Vekra Okna, Praha

10 Hodnocení
Vekra Okna
KONĚVOVA 2175/251
130 00 Praha - Žižkov
Hlavní Město Praha
Telefon:
266 799 911
Website:
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Nabízíme plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna, dveře. Vyrábíme plastová okna, která se vyznačují velikou spolehlivostí a funkčností.


Heslový rejstřík:
Dům, Zahrada, Byt, Prodejci Stavebnin, Prodejci Stavebních Prvků, Žaluzie, Okna a Okenice, Plastová Okna, Parapety, Eurookna, Dřevěná Okna

Hodnocení

, 12. listopadu 2018

Mám od nich na míru udělaná okna i dveře, obojí z hliníku, podle mě je to nejlepší matroš. Cena odpovídala servisu, od objednávky jsem nic neřešil, okna nám nainstalovali oni, takže to bylo taky bez práce.

, 26. září 2018

Na jejich pobočku jsem šel jako první, jejich nabídka se mi líbila. Obešel jsem pak ještě dalších pár firem, ale u nich to bylo asi nejlepší. Koupil jsem plastová okna za dobrou cenu, všechno proběhlo podle plánu, dělníci přijeli ve stanovený termín, okna nainstalovali podle mě dobře a pak už jsem s firmou nic neřešil, takže zkušenost dobrá.

, 3. srpna 2018

S okny které mi dodali jsem spokojená, cena byla přijatelná, a všechno bylo tak jak jsme si s prodejcem na začátku řekli.

, před více než 6 měsíci

S okny od Vekry jsme zatím spokojeni, hlavně chválím pozáruční servis, při jakémkoliv problému se s nimi dalo rozumně domluvit.

, před více než 6 měsíci

Od vekry jsme si pořizovali okna do naší vily, na penězích nám tolik nezáleželo tak jsme vybrali dřevěná okna z meranti hlavně kvůli vzhledu, následná montáž byla provedená dobře, okna jsou tam kde mají být.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Vekra Okna!

Znáte firmu Vekra Okna? Sdělte nám svůj názor.

Facebook