Otherm Praha S.r.o.

11 Hodnocení
Otherm Praha S.r.o.
LEVÁ 390/23
147 00 Praha - Praha 4 - Podolí
Hlavní Město Praha
Telefon:
241 434 230
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Heslový rejstřík:
Okna, Okna a Okenice, Výroba Plastových Oken

Hodnocení

, 23. srpna 2018

nejsem moc na značkové zboží, ale u oken by se značka podle mě podceňovat neměla, takže jsme poptávali největší firmy v čr, a otherm nám jak nabídkou zboží, tak cenou vyhovoval nejvíc. V jednu chvíli jsme na jedné staně domu měli stará okna a na druhé ta nová a rozdíl byl velmi znatelný. Otherm jako firmy mi vyhovovala i co se týče jednání, celá objednávka proběhla podle dohody.

, 7. června 2018

Firmu Otherm jsem oslovil když se nám stavba domu chýlila ke konci. Výběr oken byl poměrně rychlí protože jsem dal na rady vedoucího naší stavby, aby nám okna na domě dobře sloužili. Vybrali jsme podle toho a nemáme s nimi žádný problém.

, před více než 6 měsíci

Od Othermu jsme pořizovali okna do naší vilky, plus k tomu bezprahové interiérové dveře. Montáž probíhala celý den, ale všechno do teď funguje jak má.

, před více než 6 měsíci

Z několika nabídek jsme upřednostnili firmu otherm, vzali jsme od nich dřevěná okna se kterými jsme spokojeni. Okna nám přivezli na čas a montáž jsem si pak s tchánem a bratrem udělal sám. Co se týče kvality tak jsou na tom okna dobře, a montáž se nám snad taky povedla.

, před více než 6 měsíci

co jsme si od othermu poptali to nám dodali a řekl bych že kvalitou je to všechno v pohodě. Jen jsem si říkal, že okna bych po telech už mohl natřít(máme ty dřevěný v trojskle), ale jak vypadají furt stejně tak mě to moc netlačí se o ně starat, ale tento rok už na to vlítnu.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Otherm Praha S.r.o.!

Znáte firmu Otherm Praha S.r.o.? Sdělte nám svůj názor.