Národní Pokladnice S.r.o., Praha

19 Hodnocení
více než 2 roky

Popis

Národní Pokladnice přední distributor sběratelských stříbrných a zlatých mincí a medailí v Česku. Kupujte numismata on-line


Heslový rejstřík:
Historie, Zlato, Investice, Stříbro, Medaile, Mince, Drahé Kovy, Numismatika, Kolekce, Stribro, Zlaté Mince, Stříbrné Mince, Mincí, Sběratel, Investiční Mince, Pamětní Mince, Sběratelské Mince, Mincovna, Pametni, Sberatel, Sbírání, Zlata Mince, Hodnota Stříbra, Hodnota Zlatých Mincí, Mince Sbírky, Mince Shop, Narodni, Obchod Numismatický, Sbírky Stříbrných Mincí, Sbírky Zlatých Mincí, Stříbrná Investice, Stříbrné Emise, Unce Stříbra, Unce Zlata, Zlata Ražby, Zlato Otázky, Zlatá Investice, Zlatá Mince Sbírání

Hodnocení

, 12. listopadu 2019

Medaile tu objednávám když se pojí s nějakou českou historií, beru to jako připomínku období které pro nás bylo důležité.

, 15. října 2019

Mohu doporučit.

, 17. září 2019

Nenakupuju u nich často ale to co mám se mi líbí, mám je buď spokojené s nějakou historickou událostí nebo osobou takže pro mě mají spíš citovou hodnotu.

, 28. srpna 2019

Zakoupil jsem minci k narození dítěte, mého druhého vnoučete, líbí se mi že mají takovéhle motivy, člověk může udělat radost i někomu jinému.

, 7. srpna 2019

Mám od téhle firmy 7 stříbrných mincí a 5 zlatým, u obou typů je ražba výborná, zatím jsem ještě nekoupil kolorovanou minci ale myslím že se k tomu za chvíli dostanu, zatím nevydali nějakou která by mě nějak zaujala tak si ještě počkám.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Národní Pokladnice S.r.o.!

Znáte firmu Národní Pokladnice S.r.o.? Sdělte nám svůj názor.