Národní Pokladnice S.r.o., Praha

21 Hodnocení
aktualizováno před více než 2 roky

Popis

Národní Pokladnice přední distributor sběratelských stříbrných a zlatých mincí a medailí v Česku. Kupujte numismata on-line


Heslový rejstřík:
Historie, Zlato, Investice, Stříbro, Medaile, Mince, Drahé Kovy, Numismatika, Kolekce, Stribro, Zlaté Mince, Stříbrné Mince, Mincí, Sběratel, Investiční Mince, Pamětní Mince, Sběratelské Mince, Mincovna, Pametni, Sberatel, Sbírání, Zlata Mince, Hodnota Stříbra, Hodnota Zlatých Mincí, Mince Sbírky, Mince Shop, Narodni, Obchod Numismatický, Sbírky Stříbrných Mincí, Sbírky Zlatých Mincí, Stříbrná Investice, Stříbrné Emise, Unce Stříbra, Unce Zlata, Zlata Ražby, Zlato Otázky, Zlatá Investice, Zlatá Mince Sbírání

Hodnocení

, 8. ledna 2020

Dost mi tenhle obchod ulehčil vánoční nákupy, koupil jsem tady několik medailí a myslím si že většině udělala radost včetně mě. Aspoň byl tohle konečně nějaký dárek který si jen tak někdo sám nekoupí.

, 11. prosince 2019

Ještě jsem s tímhle obchodem nezažil nějakou blbou zkušenost, takže klidně doporučím dál.

, 12. listopadu 2019

Medaile tu objednávám když se pojí s nějakou českou historií, beru to jako připomínku období které pro nás bylo důležité.

, 15. října 2019

Mohu doporučit.

, 17. září 2019

Nenakupuju u nich často ale to co mám se mi líbí, mám je buď spokojené s nějakou historickou událostí nebo osobou takže pro mě mají spíš citovou hodnotu.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Národní Pokladnice S.r.o.!

Znáte firmu Národní Pokladnice S.r.o.? Sdělte nám svůj názor.