Otherm Praha S.r.o.

10 Hodnocení
Otherm Praha S.r.o.
LEVÁ 390/23
147 00 Praha - Praha 4 - Podolí
Hlavní Město Praha
Telefon:
241 434 230
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Heslový rejstřík:
Okna, Okna a Okenice, Výroba Plastových Oken
Přidejte obrázky

Hodnocení

, 7. června 2018

Firmu Otherm jsem oslovil když se nám stavba domu chýlila ke konci. Výběr oken byl poměrně rychlí protože jsem dal na rady vedoucího naší stavby, aby nám okna na domě dobře sloužili. Vybrali jsme podle toho a nemáme s nimi žádný problém.

, 14. března 2018

Od Othermu jsme pořizovali okna do naší vilky, plus k tomu bezprahové interiérové dveře. Montáž probíhala celý den, ale všechno do teď funguje jak má.

, před více než 6 měsíci

Z několika nabídek jsme upřednostnili firmu otherm, vzali jsme od nich dřevěná okna se kterými jsme spokojeni. Okna nám přivezli na čas a montáž jsem si pak s tchánem a bratrem udělal sám. Co se týče kvality tak jsou na tom okna dobře, a montáž se nám snad taky povedla.

, před více než 6 měsíci

co jsme si od othermu poptali to nám dodali a řekl bych že kvalitou je to všechno v pohodě. Jen jsem si říkal, že okna bych po telech už mohl natřít(máme ty dřevěný v trojskle), ale jak vypadají furt stejně tak mě to moc netlačí se o ně starat, ale tento rok už na to vlítnu.

, před více než 6 měsíci

Všechna okna i po letech fungují dobře, byl jsem spokojen i s cenou, takže s touto částí zakázky jsme spokojeni, Ale rozhodně si pořádně připravte prostor ve kterém se nová okna budou montovat, jelikož my jsme nečekali, že se u výměny bude prášit, takže jsem ani nic nezakrývali a pak manželka chodila a otírala ještě 2 dny všechno od prachu.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Otherm Praha S.r.o.!

Znáte firmu Otherm Praha S.r.o.? Sdělte nám svůj názor.