Vekra Okna, Praha

5 Hodnocení
Vekra Okna
KONĚVOVA 2175/251
130 00 Praha - Žižkov
Hlavní Město Praha

Popis

Nabízíme plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna, dveře. Vyrábíme plastová okna, která se vyznačují velikou spolehlivostí a funkčností.


Heslový rejstřík:
Dům, Zahrada, Byt, Prodejci Stavebnin, Prodejci Stavebních Prvků, Žaluzie, Okna A Okenice, Plastová Okna, Parapety, Eurookna, Dřevěná Okna
Přidejte obrázky

Hodnocení

8. prosince 2017

Nechala jsem si od nich udělat okna do celého bytu za docela dobrou cenu (2+kk), s firmou jsem komunikovala jen málo, protože od domluvení montáže už nebylo co řešit. Montáž pak byla rychlovka, jen jsem potom zbytek dne musela po dělnících uklízet.

7. listopadu 2017

Mým rodičům dělali okna v bytě, a odvedli podle mě solidní práci za tu cenu, rodiče koupili plastová, která bych já asi nechtěl, ale výměnu měli za necelý den hotovo, mamka si je pak musela jen umýt, a bylo hotovo.

před více než 6 měsíci

S montáží jsme neměli žádné neduhy, protože jsme si objednali montáž oken přesně v době kdy jsme s manželem čerpali dovolenou, takže jsme u všeho byli. Když se zabouchly dveře, tak jsme otevřeli a musím teda povědět, že se s tím moc nepárali okna byla hnedka hotový. Se vším teda u nás byla celkem spokojenost.

před více než 6 měsíci

Dobrý den, okna máme udělaná od vekry z roku 2004. Sám jsem si nadiktoval z jakého materiálu a jaké specifikace požaduji, obchodník mi to následně schválil a zatím jsem spokojený. Okna byla udělaná do několika měsíců a nasazení oken přes odpoledne bylo hotové.

před více než 6 měsíci

Naše okna jsou bílá a plastová od firmy Vekra a jsme s jejich výrobkem zatím velmi spokojeni. Pořizovací cena ale byla o něco vyšší než jsme si představovali, ale i tak jsme okna zakoupili a myslím, že jsme udělali dobře i díky jejich kvalitě a tím že jsou za rohem, kdyby se něco pokazilo tak bych jim tam čóro móro.

Napište hodnocení firmy Vekra Okna!

Znáte firmu Vekra Okna? Sdělte nám svůj názor.

Facebook