Národní Pokladnice S.r.o., Praha

14 Hodnocení
více než 2 roky

Popis

Národní Pokladnice přední distributor sběratelských stříbrných a zlatých mincí a medailí v Česku. Kupujte numismata on-line


Heslový rejstřík:
Historie, Zlato, Investice, Stříbro, Medaile, Mince, Drahé Kovy, Numismatika, Kolekce, Stribro, Zlaté Mince, Mincí, Sběratel, Stříbrné Mince, Investiční Mince, Pamětní Mince, Sběratelské Mince, Mincovna, Pametni, Sberatel, Sbírání, Zlata Mince, Hodnota Stříbra, Hodnota Zlatých Mincí, Mince Sbírky, Mince Shop, Narodni, Obchod Numismatický, Sbírky Stříbrných Mincí, Sbírky Zlatých Mincí, Stříbrná Investice, Stříbrné Emise, Unce Stříbra, Unce Zlata, Zlata Ražby, Zlato Otázky, Zlatá Investice, Zlatá Mince Sbírání

Hodnocení

, 17. července 2019

klidně doporučím

, 19. června 2019

zatím je vše bez problému, mám u Národní pokladnice teď objednanou minci pro tátu k 50. narozeninám tak snad stihne přijít, ale když jsem objednával něco před tím tak mi to občas přišlo s předstihem tak uvidíme.

, 28. května 2019

Za nějakou delší dobu se mi podařilo posbírat už asi 3 alba a 4 už se už se taky blíží ke konci, zatím nehodlám s nakupováním končit.

, 16. dubna 2019

Od Národní pokladnice sbírám nepravidelně mince už přes 5 let, za tu dobu se její fungování nijak nezměnilo a je to podle mě dobře, při objednávce je všechno stejné, zboží dorazí vždy perfektně zabalené proti poškození a jejich ražby mincí jsou dobře provedené.

, 27. března 2019

Zboží mi bylo vždycky doručeno bez závad. Motivy vyobrazeny na mincích jsou propracované.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Národní Pokladnice S.r.o.!

Znáte firmu Národní Pokladnice S.r.o.? Sdělte nám svůj názor.