Vekra Okna, Praha

8 Hodnocení
Vekra Okna
KONĚVOVA 2175/251
130 00 Praha - Žižkov
Hlavní Město Praha
Telefon:
266 799 911
Website:
aktualizováno před více než 6 měsíci

Popis

Nabízíme plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna, dveře. Vyrábíme plastová okna, která se vyznačují velikou spolehlivostí a funkčností.


Heslový rejstřík:
Dům, Zahrada, Byt, Prodejci Stavebnin, Prodejci Stavebních Prvků, Žaluzie, Okna a Okenice, Plastová Okna, Parapety, Eurookna, Dřevěná Okna
Přidejte obrázky

Hodnocení

, 3. srpna 2018

S okny které mi dodali jsem spokojená, cena byla přijatelná, a všechno bylo tak jak jsme si s prodejcem na začátku řekli.

, 12. dubna 2018

S okny od Vekry jsme zatím spokojeni, hlavně chválím pozáruční servis, při jakémkoliv problému se s nimi dalo rozumně domluvit.

, před více než 6 měsíci

Od vekry jsme si pořizovali okna do naší vily, na penězích nám tolik nezáleželo tak jsme vybrali dřevěná okna z meranti hlavně kvůli vzhledu, následná montáž byla provedená dobře, okna jsou tam kde mají být.

, před více než 6 měsíci

Nechala jsem si od nich udělat okna do celého bytu za docela dobrou cenu (2+kk), s firmou jsem komunikovala jen málo, protože od domluvení montáže už nebylo co řešit. Montáž pak byla rychlovka, jen jsem potom zbytek dne musela po dělnících uklízet.

, před více než 6 měsíci

Mým rodičům dělali okna v bytě, a odvedli podle mě solidní práci za tu cenu, rodiče koupili plastová, která bych já asi nechtěl, ale výměnu měli za necelý den hotovo, mamka si je pak musela jen umýt, a bylo hotovo.

zobrazit všechna hodnocení
Napište hodnocení firmy Vekra Okna!

Znáte firmu Vekra Okna? Sdělte nám svůj názor.

Facebook