení
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Národní Pokladnice přední distributor sběratelských stříbrných a zlatých mincí a medailí v Česku. Kupujte numismata on-line


Heslový rejstřík:
Historie, Zlato, Investice, Stříbro, Medaile, Mince, Drahé Kovy, Numismatika, Kolekce, Stribro, Zlaté Mince, Sběratel, Mincí, Stříbrné Mince, Investiční Mince, Pamětní Mince, Mincovna, Pametni, Sberatel, Sběratelské Mince, Sbírání, Zlata Mince, Hodnota Stříbra, Hodnota Zlatých Mincí, Mince Sbírky, Mince Shop, Narodni, Obchod Numismatický, Sbírky Stříbrných Mincí, Sbírky Zlatých Mincí, Stříbrná Investice, Stříbrné Emise, Unce Stříbra, Unce Zlata, Zlata Ražby, Zlato Otázky, Zlatá Investice, Zlatá Mince Sbírání

Hodnocení

, 27. února 2019

Jsem rád že když už není kamenný obchod tak se dá zavolat na zákaznickou linku a poptat se na konkrétní minci a nějaké doplňující informace o ní a jejím dodání. Objednávky mi vždy přijdou kompletní a bez závad, takže za mě je to bezpečný obchod.

, 22. ledna 2019

Škoda že není možné si mince prohlédnout někde reálně, ale naštěstí jsem se zatím nesetkal s tím že by mince vypadala jinak než jak mají vystavenou na webu. Mince vždycky přijdou v čas, a jsem rád že je k nim přiložený certifikát autentičnosti.

, 27. prosince 2018

Jako dárek jsem u Národní pokladnice nakoupil teď před vánoci docela slušnou várku mincí, a myslím si že každému kdo jí dostal udělala radost. Co se týče doručení tak jsem rád že všechno přišlo včas.

, 29. listopadu 2018

Pár medailí od nich ve sbírce mám a všechno dobrý, po bližším prozkoumání vypadají kvalitně a jsou i hezké na pohled.

, 7. listopadu 2018

Můžu doporučit. U Národní pokladnice nakupuju samostatné medaile i různé kolekce, většinou všechno dorazilo na čas, nikdy poškozené, vždycky v ochranném obalu. K mincím jsem dostal certifikáty, a různé povídání. Podle mě je tento obchod dobře řešený, nic složitého.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Národní Pokladnice S.r.o.!

Znáte firmu Národní Pokladnice S.r.o.? Sdělte nám svůj názor.