Vekra Okna, Praha

14 Hodnocení
více než 2 roky

Popis

Nabízíme plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna, dveře. Vyrábíme plastová okna, která se vyznačují velikou spolehlivostí a funkčností.


Heslový rejstřík:
Dům, Zahrada, Byt, Prodejci Stavebnin, Prodejci Stavebních Prvků, Žaluzie, Okna a Okenice, Plastová Okna, Parapety, Eurookna, Dřevěná Okna

Hodnocení

, 24. dubna 2019

Doporučuju, jejich okna jsou podle mě kvalitní.

, 20. března 2019

Dělali pro nás velkou zakázku, okna, dveře, pergolu, žaluzie a HS portál a všechno dobrý. V té době nám dali nejvýhodnější nabídku za tohle všechno.

, 30. ledna 2019

Mám od nich okna už asi nějakých dobrých 15 let, za tu dobu jsem jen dvakrát volal na servis kvůli kontrole, kdy mi zkontroluju kování a těsnění, případně něco promažou nebo utáhnou. Celkově jsou na tom podle mě ještě dobře takže nám ještě nějakých pár let vydrží.

, 18. prosince 2018

Vekru jsem zvolil asi kvůli jménu které na trhu mají, je to dlouholetá firma takže jsem byl trochu v klidu že okna umí dělat dobře. Zvolil jsem klasická plastová v bílé barvě u kterých mě nejvíc lákala cena, a myslím že jsem si vybral dobře.

, 12. listopadu 2018

Mám od nich na míru udělaná okna i dveře, obojí z hliníku, podle mě je to nejlepší matroš. Cena odpovídala servisu, od objednávky jsem nic neřešil, okna nám nainstalovali oni, takže to bylo taky bez práce.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Vekra Okna!

Znáte firmu Vekra Okna? Sdělte nám svůj názor.

Facebook