Národní Pokladnice S.r.o., Praha

24 Hodnocení
aktualizováno před více než 2 roky

Popis

Národní Pokladnice přední distributor sběratelských stříbrných a zlatých mincí a medailí v Česku. Kupujte numismata on-line


Heslový rejstřík:
Historie, Zlato, Investice, Stříbro, Medaile, Mince, Drahé Kovy, Numismatika, Kolekce, Stribro, Zlaté Mince, Stříbrné Mince, Mincí, Sběratel, Investiční Mince, Pamětní Mince, Sběratelské Mince, Mincovna, Pametni, Sberatel, Sbírání, Zlata Mince, Hodnota Stříbra, Hodnota Zlatých Mincí, Mince Sbírky, Mince Shop, Narodni, Obchod Numismatický, Sbírky Stříbrných Mincí, Sbírky Zlatých Mincí, Stříbrná Investice, Stříbrné Emise, Unce Stříbra, Unce Zlata, Zlata Ražby, Zlato Otázky, Zlatá Investice, Zlatá Mince Sbírání

Hodnocení

, 11. března 2020

Líbí se mi že tenhle obchod prodává i jiné než klasicky tvarované medaile, podle mě je to dobré zpestření sbírky.

, 18. února 2020

Vždycky v tomhle obchod kupuju dárky pro tátu, protože je v důchodu tak se některé mince nemůže dovolit a vždycky má radost když si je rozbalí pod stromečkem nebo je dostane k narozeninám.

, 30. ledna 2020

Pro mě je velká výhoda že si všechno můžu objednat z pohodlí domova a nemusím se nikam potácet. Mince mají na webových stránkách dobře popsané.

, 8. ledna 2020

Dost mi tenhle obchod ulehčil vánoční nákupy, koupil jsem tady několik medailí a myslím si že většině udělala radost včetně mě. Aspoň byl tohle konečně nějaký dárek který si jen tak někdo sám nekoupí.

, 11. prosince 2019

Ještě jsem s tímhle obchodem nezažil nějakou blbou zkušenost, takže klidně doporučím dál.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Národní Pokladnice S.r.o.!

Znáte firmu Národní Pokladnice S.r.o.? Sdělte nám svůj názor.