Národní Pokladnice S.r.o., Praha

32 Hodnocení
aktualizováno před více než 2 roky

Popis

Národní Pokladnice přední distributor sběratelských stříbrných a zlatých mincí a medailí v Česku. Kupujte numismata on-line


Heslový rejstřík:
Historie, Zlato, Investice, Stříbro, Medaile, Mince, Drahé Kovy, Numismatika, Kolekce, Stribro, Zlaté Mince, Stříbrné Mince, Mincí, Sběratel, Investiční Mince, Pamětní Mince, Sběratelské Mince, Mincovna, Pametni, Sberatel, Sbírání, Zlata Mince, Hodnota Stříbra, Hodnota Zlatých Mincí, Mince Sbírky, Mince Shop, Narodni, Obchod Numismatický, Sbírky Stříbrných Mincí, Sbírky Zlatých Mincí, Stříbrná Investice, Stříbrné Emise, Unce Stříbra, Unce Zlata, Zlata Ražby, Zlato Otázky, Zlatá Investice, Zlatá Mince Sbírání

Hodnocení

, 15. září 2020

Mincím se věnuju už řadu let, zdědil jsem pár mincí po svém dědovi a i když to nebylo nijak v plánu jsem jeho sbírku dál rozšiřoval. U Národní Pokladnice mám už s nakupováním zkušenosti, hodně se mi líbí že mince jsou předem dané v bezpečnostní kapse, to mi dost ušetřuje starosti s dokupováním kapslí, a je super, že kapsle je tenká ad dá se v pohodě i s mincí rovnou vložit do alba.

, 19. srpna 2020

Líbí se mi že k některým mincím je jako bonus buď nějaká uskladňovací kazeta nebo box, za to jsem rád protože už nemám moc místa kam mince uskladnit.

, 14. července 2020

Jsem rád že medaile vždycky vypadá přesně jak na fotce na internetu, není to teda jako by člověk kupoval zajíce v pytli. Ceny jsou podle mě odpovídající, záleží na tom, kolik chce člověk investovat.

, 29. června 2020

Takovýto obchod mi vyhovuje, zboží je dobře vytříděné takže člověk může hned najet na mince které mu sedí do sbírky. Ceny mincí podle mě odpovídají jejich kvalitě a vzhledu.

, 9. června 2020

Zkušená ruka medailéru je na těchto medailích znát, opravdu velmi dobrá práce.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Národní Pokladnice S.r.o.!

Znáte firmu Národní Pokladnice S.r.o.? Sdělte nám svůj názor.