Otherm Praha S.r.o.

12 Hodnocení
více než 2 roky

Popis

Heslový rejstřík:
Okna, Okna a Okenice, Výroba Plastových Oken

Hodnocení

, 22. listopadu 2018

Máme od nich na chatě dřevěná okna. Oproti těm plastovým byly teda dražší ale vzhledem k tomu, že chata je dřevěná tak by bylo divný tam mít plasťáky. Svůj účel zatím plní na výbornou, jen je třeba je sem tam ošetřit, stejně jako terasu takže to dělám každý jaro dohromady.

, před 1 rokem

nejsem moc na značkové zboží, ale u oken by se značka podle mě podceňovat neměla, takže jsme poptávali největší firmy v čr, a otherm nám jak nabídkou zboží, tak cenou vyhovoval nejvíc. V jednu chvíli jsme na jedné staně domu měli stará okna a na druhé ta nová a rozdíl byl velmi znatelný. Otherm jako firmy mi vyhovovala i co se týče jednání, celá objednávka proběhla podle dohody.

, před 1 rokem

Firmu Otherm jsem oslovil když se nám stavba domu chýlila ke konci. Výběr oken byl poměrně rychlí protože jsem dal na rady vedoucího naší stavby, aby nám okna na domě dobře sloužili. Vybrali jsme podle toho a nemáme s nimi žádný problém.

, před 1 rokem

Od Othermu jsme pořizovali okna do naší vilky, plus k tomu bezprahové interiérové dveře. Montáž probíhala celý den, ale všechno do teď funguje jak má.

, před 1 rokem

Z několika nabídek jsme upřednostnili firmu otherm, vzali jsme od nich dřevěná okna se kterými jsme spokojeni. Okna nám přivezli na čas a montáž jsem si pak s tchánem a bratrem udělal sám. Co se týče kvality tak jsou na tom okna dobře, a montáž se nám snad taky povedla.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Otherm Praha S.r.o.!

Znáte firmu Otherm Praha S.r.o.? Sdělte nám svůj názor.