Vekra Okna, Praha

11 Hodnocení
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Nabízíme plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna, dveře. Vyrábíme plastová okna, která se vyznačují velikou spolehlivostí a funkčností.


Heslový rejstřík:
Dům, Zahrada, Byt, Prodejci Stavebnin, Prodejci Stavebních Prvků, Žaluzie, Okna a Okenice, Plastová Okna, Parapety, Eurookna, Dřevěná Okna

Hodnocení

, 18. prosince 2018

Vekru jsem zvolil asi kvůli jménu které na trhu mají, je to dlouholetá firma takže jsem byl trochu v klidu že okna umí dělat dobře. Zvolil jsem klasická plastová v bílé barvě u kterých mě nejvíc lákala cena, a myslím že jsem si vybral dobře.

, 12. listopadu 2018

Mám od nich na míru udělaná okna i dveře, obojí z hliníku, podle mě je to nejlepší matroš. Cena odpovídala servisu, od objednávky jsem nic neřešil, okna nám nainstalovali oni, takže to bylo taky bez práce.

, 26. září 2018

Na jejich pobočku jsem šel jako první, jejich nabídka se mi líbila. Obešel jsem pak ještě dalších pár firem, ale u nich to bylo asi nejlepší. Koupil jsem plastová okna za dobrou cenu, všechno proběhlo podle plánu, dělníci přijeli ve stanovený termín, okna nainstalovali podle mě dobře a pak už jsem s firmou nic neřešil, takže zkušenost dobrá.

, 3. srpna 2018

S okny které mi dodali jsem spokojená, cena byla přijatelná, a všechno bylo tak jak jsme si s prodejcem na začátku řekli.

, před více než 6 měsíci

S okny od Vekry jsme zatím spokojeni, hlavně chválím pozáruční servis, při jakémkoliv problému se s nimi dalo rozumně domluvit.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Vekra Okna!

Znáte firmu Vekra Okna? Sdělte nám svůj názor.

Facebook