Národní Pokladnice S.r.o., Praha

5 Hodnocení
Národní Pokladnice S.r.o.
KAROLINSKÁ 661/4
186 00 Praha - Praha 8 - Karlín
Hlavní Město Praha
Telefon:
245 001 838
Fax:
245 001 801
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Národní Pokladnice přední distributor sběratelských stříbrných a zlatých mincí a medailí v Česku. Kupujte numismata on-line

  1. Aktuality
  2. Kontakt
  3. Příslušenství

Heslový rejstřík:
Historie, Investice, Zlato, Stříbro, Medaile, Mince, Drahé Kovy, Numismatika, Kolekce, Stribro, Zlaté Mince, Sběratel, Mincí, Stříbrné Mince, Investiční Mince, Pamětní Mince, Mincovna, Pametni, Sberatel, Sběratelské Mince, Sbírání, Zlata Mince, Hodnota Stříbra, Hodnota Zlatých Mincí, Mince Sbírky, Mince Shop, Narodni, Obchod Numismatický, Sbírky Stříbrných Mincí, Sbírky Zlatých Mincí, Stříbrná Investice, Stříbrné Emise, Unce Stříbra, Unce Zlata, Zlata Ražby, Zlato Otázky, Zlatá Investice, Zlatá Mince Sbírání

Hodnocení

, 7. listopadu 2018

Můžu doporučit. U Národní pokladnice nakupuju samostatné medaile i různé kolekce, většinou všechno dorazilo na čas, nikdy poškozené, vždycky v ochranném obalu. K mincím jsem dostal certifikáty, a různé povídání. Podle mě je tento obchod dobře řešený, nic složitého.

, 24. října 2018

Mince a medaile od nich sbírám přibližně dva roky, což znamená že už jich mám doma docela kupu. Některými jsem obdaroval rodinu, ty nejhezčí mám vystavené. Do teď jsem se vším spokojený, je dobré že mají často nějaké novinky takže je furt co sbírat.

, 11. října 2018

Eshop je dobře řešený, nic složitého. Medaile dorazili v dobrém obalu, neškozené a na čas. Můžu doporučit.

, 25. září 2018

Líbí se mi že jsou mince spokojené s různými událostmi nebo lidmi, sbírám hlavně mince co jsou nějakým stylem spojené s Amerikou takže mám takovou soukromou velkou sbírku. S jejich e-shopem mám dobré zkušenosti.

, 6. září 2018

Líbí se mi že nabídka mincí je u Národní pokladnice široká, zatím jich mám jen pár. Mám zatím jen pozitivní zkušenosti. Dodací lhůta by na můj vkus mohla být kratší, ale vždycky všechno dorazilo včas takže za mě dobrý.

Napište hodnocení firmy Národní Pokladnice S.r.o.!

Znáte firmu Národní Pokladnice S.r.o.? Sdělte nám svůj názor.